poetess
poetess
  15 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Hej
Dzsiaj właściwie w jednej sprawie, druga to taka mała dygresja przy okazji.
1. Poszukuje dobrego kryminału, oczywiście o ksiące mowa, ale jakiś porządny, z ciekawą fabułą, trzymający w napięciu do samego końca. Co polecacie?
2. No dobra, druga częsć dotyczy mentalności Polaków. Mam wrażenie, że jesteśmy strasznie nieufni, rzadko kiedy ktoś się zatrzymuje, żeby zabrać kogoś na stopa, nie reagujemy, gdy dzieje sie komus krzywda, bo to nie nasz problem, nie odpowiadamy dzień dobry nieznajomym. . Z tego, co mówią moi rodzice, to za czasów PRL-u w Polsce bylo inaczej ( nie to, że ktoś chce wrocic do tego systemu, broń Boże ! ), ludzie byli bliżej siebie, mozna było wybrac się na wycieczke "na krzywy ryj", bez grosza przy duszy, a z głodu by się nie umarło i bezpiecznie wróciłoby się do domu.
Wiem, że strasznie generalizuję i zaraz się na mnie rzucicie z aortą, że Wy tacy nie jesteście. Swoje obserwacje opieram tylko na prównywaniu Polaków i Anglików, ktorzy z moich doświadczeń są akurat bardziej otwarci na świat, to samo zreszta dotyczy Włochów i Hiszpanów.
-Czy jako naród jesteśmy gburowaci? :woot:
- Coś się zmieniło przez te 20 lat w polskiej mentalności?
Dobra, tyle
Pozdrawiam
:and:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Ale Ty jesteś pamiętliwa :P. wszak to było pieszczotliwie i przyjacielskie określenie Niech będzie :P

Wymyśl jakieś inne, to z piczą mi się nie spodobało :PP
littleangel27
littleangel27
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Poszukuje dobrego kryminału, oczywiście o ksiące mowa, ale jakiś porządny, z ciekawą fabułą, trzymający w napięciu do samego końca. Co polecacie?

Agathe Christie polecam. :)
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wymyśl jakieś inne, to z piczą mi się nie spodobało :PP

Dobrze brzoskwinko :jezyk2:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Dobrze brzoskwinko

Nie wyglądam jak brzoskwinka żadna :ninja:

Co do tematu jeszcze, to ta druga czesc zostala zainspirwana prewnym zdarzeniem.
Lezal sobie facet w moim miescie na chodniku i kazdy przechodzil jakby go nie było. Straszne :and:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyglądam jak brzoskwinka żadna Co do tematu jeszcze, to ta druga czesc zostala zainspirwana prewnym zdarzeniem. Lezal sobie facet w moim miescie na chodniku i kazdy przechodzil jakby go nie było. Straszne

To dobrze, szczerze, nie przepadałem nigdy za tymi owocami :mrgreen:
A Ty co zrobiłaś ja Go zobaczyłaś?
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: A Ty co zrobiłaś ja Go zobaczyłaś?

Podeszlam i zapytalam jak sie czuje i czy nie wezwac pogotowia, faktem okazal sie zwyczajnie pijany w trupa, ale przeciez mogl to byc zawal, abo coś :and:

Ja lubie owoce, ale jesc, a nie nimi byc :D
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Podeszlam i zapytalam jak sie czuje i czy nie wezwac pogotowia, faktem okazal sie zwyczajnie pijany w trupa, ale przeciez mogl to byc zawal, abo coś Ja lubie owoce, ale jesc, a nie nimi byc :D

Podziwiam postawę :tak:
:) szybko by Cię ktoś skonsumował wtedy :w00t:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Podziwiam postawę

NO i na dodatek wczoraj jakiejs dziewczynie na forum z chemi pomoglam, myslisz ze teraz trafie do nieba? :and:

Qbkens
Qbkens: :) szybko by Cię ktoś skonsumował wtedy

Faceci wolą piwo, więc to w piwo powinnam sie zamienic, żeby szybko zostac skonsumowanym :D
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: NO i na dodatek wczoraj jakiejs dziewczynie na forum z chemi pomoglam, myslisz ze teraz trafie do nieba?

Wiem widziałem jak rozpykałaś to banalne zadanko :)
No wiesz, wątpię by ten uczynek Ci pomógł, ale jestem pewien, że jak mi dasz swój numer komórkowy to z pewnością coś się dla Ciebie wykombinuje :lol: ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Faceci wolą piwo, więc to w piwo powinnam sie zamienic, żeby szybko zostac skonsumowanym :D

Kurde ja nie lubię piwa (to nie znaczy, ze nie piję, w końcu czymś trzeba sie upić :)). Brzoskwiń też nie ljublju :/ Nici z konsumpcji ppoetess ;(

PS: Prądu przez godzinę nie miałem :/ but i'm back :mrgreen:
poetess
poetess
  16 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Wiem widziałem jak rozpykałaś to banalne zadanko :) No wiesz, wątpię by ten uczynek Ci pomógł, ale jestem pewien, że jak mi dasz swój numer komórkowy to z pewnością coś się dla Ciebie wykombinuje ;)

A co ma do tego moj nr telefonu?:D
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde ja nie lubię piwa (to nie znaczy, ze nie piję, w końcu czymś trzeba sie upić :)). Brzoskwiń też nie ljublju :/ Nici z konsumpcji ppoetess ;(

Nie dla psa kiełbasa :lol2:
Qbkens
Qbkens: PS: Prądu przez godzinę nie miałem :/ but i'm back

Rachunki trzeba płacic :mrgreen:
A tak serio to burza?
U mnie cala noc :w00t:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A co ma do tego moj nr telefonu?:D

No wiesz... a jak się dowiem kiedy jest sąd ostateczny. Będę musiał Cię ostrzec abyś szybko poszła do spowiedzi :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla psa kiełbasa

:lol: jeszcze trochę takich cierpkich żartów i odwołam dostawę pierścionka z warzywniaka :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rachunki trzeba płacic A tak serio to burza? U mnie cala noc

Niestety, żadnej burzy, żadnej wichury i ulewy. W całym mieście prądu nie było :/
poetess
poetess
  16 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: No wiesz... a jak się dowiem kiedy jest sąd ostateczny. Będę musiał Cię ostrzec abyś szybko poszła do spowiedzi

A nie moge sie np. przed Tobą wyspowiadac? :w00t:
Qbkens
Qbkens: jeszcze trochę takich cierpkich żartów i odwołam dostawę pierścionka z warzywniaka

:and:

Qbkens
Qbkens: Niestety, żadnej burzy, żadnej wichury i ulewy. W całym mieście prądu nie było :/

Mówiłam, że zadupie :PP
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie moge sie np. przed Tobą wyspowiadac?

:w00t: Możesz córo ma. Ale nie obiecuję Ci, że pokuta Ci się spodoba :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Ach Ty to potrafisz schwycić mnie za serducho :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mówiłam, że zadupie :PP

To, że prąd w kablach zawraca to nie znaczy, że zadupie :lol:
poetess
poetess
  16 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Możesz córo ma. Ale nie obiecuję Ci, że pokuta Ci się spodoba

Córo? no przestań :pavarotti:
Lubię masochistyczne zabawy, wiec sie nie przejmuj :mrgreen:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  16 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Córo? no przestań Lubię masochistyczne zabawy, wiec sie nie przejmuj

Ok, weź ze sobą kajdanki a ja załatwię pejcza :w00t: na, że się tak wyrażę przesłuchanie :napalony:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.