poetess
poetess
  15 sierpnia 2008 (pierwszy post)
Hej
Dzsiaj właściwie w jednej sprawie, druga to taka mała dygresja przy okazji.
1. Poszukuje dobrego kryminału, oczywiście o ksiące mowa, ale jakiś porządny, z ciekawą fabułą, trzymający w napięciu do samego końca. Co polecacie?
2. No dobra, druga częsć dotyczy mentalności Polaków. Mam wrażenie, że jesteśmy strasznie nieufni, rzadko kiedy ktoś się zatrzymuje, żeby zabrać kogoś na stopa, nie reagujemy, gdy dzieje sie komus krzywda, bo to nie nasz problem, nie odpowiadamy dzień dobry nieznajomym. . Z tego, co mówią moi rodzice, to za czasów PRL-u w Polsce bylo inaczej ( nie to, że ktoś chce wrocic do tego systemu, broń Boże ! ), ludzie byli bliżej siebie, mozna było wybrac się na wycieczke "na krzywy ryj", bez grosza przy duszy, a z głodu by się nie umarło i bezpiecznie wróciłoby się do domu.
Wiem, że strasznie generalizuję i zaraz się na mnie rzucicie z aortą, że Wy tacy nie jesteście. Swoje obserwacje opieram tylko na prównywaniu Polaków i Anglików, ktorzy z moich doświadczeń są akurat bardziej otwarci na świat, to samo zreszta dotyczy Włochów i Hiszpanów.
-Czy jako naród jesteśmy gburowaci? :woot:
- Coś się zmieniło przez te 20 lat w polskiej mentalności?
Dobra, tyle
Pozdrawiam
:and:
666kamilka666
666kamilka666
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Też nie wiem, rodzice mnie uświadamiają Można starszyzny forumowej zapytać, np. starego pryka -Qbkensa :D

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Toć napisalam, że generalizuje tylko

Wiem ;p
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam jesteś banan

Bez skórki :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wole Wlochów ;d

Wiesz jacy Oni napastliwi ?, byłem na wycieczce klasowej to grupa włochów chciała się wbić do pokoju najładniejszych dziewczyn przez okno. Banda zboczeńców :zonk: :nfw:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Wiesz jacy Oni napastliwi ?, byłem na wycieczce klasowej to grupa włochów chciała się wbić do pokoju najładniejszych dziewczyn przez okno. Banda zboczeńców

Ojj wiem, znam takiego jednego Vincenta :zakochany:
:pavarotti:
Qbkens
Qbkens: Bez skórki

Zrzuciłeś "sierść" na lato zwyczajnie :PP
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Można starszyzny forumowej zapytać, np. starego pryka -Qbkensa :D

Ekhmm, stary pryk?! Młoda piczo jedna :). Ja też z chęcią zabrałbym jakiegoś autostopowicza. Zawsze jak jadę z kolesiem i mamy wolne miejsce to zwracam Mu uwagę, żeby wziął kogoś :tak:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ojj wiem, znam takiego jednego Vincenta

:lol: ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i wszystko jasne :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zrzuciłeś "sierść" na lato zwyczajnie :PP

Nie, Mama zabroniła mi sie na łyso obciać :and:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: piczo jedna :).

Będzie ban :nutki:
Zgłaszam :tak:
Qbkens
Qbkens: Ja też z chęcią zabrałbym jakiegoś autostopowicza. Zawsze jak jadę z kolesiem i mamy wolne miejsce to zwracam Mu uwagę, żeby wziął kogoś

Gratulacje :PP
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Będzie ban Zgłaszam

Wedle uznania ( i tak Cię lubię :mrgreen: )

Konto usunięte
Konto usunięte: Gratulacje :PP

Ale jeszcze nigdy nie wzieliśmy żadnego, mało ich stoi w moich rewirach :and:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i wszystko jasne

Nie no, nie mój typ :ninja:
Qbkens
Qbkens: Nie, Mama zabroniła mi sie na łyso obciać

Ale, że na głowie ?:D

Qbkens
Qbkens: Ale jeszcze nigdy nie wzieliśmy żadnego, mało ich stoi w moich rewirach

U mnie sporo
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale, że na głowie ?:D

No raczej :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie sporo

Bo Ty mieszkasz w takim turystycznym rejonie :tak:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: No raczej

Upewniam się tylko :mrgreen:
W takim razie miala racje mama i nalezy jej sie sluchac :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Ty mieszkasz w takim turystycznym rejonie

no i dochodzi jeszcze fakt, ze turystycznym, ktory nie wymaga wielkich nakladow finansowych, bo ile to dojechac tutaj z namiotem i rozbic się lesie, cieszac sie szumem zaglowek i żrącymi w dupe komarami. :pavarotti:
Oczywiście jak ktoś chce to może tutaj i 100 tysięcy zostawić, ale
jak ktos sie uprze to praktycznie za darmo molgby miec wakacje, gdyby ludzie troche bardziej uczynni byli :PP
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Upewniam się tylko W takim razie miala racje mama i nalezy jej sie sluchac

Nie miała racji, wiesz jak fajnie na łyso wyglądam :mrgreen:
Co roku w wakacje ciąłem się na łyso, ale tym razem posłuchałem się Mamci

Konto usunięte
Konto usunięte: no i dochodzi jeszcze fakt, ze turystycznym, ktory nie wymaga wielkich nakladow finansowych, bo ile to dojechac tutaj z namiotem i rozbic się lesie, cieszac sie szumem zaglowek i żrącymi w dupe komarami. Oczywiście jak ktoś chce to może tutaj i 100 tysięcy zostawić, ale jak ktos sie uprze to praktycznie za darmo molgby miec wakacje, gdyby ludzie troche bardziej uczynni byli :PP

Tacy uczynni jak Ty ? :mrgreen: To wiem gdzie "na krzysia" się wbić w następne wakacje :mrgreen:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Nie miała racji, wiesz jak fajnie na łyso wyglądam Co roku w wakacje ciąłem się na łyso, ale tym razem posłuchałem się Mamci

Nie podobają mi sie łysole, wole takie 10 cm włosy u facetów, słodko to wygląda :D

Qbkens
Qbkens: Tacy uczynni jak Ty ? To wiem gdzie "na krzysia" się wbić w następne wakacje

Za rok to ja w Egipcie będe na wakacjach :ninja:
Ja jestem uczynna, moj ogrodek moglby za pole namiotowe robic. :PP Resztki z obiadu bylyby Twoje :D
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Za rok to ja w Egipcie będe na wakacjach Ja jestem uczynna, moj ogrodek moglby za pole namiotowe robic. :PP Resztki z obiadu bylyby Twoje :D

Złota dziewczyna z Ciebie :zakochany:
poetess
poetess
  15 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Złota dziewczyna z Ciebie

Taa? jeszcze przed chwilą byłam młoda picza :ninja:

jak już to platynowa.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa? jeszcze przed chwilą byłam młoda picza jak już to platynowa.

Ale Ty jesteś pamiętliwa :P. wszak to było pieszczotliwie i przyjacielskie określenie :mrgreen:
Niech będzie :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.