MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Pani tłumaczy: https://youtu.be/4ioLR-2DoGw?t=58
Pan tłumaczy: https://youtu.be/mIOY2ezMy9A?t=50
Potężne ciosy w serduszka każdego spermiarza i białorycerza o feministkach nie wspominając d83dde09

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  15 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: I tak właśnie sugeruję: trzeba taką tresować, jak psa

Nie wiem z jakiej Ty bajki jesteś, ale jeśli wydaje Ci się, że to co piszesz może w jakikolwiek sposób komuś zaimponować, to Jesteś w błędzie. Nigdy nie słyszałam tak prostackiego sposobu wyrażania się o kobietach i ich traktowaniu. Mam nadzieję, że Jesteś maleńkim przedstawicielem populacji męskiej, która tak właśnie myśli.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

F0X
F0X
  15 sierpnia 2019

@Aganiok22 oczywiście w 95% nie zgadzam się z opinią Damian241-a, np. gdybym miał Taką kobietę jak Ciebie d83dde03 to byłoby nie do pomyślenia, ale jest 5% kobiet która tego potrzebuje, a z nich 1% wręcz nawet to lubi.
@Damian241 z tym aportowaniem to trochę przeginasz, do kobiet niezależnie jakich i z jakimi upodobaniami trzeba pochodzić z szacunkiem, nie tylko dlatego że facet musi być facetem ale dla chociażby kultury osobistej.

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  15 sierpnia 2019

haha dobre!d83ddc4d

Konto usunięte
Konto usunięte: GRADEK83: Jak kobieta mdleje to też można skorzystać z okazji i wytrzaskać po buzi :D Gorzej jak kobieta odda i facet zejdzie
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  15 sierpnia 2019
F0X
F0X: gdybym miał Taką kobietę jak Ciebie to byłoby nie do pomyślenia,


Lisku, nie cukruj, bo po tych wypowiedziach pana Damiana ciśnienie mam chyba 200. Jeśli kobiety lubią takie traktowanie, to jest ich sprawa. Ale to co pisze pan do którego postu się odnosiłam, przekracza wszelkie granice kultury i zachowania. Zdaję sobie sprawę, że każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, ale....no właśnie.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Damian241
Damian241
  15 sierpnia 2019

Z mojej strony to wszystko i dziękuję za uwagę :)

Damian241
Damian241
  15 sierpnia 2019
Aganiok22
Aganiok22: Lisku, nie cukruj, bo po tych wypowiedziach pana Damiana ciśnienie mam chyba 200.


Wdech wydech, wdech wydech- sztuka równomiernego oddychania to duży krok do wewnętrznego spokoju d83dde1d
F0X
F0X
  15 sierpnia 2019
Aganiok22
Aganiok22: pana Damiana ciśnienie mam chyba 200.
z jednej strony piszesz tak bo jesteś kobietą i to całkowicie rozumiem i szanuję. Z drugiej strony są kobiety które zasługują na soczyste dostawanie batów, podam ci przykład.

Mój przyjaciel poznał kobietę która BYŁA najcudowniejszą kobietą pod słońcem a przynajmniej tak mu się wydawało, na tyle mocno że pobrali się, on był dość majętny, do biednych nie należał, ale było to obłożone częstymi wyjazdami za granicę, podczas których owa kobieta za jego pieniądze uprawiała stosunki z wieloma mężczyznami bo przecież sama nie pracowała, był dla niej najbardziej dobrym facetem EVER, aż się dowiedział prawdy, ale by było mało kobieta zaraziła go HIVem bo bzykała się z narkomanami a z jednym zaszła w ciąże, rodząc mu dziecko chore na DOWN-a.

I niby mógłby się rozwieść ale wtedy przysługiwałaby jej połowa jego ciężko zapracowanego majątku + zniszczyła mu życie, psychikę życie jego bliskich. Facet jeszcze żyje ale każdego poranka i wieczora spuszcza swojej żonie wpieprz więc są moim zdaniem uzasadnione przypadki o których pisze Damian,
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  15 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Z mojej strony to wszystko i dziękuję za uwagę :)


Damian241
Damian241: Wdech wydech, wdech wydech- sztuka równomiernego oddychania to duży krok do wewnętrznego spokoju


A miało być wszystko w temacie, widzę brak konsekwencji. O moje zdrowie proszę się nie martwić, świetnie sobie radzę.d83dde0f

.
F0X
F0X: Z drugiej strony są kobiety które zasługują na soczyste dostawanie batów,


Przykład drastyczny, to prawda, niestety tak też w życiu bywa. Niemniej jednak wypowiedź którą negowałam dotyczyła nie wyjątków ale ogólnego traktowania wszystkich kobiet. A na to się nie zgadzam.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  15 sierpnia 2019

Drogi FOX-ie. Obawiam się, że Panu Damianowi chodziło o każdą kobietę, a nie tylko o te o których Ty piszesz...

