Kamilek123zad
Posty: 2 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kamilek123zad
  12 września 2019 (pierwszy post)

Czemu kobiety gdy mają kogos szukają nowych?

GRADEK83
GRADEK83
  25 września 2019
anfet4minka
anfet4minka: ale dla mnie to już lekkie przegięcie

No zwłaszcza jak ktoś to na jakąś drogą furę nakleja ironicznie :D Ale skoro wszyscy dostają 500+ to i bogaty może sobie nakleić :D
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 września 2019

Raczej bogata osoba nie naklei na tanie auto :) a widziałam na takich szrotkach 10+

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Ostryy69
Posty: 2 (po ~40 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ostryy69
  25 września 2019

Szukam chętnych ponów do sprawdzenia, wierosci swojej dziewczyny

GRADEK83
GRADEK83
  25 września 2019

heheszki :ziober2:

Burgess
Burgess
  25 września 2019
Ostryy69
Ostryy69: Szukam chętnych ponów do sprawdzenia

Sprawdź czy wam obu stary wody do wanny nalał.
Ostryy69
Posty: 2 (po ~40 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ostryy69
  25 września 2019

A tobie nalal

Damian241
Damian241
  25 września 2019

@anfet: znam takiego co ma piątkę dzieci, taki obibok, żonka również i za wypłaconą kasę kupili sobie nowy telewizor żeby mecze w 4K oglądać. To jest właśnie patologia. Bo jeżeli rodzice biorą 500+ i zamiast przeznaczyć je na dzieci, to wydają na własne potrzeby, a dzieci jak chodziły głodne, brudne, niedomyte , tak i nadal chodzą no to wybacz, ale inaczej nie można tego nazwać. Pisiory zafundowali Polsce rozmnażanie patologii, zamiast ludzi mądrych i przedsiębiorczych, będzie rodziło się coraz więcej tych mniej inteligentnych. Słyszałem od takiej starszej osoby, że kiedyś za komuny rodziło się więcej dzieci, gdyż ludzi porostu było na nie stać. A teraz? Większość obywateli pracuję za najniższą krajową ledwo co wiążą koniec z końcem, emeryci przymierają głodem, a poza tym redystrybucja pieniędzy przez opresyjny aparat państwa jest niemoralną agresją wymierzoną w ciężko pracujących podatników. Teraz już w sklepach z dnia na dzień ceny żywności rosną jak szalone, a co to będzie za 5 lat, aż strach pomyśleć. No ale to nic w końcu jest 500+ one wszystkich wyżywi

GRADEK83
GRADEK83
  25 września 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: zamiast ludzi mądrych i przedsiębiorczych, będzie rodziło się coraz więcej tych mniej inteligentnych.

A łyżka na to nie możliwe!

Damian241
Damian241: Słyszałem od takiej starszej osoby, że kiedyś za komuny rodziło się więcej dzieci, gdyż ludzi porostu było na nie stać.

Za komuny mało kto miał TV a jedynie radio a jedyną rozrywką było Picie wódy i ruchanie...a i owszem kasa była ale w sklepach tylko ocet
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  26 września 2019
Damian241
Damian241: Pisiory zafundowali Polsce rozmnażanie patologii,


O tu się muszę zgodzić, też mam takie odczucia. Nikt normalny dziecka sobie nie robi dla 500+, i niestety część ludzi powinna poważnie przemyśleć czy ich na dziecko stać, czy mają mieszkanie/dom czy żyją w godnych warunkach, czy stać ich na ponoszenie nie małych kosztów związanych z wychowaniem potomka. Jeżeli wiecznie im brakuje, żyją na kredytach nie ma co do garnka włożyć to serio dzieci mieć nie powinny.

