Kamilek123zad
Posty: 2 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kamilek123zad
  12 września 2019 (pierwszy post)

Czemu kobiety gdy mają kogos szukają nowych?

Damian241
Damian241
  2 października 2019

Rzeczywiście nie wziąłem tego pod uwagę, że Ty mieszkasz w dużym mieście. Ja to Ełk przejeżdzam w 15 min i zaraz zaczynają się wiochy hehe

Azell
Azell
  6 października 2019

Bo się im związki rozdają. Teraz pary mniej że sobą rozmawiają, nie ma kompromisów, rozmowy... Tylko foch i do widzenia... Później jedna albo jeden zakłada konto na takim portalu w celu wyładowania emocji, czy wyrzucenia swych myśli komuś obcemu... Tutaj wiadomo jak jest i z perspektywy czasu ulega złu jakie istnieje od czasów Adama Ewy 😁😁😁. Czy jakoś tak...

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  6 października 2019
Damian241
Damian241: Ja to Ełk przejeżdzam w 15 min i zaraz zaczynają się wiochy hehe


Nie no u mnie też masz wiochy :> i to wystarczy 10 km, tylko te wiochy to są po prostu sypialnie miast :) pewnie jakiś rolnik się znajdzie gdzieś ale większość to niestety nie prawdziwa wiocha xD kiedyś na wiochę jeździłam do kumpla wymieniać opony na przykład, albo na basen i saune bo akurat tam lubię xD

Do wioch temu daleko, sama bym chętnie tam kupiła dom albo grunt ale koniunktura jest taka a nie inna, nie dam 110 tyś za 700-800m2 działki pod lasem i do tego pewnie ze 40-50 tyś pociągnięcie mediów od drogi

Konto usunięte
Konto usunięte: Później jedna albo jeden zakłada konto na takim portalu w celu wyładowania emocji,

kurde jak założyłam tu konto to mój mąż był sferą dziecięcych marzeń 11-latki :P

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.