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  15 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Żaden trolling po prostu takie są fakty Panie FOX. Kobietę należy sobie wychować i od początku pokazywać, że to my władamy w naszym azylu. A jak taka nie będzie chciała się dostosować i wciąż będzie opierała się, to ją wtedy walimy w pysk, łapiemy za kudły i ostro przeciągamy po całym mieszkaniu i tak robimy do skutku, aż efekt końcowy nas w pełni zadowoli. Także mój niedrogi Foxie, jeśli nie chcesz być na dole w tym kołchozie, no to musisz chłopie zacząć działać i zastosować tego typu zachowania - powodzenie gwarantowane :)))


Panie Damianie. A co gdyby wprowadził się obok pana sąsiad, który uznawałby, że dobrą praktyką na "wychowanie" sobie sąsiada (tj. pana) jest spuszczanie mu regularnego wpi.:cenzura:.u. I tak regularnie by Pan dostawał od niego wpi.:cenzura:., bo przecież sąsiadów trzeba sobie wychować... Radzę przemyśleć podejście do kobiet, bo nigdy Pan nie wie kto zamieszka obok...
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  16 sierpnia 2019
F0X
F0X: Facet który jest w stanie podnieść rękę na kobietę traci miano faceta, staje się podludziem.

Może tak było 50 lat temu kiedy jeszcze równouprawnienie było w powijakach, ale mamy XXI wiek i przykro się patrzy kiedy jakiś spermiarz-białorycerz daje się poniewierać Karynie z IQ pilśniowej płyty, bo mama i bajki disneya nawkładały mu do głowy rycerskich zasad.
To samo na fotce, jakieś Karyńsko wyzywa gościa od najgorszych bo napisał, że szczupłe kobiety rzadziej mają cukrzycę i problemy z krążeniem to białorycerze tylko patrzą zza krzaka kiedy mu puszczą nerwy i jej odpowie w taki sam sposób, a wtedy to paaaaanie... "DO KOBETY TAKE SUOWA?! JAK MORZESZ PROSTAKU?! i cyk banówa, chwilę później "widzisz Karynka, ja to Cię zawsze obronię, som porzondni menszczyśni" d83dde02
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  16 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Żaden trolling po prostu takie są fakty Panie FOX. Kobietę należy sobie wychować i od początku pokazywać, że to my władamy w naszym azylu. A jak taka nie będzie chciała się dostosować i wciąż będzie opierała się, to ją wtedy walimy w pysk, łapiemy za kudły i ostro przeciągamy po całym mieszkaniu i tak robimy do skutku, aż efekt końcowy nas w pełni zadowoli. Także mój niedrogi Foxie, jeśli nie chcesz być na dole w tym kołchozie, no to musisz chłopie zacząć działać i zastosować tego typu zachowania - powodzenie gwarantowane :)))


mam nadzieje, ze to taki slaby zart.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  16 sierpnia 2019
leon28
leon28: Damian241: Żaden trolling po prostu takie są fakty Panie FOX. Kobietę należy sobie wychować i od początku pokazywać, że to my władamy w naszym azylu. A jak taka nie będzie chciała się dostosować i wciąż będzie opierała się, to ją wtedy walimy w pysk, łapiemy za kudły i ostro przeciągamy po całym mieszkaniu i tak robimy do skutku, aż efekt końcowy nas w pełni zadowoli. Także mój niedrogi Foxie, jeśli nie chcesz być na dole w tym kołchozie, no to musisz chłopie zacząć działać i zastosować tego typu zachowania - powodzenie gwarantowane :)))mam nadzieje, ze to taki slaby zart.


Omissa spe....

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Damian241
Damian241
  16 sierpnia 2019
Konrad192lll
Konrad192lll: Panie Damianie. A co gdyby wprowadził się obok pana sąsiad, który uznawałby, że dobrą praktyką na "wychowanie" sobie sąsiada (tj. pana) jest spuszczanie mu regularnego wpi..u. I tak regularnie by Pan dostawał od niego wpi.., bo przecież sąsiadów trzeba sobie wychować... Radzę przemyśleć podejście do kobiet, bo nigdy Pan nie wie kto zamieszka obok...


No cóż... jak to mają w zwyczaju mówić ludzie, tak powiem i ja: dobry wpierd... nie jest zły :P
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  17 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Z mojej strony to wszystko i dziękuję za uwagę :)


Zaorałeś papugi skrzeczące o banałach*, i chwała Ci za to.

*wyłączam z tego grona dwóch jegomościów. Kogo? Wiadomo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.