MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Pani tłumaczy: https://youtu.be/4ioLR-2DoGw?t=58
Pan tłumaczy: https://youtu.be/mIOY2ezMy9A?t=50
Potężne ciosy w serduszka każdego spermiarza i białorycerza o feministkach nie wspominając d83dde09

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: 'nie chce mi sie w koło kłapac jęzorem'' dlaczego bym wypłaciła liścia i czy to komus odpowiada czy nie, czy to kulturalne, czy to zaboli l czy to dałoby satyfsakcje na chwile czy na dwie


mnie również nie chce się wkoło kłapać dziobem dlaczego stosowanie przemocy poza tzw. obroną konieczną jest uznawane za przestępstwo i jest usankcjonowane prawnie, bez względu na to czy to komuś odpowiada czy nie, czy to kulturalne czy nie, czy to zaboli i czy daje prawo do satysfakcji czy nie,
myślę, że wyjaśniłam to na tyle przejrzyście, że powinno być to zrozumiałe nawet dla wtórnego analfabety, pozwól, że podsumuję to twoimi słowami "mów do dupy to cię osra".

Konto usunięte
Konto usunięte: zwyczajnie nalezy się jak liść kobiecie, jak naprawde zasłuży tak samo jak mężczyźnie

zwyczajnie, poza tzw. obroną konieczną nie masz prawa naruszać fizycznie niczyjej nietykalności, nawet jeżeli w twojej ocenie ktoś na to naprawdę sobie zasłużył,
możesz pyszczyć, ale dyplomatycznie bo oskarży cię o tzw. naruszenie dóbr osobistych, ale łapy musisz trzymać przy sobie

uwierz mi, że werbalnie można nieźle podnieść ciśnienie, nie każdy odbiorca takiego komunikatu jest w stanie spokojnie przyjąć do wiadomości jego przekaz, jeżeli on poleci z łapami to już inna bajka, ty masz prawo do obrony, nie jesteś inicjatorką użycia siły,
na dzisiaj koniec korków, oczywiście nmzc.

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Tomekk2019
Tomekk2019
  24 sierpnia 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: Tomekk2019: A co do tematu to smiesza mnie teksty jamochlonow o przemocy a pewnie te same jamochlony sa za aborcja na życzenie. czuję się wywołana do tablicy, tak jestem za prawem kobiety do aborcji a ty meduzo co wiesz na temat embriologii? jeżeli chcesz podyskutować merytorycznie to proszę bardzo, jeżeli masz zamiar piać o wartościach "krześcijańskich" to daruj sobie, jestem ateistką czy wiesz, dla których zwierząt, pierwoustych czy wtóroustych, określenie "cmoknij mnie pan w pragębę" może być obraźliwe? zawsze mylę, pomożesz?


Wierzysz w prawo kobiety do aborcji XD ale plujesz na tych co wierza w Boga XD i zapewne za przymusem akceptacji dzieciaka przez faceta i placenia na niego alimentow XD Zapewne lewackie badania naukowe udowadniaja ze mordowanie dzieci jest zle XDXD Nie roznisz sie niczym od zwierzecia XD Taka jestes fajna ze jak zajdziesz w ciaze to co z tego. Oj tam oj tam XD Paznokcie obcinasz to i dzieciaka wyskrobiesz XD Przeciez to jest cebula a nie czlowiek XD XD co to dla ciebie XDXDXDXD Dyskusja z szympansem w internecie XD
Tomekk2019
Tomekk2019
  24 sierpnia 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: praksyda: 'nie chce mi sie w koło kłapac jęzorem'' dlaczego bym wypłaciła liścia i czy to komus odpowiada czy nie, czy to kulturalne, czy to zaboli l czy to dałoby satyfsakcje na chwile czy na dwie mnie również nie chce się wkoło kłapać dziobem dlaczego stosowanie przemocy poza tzw. obroną konieczną jest uznawane za przestępstwo i jest usankcjonowane prawnie, bez względu na to czy to komuś odpowiada czy nie, czy to kulturalne czy nie, czy to zaboli i czy daje prawo do satysfakcji czy nie, myślę, że wyjaśniłam to na tyle przejrzyście, że powinno być to zrozumiałe nawet dla wtórnego analfabety, pozwól, że podsumuję to twoimi słowami "mów do dupy to cię osra".praksyda: zwyczajnie nalezy się jak liść kobiecie, jak naprawde zasłuży tak samo jak mężczyźnie zwyczajnie, poza tzw. obroną konieczną nie masz prawa naruszać fizycznie niczyjej nietykalności, nawet jeżeli w twojej ocenie ktoś na to naprawdę sobie zasłużył, możesz pyszczyć, ale dyplomatycznie bo oskarży cię o tzw. naruszenie dóbr osobistych, ale łapy musisz trzymać przy sobie uwierz mi, że werbalnie można nieźle podnieść ciśnienie, nie każdy odbiorca takiego komunikatu jest w stanie spokojnie przyjąć do wiadomości jego przekaz, jeżeli on poleci z łapami to już inna bajka, ty masz prawo do obrony, nie jesteś inicjatorką użycia siły, na dzisiaj koniec korków, oczywiście nmzc.


