razotka
razotka
  14 lipca 2008 (pierwszy post)
Skoro powstał ten dział, to pozwolę sobie polecić Wam pewną książkę, która ostatnio przeczytałam.
Tytuł: "Słowa Mają Siłę"
Autor: Daniel Senderek




Autor pierwszej polskiej powieści SMS-owej ?SMS ? Słowa Mają Siłę?.

O sobie samym nie chce mówić zbyt wiele. Dla Czytelników wolałby pozostać Autorem Bez Twarzy. Nie wierzy w idoli, sądzi, że tak naprawdę otaczają nas ?zręcznie spreparowane kreacje medialno-społeczne?.

Nazywa się Daniel Senderek. Dla znajomych Denis, w książce ? Daniel, Denis i Miś. Ma dwadzieścia pięć, lat lecz czuje się tak, jak gdyby nigdy nie był dzieckiem. Paradoksalnie jednak ? zachował w sobie dziecięcą wrażliwość na wszystko to, czego nie da się wycenić, a więc i... kupić.

Nie lubi swojej twarzy, lubi swoją duszę. Problemy rozwiązuje we śnie lub jeżdżąc na zielonym górskim rowerze. Jest przekonany, że aby doświadczyć wszystkiego, co w życiu najważniejsze, nie potrzeba mieć oczu ? wystarczy myśleć i odczuwać.


Jeżeli są wśród Was tu osoby, które przeczytały tą książkę to chętnie poczytam opinie i wrażenia na temat tej książki.
Polecam ta przyjemną lekturę tym, którzy uwielbiają pisać sms'y ;>
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro powstał ten dział, to pozwolę sobie polecić Wam pewną książkę, która ostatnio przeczytałam. Tytuł: "Słowa Mają Siłę" Autor: Daniel Senderek Autor pierwszej polskiej powieści SMS-owej ?SMS ? Słowa Mają Siłę?. O sobie samym nie chce mówić zbyt wiele. Dla Czytelników wolałby pozostać Autorem Bez Twarzy. Nie wierzy w idoli, sądzi, że tak naprawdę otaczają nas ?zręcznie spreparowane kreacje medialno-społeczne?. Nazywa się Daniel Senderek. Dla znajomych Denis, w książce ? Daniel, Denis i Miś. Ma dwadzieścia pięć, lat lecz czuje się tak, jak gdyby nigdy nie był dzieckiem. Paradoksalnie jednak ? zachował w sobie dziecięcą wrażliwość na wszystko to, czego nie da się wycenić, a więc i... kupić. Nie lubi swojej twarzy, lubi swoją duszę. Problemy rozwiązuje we śnie lub jeżdżąc na zielonym górskim rowerze. Jest przekonany, że aby doświadczyć wszystkiego, co w życiu najważniejsze, nie potrzeba mieć oczu ? wystarczy myśleć i odczuwać. Jeżeli są wśród Was tu osoby, które przeczytały tą książkę to chętnie poczytam opinie i wrażenia na temat tej książki. Polecam ta przyjemną lekturę tym, którzy uwielbiają pisać sms'y ;>


pozwolilem sobie zamówić ową ksiązke ;]
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Z chęcią ją przeczytam.
razotka
razotka
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: muszę przyznać, że nie słyszałem o tej książce, a wygląda całkiem zachęcająco...

8 lat temu została wydana, być może dlatego :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisalam o tym wypracowanie na polski. Nauczycielka sie poplakala i postawila mi 5+ nie wiem czemu nie 6. Zawsze placze przy koncu, jak on umiera i wsiada do niej do samochodu... umiera z milosci. Super ksiazka!!!

o bardzo mnie cieszy, że znalazł się ktoś, kto już to czytał ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: nie lubię Polskich autorów.

uważasz, że nikt z polskich pisarzy nie pisze dobrych książek?
Konto usunięte
Konto usunięte: ha!!!!!!!! czytalam. masz racje. ksiazka warta polecenia zwlaszcza maniakom smsowym ;) dla mnie slowa tez rownowaza sie z gestami. tak samo krzywdza jak i dodaja otuchy. a zwlaszcza na forum takim jak to.

miło :pavarotti:
właśnie dzieki tej książce przekonałam się tak naprawdę jak wiele zwykła wiadomośc tekstowa, w której zawarte jest 160 znaków może uczynić.
lolropsonlol
lolropsonlol: pozwolilem sobie zamówić ową ksiązke ;]

na pewno nie będziesz żałował ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.