Kamilek123zad
Posty: 2 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kamilek123zad
  12 września 2019 (pierwszy post)

Czemu kobiety gdy mają kogos szukają nowych?

Damian241
Damian241
  28 września 2019

anfet napisała: >a popcorn po 21 więc gdzie tu sens?<

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Takie małe wiadereczko tylko 10 litrów xD No no no ta anfet to naprawdę może opierdzielić hehe

U nas ceny się wahają od 7 za 1l do 11 za 5l karmelowy o jeden zeta droższy

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  29 września 2019

Ja się nie znam na cenach bo nigdy nie kupuje, raz że nie przepadam za popcornem, dwa on capi, trzy jak już się wyrwę i pójdę obejrzeć jakiś film bo chce go obejrzeć a nie jeść

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
Damian241
  29 września 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja się nie znam na cenach bo nigdy nie kupuje, raz że nie przepadam za popcornem, dwa on capi


Capi? Czy możesz mi wytłumaczyć czym według Ciebie capi popcorn? xD

anfet4minka
anfet4minka: jak już się wyrwę i pójdę obejrzeć jakiś film bo chce go obejrzeć a nie jeść


To jest nienormalne. Teraz każdy lubi objadać się bombami kalorycznymi przy dobrym filmie. Czipsy,pączki,czekolady,batony, popcorn i pepsi- bez tego nie ma oglądania.

Ps... A lubisz jeść żelki? Ja lubię: mmm....pycha :)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  29 września 2019

Capi - śmierdzi ma charakterystyczny zapach po prostu. Tak jak nie znoszę zapachu kawy ( bo smaku nie znam nie próbowałam nigdy) i ona mi również capi. Hmm a co do reszty fast fooda, chipsów etc. Pepsi nie znoszę wole colę i w zasadzie nic innego gazowanego nie istnieje dla mnie bo nie lubię. Lubie gorzką ewentualnie jedynkę z wedla deserową. Nie powiem że nie lubie takiego jedzenia bo lubię, problem jest jednak taki, że odkąd wiem o chorobie - prawie 4 lata nie mogę, nie mówię że nie jadam bo czasami zjem, czasami się napije koli, ale ogólnie nie powinnam. Nie mniej jestem tylko człowiekiem i czasem też chcę zjeść bułkę a tego też nie mogę. Mąka pszenna też jest wykluczona. Jem tylko razowe pieczywo, makarony durum lub razowe 🤣 ryż tylko basmati lub dziki, czarny, brązowy. Ziemniaków nie bardzo mogę ale czasem zjem. To ma swoje plusy. Karmie siebie i chłopaków mało przetworzonym jedzeniem. A żeby już całkiem było mi cacy (chociaż nie stosuje się do tego, mimo że powinnam od 15 lat) mam alergię na: pszenicę, żyto, drób, wieprzowinę, paprykę, pomidory, seler, jabłka, cytrusy i pewnie na kilka innych. Żyje mam się dobrze

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
Damian241
  29 września 2019

To masz przerąbane. Pewnie irytuje Cię to, że lubisz, a nie możesz tego zjeść?

Damian241
Damian241
  29 września 2019

Ja wcinam wszystko to, na co mam ochotę i po czym się dobrze czuję- słucham organizmu ... i jest coold83dde1d

Damian241
Damian241
  29 września 2019

Współczuję dla Twojego męża i syna. Dieta wegetariańska- z tego siły nie ma d83dde2d

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  30 września 2019

Damian, a kto mówi o wegańskiej? Jem mięso normalnie 2-3 razy w tyg. Na ogół kurczaka zagrodowego (cycki) ale zdarza się i wieprzowina. Tak irytuje mnie że lubię i nie mogę 🤣 ale kiedy nie można to czasem wolno a nawet trzeba. Tylko zasada ze słodyczami jest taka, ty jesz tabliczkę czekolady ja jem tabliczkę czekolady, twój organizm widział jedną mój potraktował jedną jak 7 🤣 nie nadaro mówi się że nie nawet obok pączka przejść nie mogę bo tyje w jego obecności 🙃

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
Damian241
  30 września 2019
anfet4minka
anfet4minka: Jem mięso normalnie 2-3 razy w tyg. Na ogół kurczaka zagrodowego (cycki) ale zdarza się i wieprzowina. Tak irytuje mnie że lubię i nie mogę 🤣 ale kiedy nie można to czasem wolno a nawet trzeba.


