poetess
poetess
  15 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Hej
Dzsiaj właściwie w jednej sprawie, druga to taka mała dygresja przy okazji.
1. Poszukuje dobrego kryminału, oczywiście o ksiące mowa, ale jakiś porządny, z ciekawą fabułą, trzymający w napięciu do samego końca. Co polecacie?
2. No dobra, druga częsć dotyczy mentalności Polaków. Mam wrażenie, że jesteśmy strasznie nieufni, rzadko kiedy ktoś się zatrzymuje, żeby zabrać kogoś na stopa, nie reagujemy, gdy dzieje sie komus krzywda, bo to nie nasz problem, nie odpowiadamy dzień dobry nieznajomym. . Z tego, co mówią moi rodzice, to za czasów PRL-u w Polsce bylo inaczej ( nie to, że ktoś chce wrocic do tego systemu, broń Boże ! ), ludzie byli bliżej siebie, mozna było wybrac się na wycieczke "na krzywy ryj", bez grosza przy duszy, a z głodu by się nie umarło i bezpiecznie wróciłoby się do domu.
Wiem, że strasznie generalizuję i zaraz się na mnie rzucicie z aortą, że Wy tacy nie jesteście. Swoje obserwacje opieram tylko na prównywaniu Polaków i Anglików, ktorzy z moich doświadczeń są akurat bardziej otwarci na świat, to samo zreszta dotyczy Włochów i Hiszpanów.
-Czy jako naród jesteśmy gburowaci? :woot:
- Coś się zmieniło przez te 20 lat w polskiej mentalności?
Dobra, tyle
Pozdrawiam
:and:
poetess
poetess
  16 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Ok, weź ze sobą kajdanki a ja załatwię pejcza na, że się tak wyrażę przesłuchanie

Myślisz, że lateksowy kostiumik byłby odpowiednim odzieniem na, że się tak wyraże przesłuchanie? :mrgreen:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz, że lateksowy kostiumik byłby odpowiednim odzieniem na, że się tak wyraże przesłuchanie?

:lol: do czego to doszło, żeby na forum kultura dyskutować czy warto zabrać "lateksowy kostiumik" na przesłuchanie :lol:
poetess
poetess
  16 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens:

Ejj, mi się tam podoba.
To Ty mi kose dales zwyrodnialcu? :martuska:

:mrgreen:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ejj, mi się tam podoba. To Ty mi kose dales zwyrodnialcu?

Hehe ok, jak uważasz, odważna jesteś :)
Jaką kosę ? jaki zwyrodnialcu? nie kapuje :woot:
poetess
poetess
  16 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Hehe ok, jak uważasz, odważna jesteś :) Jaką kosę ? jaki zwyrodnialcu? nie kapuje

Nie odwazna, tylko WuLgArNA :mrgreen:
Juz nic :mrgreen:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie odwazna, tylko WuLgArNA Juz nic

Hmm, a z początku wydawałaś się taką grzeczną dziewczynką :)
Oj napisz co się stało :). Umrę z ciekawości :)
poetess
poetess
  16 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Hmm, a z początku wydawałaś się taką grzeczną dziewczynką :) Oj napisz co się stało :). Umrę z ciekawości :)

Kiedy Ci się taką wydawałam i dlaczego? :pavarotti:
Jakiś dÓpek dał mi jeden :tniesieżyletkamiwzdłużtętnicy:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy Ci się taką wydawałam i dlaczego? Jakiś dÓpek dał mi jeden :tniesieżyletkamiwzdłużtętnicy:

Tzn od początku wiedziałem, ze masz swoje zdanie (od momentu gdy zmiażdżyłaś mój cudny miłosny wiersz :) ). Chodzi mi, ze grzeczna w sensie poprawna katoliczka, konserwatystka itp :P
Biedna masakratoreczka daj mi namiar, ekskomunikę Mu zaaplikuję, co Ty na to? :mrgreen:
A mnie dzisiaj jakaś dziewczyna na czarną listę wrzuciła :mrgreen:, nie dałem Jej żadnej oceny choć ładna była nawet bardzo. Pewnie mój opis Ją przestraszył :lol:
poetess
poetess
  16 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Tzn od początku wiedziałem, ze masz swoje zdanie (od momentu gdy zmiażdżyłaś mój cudny miłosny wiersz :) ). Chodzi mi, ze grzeczna w sensie poprawna katoliczka, konserwatystka itp :P Biedna masakratoreczka daj mi namiar, ekskomunikę Mu zaaplikuję, co Ty na to?

No to sie ostro zawiodłeś :mrgreen:
Qbkens
Qbkens: Biedna masakratoreczka daj mi namiar, ekskomunikę Mu zaaplikuję, co Ty na to? A mnie dzisiaj jakaś dziewczyna na czarną listę wrzuciła , nie dałem Jej żadnej oceny choć ładna była nawet bardzo. Pewnie mój opis Ją przestraszył

Zaaplikuj mu kopa w jaja :and:
:mrgreen:

Dobra, idę bo mi zaraz komputer siądzie, bo burza niesamowita.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No to sie ostro zawiodłeś

A skąd taka pewność, ze się zawiodłem, poza tym, że nie jesteś katoliczka

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra, idę bo mi zaraz komputer siądzie, bo burza niesamowita.

Ok, do miłego :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.