Kamilek123zad
Posty: 2 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kamilek123zad
  12 września 2019 (pierwszy post)

Czemu kobiety gdy mają kogos szukają nowych?

bri
bri
  23 września 2019

Radzio i mizoginistyczny bełkot :popcorn:

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  23 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Radzio i mizoginistyczny bełkot :popcorn:

Brygida i powrót na fotkę :popcorn:
GRADEK83
GRADEK83
  23 września 2019
Kamilek123zad
Kamilek123zad: Czemu kobiety gdy mają kogos szukają nowych?

You don't money you not funny
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: You don't money you not funnyleon28

to chyba nie do konca tak dziala, czasami jacys nawiedzeni golodupcy dobieraja sie do ustawionych zyciowo kobiet. there must be something more ;-) jak juz rozmawiamy po arabsku
GRADEK83
GRADEK83
  24 września 2019

Kobieta ustawiona finansowo wtedy moze sobie pozwolic na przystojnego gołodupca w przeciwną stronę to nie działa gdy kobieta poleci na gołodupka to nawet sex nie pomorze gdy siana nie będzie kolo przynosił zwłaszcza jak laska nie ma swojej kasy. Teraz sporo daje 500+ i niestety z czasem to się odbije na naszym społeczeństwie. Oby tylko bykowego nie wprowadzili bo bede musial poszukać dla siebie jakiegoś potwora XD

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  24 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta ustawiona finansowo wtedy moze sobie pozwolic na przystojnego gołodupca
jak kobieta ma kasę to sobie wynajmie pana na godziny a nie pakuje się w daremny związek |
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz sporo daje 500+ i niestety z czasem to się odbije na naszym społeczeństwie. Oby tylko bykowego nie wprowadzili bo bede musial poszukać dla siebie jakiegoś potwora

a czymże jest to 500+ jak pakowaniem społeczeństwa w długi. Moje dziecko ma 2 lata, i od 3 miesięcy pobiera swoje 500+ (nic innego typu becikowe mu nie przysługiwało) szczerze mnie to nawet nie grzeje, zatankuje auta i nie ma, na żłobek nie starczy nawet, wolałabym nie mieć 500+ a ceny mieć z 2015 roku. Tylko kompletny idiota myśli że rząd ma i im daje. To jest kasa Nas wszystkich pracujących. Gdyby tak podatek dochodowy zmniejszyli o połowe do 16% to bym srała na to 500+ jeszcze bardziej. Także nie wiem czym tu się cieszyć, 500+ to datek dla tych co się nie chce pracować, i kolejna zapomoga dla nich w koszyku.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  24 września 2019
anfet4minka
anfet4minka: jak kobieta ma kasę to sobie wynajmie pana na godziny a nie pakuje się w daremny związek |

Stare pudernichy może i tak ale jak jeszcze w miarę młoda to nie będzie brała jakiegoś walusia co to nie wiadomo z kim się grzmocił stać ją na zabawę i przebieranie oczywiście serce nie sługa i wy baby często zamiast głową to sercem myślicie no i jest jak jest.
anfet4minka
anfet4minka: Tylko kompletny idiota myśli że rząd ma i im daje

Co nie wszyscy narzekają na 500+ i na PIS ale 500+ BIORĄ nie rezygnują XD Paradox jednym słowem :D Wydać swoje 500zł na paliwo a wydać czyjeś 500zł na paliwo :D Jak dla mnie 500+ powinien być a i owszem ale tylko dla Obywateli POLSKICH i wyłącznie dla biednych rodzin gdzie oboje rodziców pracują za najniższą krajową... Tak czy inaczej aby utrzymać władzę trzeba plebsowi rzucić marchewkę PO kradło dla siebie a PIS Kradnie wszystkim i rozdaje wszystkim XD i władzę utrzyma Kaczor to geniusz XD. Najbardziej mnie śmieszą media POLSAT i TVN przedstawiają swoją rzeczywistość a TVP i Trwam swoją rzeczywistość XD I gdzie tu szukać prawdy najlepiej wyłączyć TV i włączyć myślenie.
Tomekk2019
Tomekk2019
  24 września 2019
Kamilek123zad
Kamilek123zad: Czemu kobiety gdy mają kogos szukają nowych?