A to zmienia postać rzeczy. Ja po prostu byłem silnie przekonany, że Ty wraz ze swoją rodziną w ogóle nie jecie mięsa. W końcu sama napisałaś, że żywicie się tylko i wyłącznie prawdziwym jedzeniem bez sztucznych dodatków i konserwantów, a mięso raczej do takowych nie zalicza się , bo jest niefaszerowane chemią bez umiaru. Nie ma żadnego znaczenia, czy jest to chude mięso, swojskie te droższe- w każdym są antybiotyki i trzeba się z tym pogodzić.

anfet4minka
anfet4minka: Tylko zasada ze słodyczami jest taka, ty jesz tabliczkę czekolady ja jem tabliczkę czekolady, twój organizm widział jedną mój potraktował jedną jak 7 🤣 nie nadaro mówi się że nie nawet obok pączka przejść nie mogę bo tyje w jego obecności 🙃


Pozwoliłem sobie odwiedzić Twój profil, bo normalnie zaciekawiło mnie z czego ty trzymasz tą ścisłą dietę. No cóż anfet... byłem, popatrzyłem sobie, oglądnąłem Cię bardzo dokładnie i muszę Tobie powiedzieć, że nie jest wcale z Tobą tak źle jakby się mogło wydawać. Według mnie, nie jesteś gruba ani chuda, w sam raz wyglądasz, jak na Twój wiek przystało. Oczywiście to jest jedynie moje zdanie w tej kwestii i ja się z nim w pełni zgadzam- ty nie musisz :)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 października 2019
Damian241
Damian241: bo jest niefaszerowane chemią bez umiaru. Nie ma żadnego znaczenia, czy jest to chude mięso, swojskie te droższe- w każdym są antybiotyki i trzeba się z tym pogodzić.


https://zagrodowy.pl/warto-wiedziec/
Odeślę Cię tu. Płacę za 1kg cycka 30 zł, i jak wrzucam na patelnie to jednak nie zostawia mi wody, piany. Jak otworzę tackę to nie czuje mięsa, a niestety większość jak otworzysz i powąchasz.... No ja mam odruch wymiotny.

Damian241
Damian241: Według mnie, nie jesteś gruba ani chuda, w sam raz wyglądasz, jak na Twój wiek przystało.

Oh dziękuję Ci serdecznie, natomiast no niestety nadwagę mam sporą xD i wysokie BMI no ale cóż, kawy nie pije, alkohol okazjonalnie w lato typu jakiś cydr niestety gubią mnie cukierki xD Ale już nie długo, koleżanka pójdzie na L4 i nic ani nikt mnie nie będzie kusił jedzonkiem o!

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
Damian241
  1 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: Odeślę Cię tu. Płacę za 1kg cycka 30 zł, i jak wrzucam na patelnie to jednak nie zostawia mi wody, piany.


Oj jaki on by nie był, to i tak to nie dorówna kurakowi z wiejskiego chowu. Te wiejskie kurczaki smakują zupełnie inaczej, niż te fermowe- mięso jest bardziej zwarte, smak i zapach też zupełnie inny. No a rosół z takiego buhaja to po prostu fenomen nie do opisania. Chcesz mieć 100% mięsa w mięsie to zaopatruj się u rolników.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  1 października 2019
Damian241
Damian241: Chcesz mieć 100% mięsa w mięsie to zaopatruj się u rolników.

to tez nie do konca jest tak.
historia z zycia wzieta, bylem kiedys u takiego "rolnika" i plakal, ze jak to mozliwe, ze matka mu zachorowala na raka zoladka, skoro ona jadla tylko z tego pola - i wskazal na jakies przydomowe, a nie z tamtego .... w domysle dla obcych.
DanielJuchtowski
DanielJuchtowski
  1 października 2019

Witam

Damian241
Damian241
  1 października 2019
leon28
leon28: Damian241: Chcesz mieć 100% mięsa w mięsie to zaopatruj się u rolników. to tez nie do konca jest tak. historia z zycia wzieta, bylem kiedys u takiego "rolnika" i plakal, ze jak to mozliwe, ze matka mu zachorowala na raka zoladka, skoro ona jadla tylko z tego pola - i wskazal na jakies przydomowe, a nie z tamtego .... w domysle dla obcych.


Bo trzeba kupować ze sprawdzonego źródła, a nie od pierwszego lepszego wsioka
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  2 października 2019
Damian241
Damian241: zapach też zupełnie inny

i tu jest sedno, otwieram tackę nie czuje żadnego zapachu, a otwierając tackę z lidla/stonki czy nawet z masarni w moim mieście czuje smród ;/

Damian241
Damian241: Bo trzeba kupować ze sprawdzonego źródła, a nie od pierwszego lepszego wsioka

Mieszkając na wsi i owszem, mieszkając w miasteczku kilku tysięcznym też jesteś w stanie, ale mieszkając w aglomeracji gdzie praktycznie przejedziesz 50-70 km i ciągle jest miasto i jak jesteś spostrzegawczy to zobaczysz tabliczkę ze zmianą miasta, lub znasz aglomeracje, no cóż. Widzę góry przy dobrej widoczności z balkonu, do Ustronia mam 65 km, pierwsze 45 km to jest miasto potem i tak nie widać bo bariery energochłonne na całości. Oczywiście większość ludzi miastem nie jedzie bo to kretynizm tylko autostradą a obie i a1 i a4 przebiegają przez miasta. Jasne mam w rodzinie rolnika, bagatela 150 km ale ma świnki i krówki tylko. Jak zjemy 1 kg świniny w miesiącu i no zaszaleje 2 kg drobiu to gra nie warta świeczki.

Owszem dla ludzi którzy jedzą kilka kilo mięsa tyg no to się opłaca, ale nie w moim przypadku. Mogę jeszcze poszaleć i kupować w ekosklepie za 80 zl za kg, i gwarantuje Ci że jakościowo będzie podobnie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.