66x
66x
  15 lipca 2008 (pierwszy post)

//////////////////////////////////////////////

Udzielając się w tematach dotyczących książek na forum "Hyde" widziałem, że King cieszy się dużym zainteresowaniem wśród czytających :) Jednak nie wszyscy mieli jeszcze okazję sięgnąć po którąś z jego książek. (Co byście polecili osobie chcącej przeczytać COŚ Kinga? I Dlaczego właśnie ten tytuł?)Oczywiście nie każdy trafił od razu na wybitne dzieło tego pisarza.(pierwsza książka Kinga którą przeczytałaś/przeczytałeś? Jakie odczucia towarzyszyły po jej przeczytaniu?) Osoby, które przeczytały więcej niż jedną pozycję z jego dość obszernej listy tytułów, na pewno będą mogły wskazać książkę, która zrobiła na nich wrażenie większe niż jego inne tytuły. (Jaka to książka, i dlaczego?) Jednak wiemy, że S. King jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów :) (jaka książka według Ciebie nie powinna ujrzeć światła dziennego?).
//////////////////////////////////////////////

Q:1Gdybyście mieli stworzyć listę TOP 5 najlepszych książek S.Kinga to jak By ona wyglądała?
Q:2Gdybyście mieli stworzyć listę TOP 5 najlepszych ekranizacji książek/opowiadań S.Kinga to jak By ona wyglądała?
Q:3Czy King zasługuję na miano Mistrza Horroru?
/////////////////////Moje odpowiedzi na zadane pytania/////////////////////////

Konto usunięte
Konto usunięte: (Co byście polecili osobie chcącej przeczytać COŚ Kinga? I Dlaczego właśnie ten tytuł?)

Bez zastanowienia polecam Christine, książka może wydać sie banalna bo opowiada o samochodzie, który zabija ludzi, ale dodatkowo pełna jest opisów, które wywołują gęsią skórkę podczas czytania i ciekawie przedstawia zachowania młodych ludzi w danych sytuacjach.
Konto usunięte
Konto usunięte: (pierwsza książka Kinga którą przeczytałaś/przeczytałeś? Jakie odczucia towarzyszyły po jej przeczytaniu?)

"CMĘTARZ ZWIEŻĄT" (książka ma jeszcze jeden tytuł Polski z tego co się orientuję) Książka dosyć ciekawa, ale po przeczytaniu zastanawiałem się co takiego ludzie widzą w książkach Kinga.
Konto usunięte
Konto usunięte: (Jaka to książka, i dlaczego?najlepsza)
Odbiegająca całkowicie od tematyki jego twórczości "Mroczna Wieża". Opowieść która według mnie NIGDY nie powinna się skończyć, bo nie ma możliwości by w pełni zadowolić czytającego.
Konto usunięte
Konto usunięte: (jaka książka według Ciebie nie powinna ujrzeć światła dziennego?)

"Łowca Snów" Jedyna książka, którą zacząłem i nie dałem rady skończyć. Zero zainteresowania podczas czytania, po 25x stronach się poddałem :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Q:1

I: "Mroczna Wieża" Tomy I-VII
II: "Christine"
III: "Miasteczko Salem"
IV: "Lśnienie"
V: "Carrie"
Konto usunięte
Konto usunięte: Q:2

I: "Skazani na Shawshank"
II: "To"
III: "Zielona Mila"
IV: "Lśnienie"
V: "1408"
Konto usunięte
Konto usunięte: Q:3

Tak ;]
//////////////////////////////////////////////


/////////////////////K/P/66x///////////////////////
66x
66x
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mroczna wieza czy jakos tak ;>

zgiń przepadnij siło nieczysta.:mrgreen:
:ninja:
a tak na poważnie chętnie dowiem się dlaczego?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.