Damian241
Damian241: emeryci przymierają głodem,


Nie tak do końca, emeryt który pracował te 40 lat, uczciwie płacił składki, nie pracował za najniższą krajową (chociaż nie wiem czy kiedyś coś takiego istniało jak minimalna pensja, kojarzę dopiero że było 1100 zł min) nie żyje dziś najgorzej

Damian241
Damian241: No ale to nic w końcu jest 500+ one wszystkich wyżywi

Żyłam bez 500+ i bez niego dalej mogę żyć, biorę tylko dlatego że i tak mi rząd to zabierze w podatku dochodowym przy rozliczeniu PIT, prawa rynku, zarabiasz zabierzemy więcej. Natomiast mimo że urodziłam dziecko w 2017 a na bobasa czekaliśmy kilka lat nie była to decyzja związana z tym że ktoś mi da 500+, becikowe czy ulgę na dziecko. 500 i owszem mam od 3 miesięcy natomiast reszty nigdy się nie doczekam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: y i ruchanie...a i owszem kasa była ale w sklepach tylko ocet

Jeszcze trzeba było w którym sklepie jest ocet :P bo nie zawsze w spożywczym był, była kasa nie było produktów :) ale pewex do dziś pamietam, miałam z tego przybytku pierwsza lalkę barbi z matela kosztowała 5 dolarów

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Burgess
Burgess
  26 września 2019
Ostryy69
Ostryy69: A tobie nalal

Ze mną się nie kąpie ale jak Ty wpadniesz to może się skusi. Tylko uważaj bo będziesz jeszcze bardziej zgarbiony niż jesteś.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  26 września 2019
Damian241
Damian241: @anfet: znam takiego co ma piątkę dzieci, taki obibok, żonka również i za wypłaconą kasę kupili sobie nowy telewizor żeby mecze w 4K oglądać. To jest właśnie patologia. Bo jeżeli rodzice biorą 500+ i zamiast przeznaczyć je na dzieci, to wydają na własne potrzeby, a dzieci jak chodziły głodne, brudne, niedomyte , tak i nadal chodzą no to wybacz, ale inaczej nie można tego nazwać. Pisiory zafundowali Polsce rozmnażanie patologii, zamiast ludzi mądrych i przedsiębiorczych, będzie rodziło się coraz więcej tych mniej inteligentnych. Słyszałem od takiej starszej osoby, że kiedyś za komuny rodziło się więcej dzieci, gdyż ludzi porostu było na nie stać. A teraz? Większość obywateli pracuję za najniższą krajową ledwo co wiążą koniec z końcem, emeryci przymierają głodem, a poza tym redystrybucja pieniędzy przez opresyjny aparat państwa jest niemoralną agresją wymierzoną w ciężko pracujących podatników. Teraz już w sklepach z dnia na dzień ceny żywności rosną jak szalone, a co to będzie za 5 lat, aż strach pomyśleć. No ale to nic w końcu jest 500+ one wszystkich wyżywi


damian, generalnie zgadzam sie z twoim podejsciem do 500+, ale od dzieci sie odp*****. to, ze ktos tak a nie inaczej je wychowuje, to jego sprawa, odpowiada za nie i utrzymuje. z glodu nie umieraja, a ze czesto nie maja najnowszych telefonow, czy jakis smiesznych butow key westa, za ktore normalny czlowiek nie da wiecej niz 50 pln, to trudno. nie wszyscy musza miec po rowno.
Damian241
Damian241
  26 września 2019
leon28
leon28: od dzieci sie odp*****. to, ze ktos tak a nie inaczej je wychowuje, to jego sprawa, odpowiada za nie i utrzymuje. z glodu nie umieraja, a ze czesto nie maja najnowszych telefonow, czy jakis smiesznych butow key westa, za ktore normalny czlowiek nie da wiecej niz 50 pln, to trudno. nie wszyscy musza miec po rowno.


No commentd83dde04
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  26 września 2019
Damian241
Damian241: No commentleon28

mysle, ze zgadzasz sie z tym w 100%
GRADEK83
GRADEK83
  26 września 2019
leon28
leon28: key westa

Nazwa jak z Westernu XD
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  26 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nazwa jak z Westernu XDleon28

q*** jakbys zobaczyl te buty, albo nie najpierw ile ludzie stoja po to - 4-5 dni spiac pod sklepem, to bys padl
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.