Gdzies tam w internecie wypowiadaja sie psychologowie w taki sposob, ze kobiety sa bardzo wrazliwe na wszelkie emocje, lacznie z tymi negatywnymi zwiazanymi z rozstaniem wiec najpierw szukaja nowego typa nim zostawia starego, po to zeby nie musialy cierpiec.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  24 września 2019

Gradziu o tym co mówią w tv niestety rozmawiać nie mogę 🤣 nie mam tv, nie oglądam. Ja widzę po prostu ceny w sklepach. Przykład golabki moje ulubione danie. Na ogół kosztowało mnie to jakieś 5 zł za kapustę 13 zł za mięso i ryż do tego i cebula. Za 20 zł miałam obiad na 3 dni. Kupiłam dziś kapustę -18 zł 🤣 kupiłam mięso 17 zł kupiłam cebule za 2 i ryż za 3 zł. Koszt gołąbka wzrosl mi 2 krotnie 🤣 a wszystkiemu niestety winny jest obecny rząd. Ale i tak wygra bo daje

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  24 września 2019
anfet4minka
anfet4minka: nie mam tv, nie oglądam

Ja mam dwa ale też nie oglądam czasem tylko włączę jakiś piracki film XD
anfet4minka
anfet4minka: Kupiłam dziś kapustę -18 zł 🤣 kupiłam mięso 17 zł kupiłam cebule za 2 i ryż za 3 zł. Koszt gołąbka wzrosl mi 2 krotnie 🤣 a wszystkiemu niestety winny jest obecny rząd. Ale i tak wygra bo daje

Ceny towarów są bardzo uzależnione od prawie wszystkiego jak nie od paliwa to od płacy minimalnej od podatków sratków i na pogodzie skończywszy tak czy siak ty masz 500+ więc powiedzmy że ci się to kalkuluje a co jeśli ktoś nie ma dzieci wtedy taka osoba faktycznie musi zacisnąć pasa ale tak czy siak pieniądz robi pieniądz tylko jak to w życiu bywa nie ma nic za darmo oby tylko rząd nie przesadził z tym rozgłaszaniem jak to w naszym kraju jest wspaniale za komuny w TV to samo mówili że jest super pięknie i nie ma co narzekać. Cieszmy się zatem z tego co mamy bo w wielu krajach aż tak kolorowo nie mają.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  24 września 2019

Napisze z perspektywy matki czyli mnie i matki innego dziecka nie pracującej. Nowy obywatel się rodzi rodzę ja i ona. Ona dostaje 1000 becikowego -gratyfikacja często kolejny 1000 z pomocy społecznej. Ona dostaje 1000 zł co miesiąc kosiniakowego, na koniec jej chłop dostanie „ulgę na dziecko” bo mają, do tego rodzinne i inne bo ona nie pracuje, a partner wymiarze najniższy dochód bo reszta pod stołem, suma Summarum księżniczka wychodzi lepiej niż ja osoba pracująca. Rodzi się mój Ignacy rodzice na rozdzielnisci majątku. Nie Ignacy nie dostanie becikowego bo oboje rodzice pracują i coś tam zarabiają. Kosiniakowego nie bo przecież ja pracująca, ulga na dziecko? A costy mama zarabia grosze 5o tys rocznie, limit jest 56 ale nie rodzice mimo majątków rozdzielnych 🤣 no w takich przypadkach jak becikowe, ulga ba dziecko liczeni są razem. No i pozdro. Tak dostał mój syn już 3 razy 500+. Tyle że i tak całość mi zabiorą a w zasadzie ojcu 🤣 w 32% podatku. A co do tego co się w państwie dzieje. Ja się nie wstydzę ze mam konta w zagranicznych bankach i tam cześć tego co odłożę wysyłam. Nie chce zostać z ręką w nocniku

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
Damian241
  24 września 2019

Bo te 500+ jedynie odczuwają biedaki na wiecznym socjalu, uzależnieni od państwowego cyca nieroby

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  24 września 2019

Damian już nie przesadzaj. Ale np wiele osób nagle stać było na nowe auta bo ratę za auto sponsoruje 500+. Zamiast kupić sobie 10 letnie audi za 20 tys to kupili nowe auto z salonu z 40 🤣

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  25 września 2019

Są takie fajne naklejki na auta Sponsor +500 itp XD

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 września 2019

Gradek, widziałam 🤣 ale dla mnie to już lekkie przegięcie

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.