Hahahaha oskarzy cie ktos za liscia XDXDXDXDXDXDXD nie osmieszaj sie XDXDXD w twoim przypadku lisc to jedyne co mozesz otrzymac od normalnego czlowieka ktory cie poslucha. Docen to XD
Tomekk2019
Tomekk2019
  24 sierpnia 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: anfet4minka: Współczuje niektórym tutaj że trafili na wybrakowane produkty rozumiem, że ty uważasz się za pełnowartościowy produkt? również współczujęanfet4minka: Wy poważnie dalej piszecie o biciu. Jak dwie osoby się szanują, kochają to ani facet ani kobieta ręki nie podniesie bo nie ma o co. Partnerstwo zrozumienie rozmowa. Współczuje niektórym tutaj że trafili na wybrakowane produkty i teraz porównują kobietę do psa, uważają że są gorsze.. smutne. ty poważnie piszesz o szacunku uprzedmatawiając ludzi, i porównując ich do wybrakowanych produktów? smutne


Ty zwracasz komus uwage na to? XdDD hipokryzja lewakow przebija dno XD jak zwykle
Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  24 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: BabaxJaga: anfet4minka: Współczuje niektórym tutaj że trafili na wybrakowane produkty rozumiem, że ty uważasz się za pełnowartościowy produkt? również współczujęanfet4minka: Wy poważnie dalej piszecie o biciu. Jak dwie osoby się szanują, kochają to ani facet ani kobieta ręki nie podniesie bo nie ma o co. Partnerstwo zrozumienie rozmowa. Współczuje niektórym tutaj że trafili na wybrakowane produkty i teraz porównują kobietę do psa, uważają że są gorsze.. smutne. ty poważnie piszesz o szacunku uprzedmatawiając ludzi, i porównując ich do wybrakowanych produktów? smutneTy zwracasz komus uwage na to? XdDD hipokryzja lewakow przebija dno XD jak zwykle


Osobiście wole lewaków od prawicowych fanatyków. Lewacy nie palili ludzi na stosach za herezje i nie krzyżowali niewiernych... Ps. W kościele są wolne etaty. Nadał byś się.
Lisek25
Posty: 2 (po ~89 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Lisek25
  24 sierpnia 2019

Ja tam nie jestem fanem przemocy wobec KOGOKOLWIEK (nawet wobec podludzi zwanych "mężczyznami"). :D

Tomekk2019
Tomekk2019
  24 sierpnia 2019
Konrad192lll
Konrad192lll: Tomekk2019: BabaxJaga: anfet4minka: Współczuje niektórym tutaj że trafili na wybrakowane produkty rozumiem, że ty uważasz się za pełnowartościowy produkt? również współczujęanfet4minka: Wy poważnie dalej piszecie o biciu. Jak dwie osoby się szanują, kochają to ani facet ani kobieta ręki nie podniesie bo nie ma o co. Partnerstwo zrozumienie rozmowa. Współczuje niektórym tutaj że trafili na wybrakowane produkty i teraz porównują kobietę do psa, uważają że są gorsze.. smutne. ty poważnie piszesz o szacunku uprzedmatawiając ludzi, i porównując ich do wybrakowanych produktów? smutneTy zwracasz komus uwage na to? XdDD hipokryzja lewakow przebija dno XD jak zwykleOsobiście wole lewaków od prawicowych fanatyków. Lewacy nie palili ludzi na stosach za herezje i nie krzyżowali niewiernych... Ps. W kościele są wolne etaty. Nadał byś się.


Umiesz cos innego niz najechanie na czyjas wiare? Xd czy tylko umiesz powtarzac w kolko te same oklepane lewackie teksty? XD zapewne pierwszy sie zapluwasz na dyskryminacje "faszystow" wobec muzlumanow a sam to robisz.

Juz ci pisalem ze nie wierze w Boga ale widze ze twoja prostota nie pozwala ci uruchomic mozgu XD

Widze ze twoja wiedza historyczna jest na poziomie typowego lewakaXD walisz te same 2 teksty, ktore okreslaja ideologicznie cale twoje zycie. Tylko 2 teksty i juz jestes emocjonalie zaspokojony do konca zycia XD

Napisz mi o tym jak to PRAWICA krzyzowala ludzi XDXD albo palila na stosie XDXDXD generalnie opisz mi podzial na LEWICE I PRAWICE w sredniowieczu czy jeszcze wczesniej XDXDXDXD

A na koniec pochwal sie wiedza na temat lewicy i socjalizmu i wielkiego glodu na ukrainie czy w chinach XDDDDDD opisz mi lewice laicka w rosji XD

Ciekawe tez skad hitler czerpal czesc swoich pomyslow na socjalizm a zwlaszcza na aborcje dzieki ktorej do dzisiaj wymordowano w imie wolnosci kobiet miliony dzieci XDD
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  24 sierpnia 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: od dawna, tzw. sztywność karku i wynikające z niej trudności w potakiwaniu powodują, że głowa ma ograniczony zasięg w pionie i nieograniczony w poziomie, sprzeciw wychodzi mi na full dziękując za okazaną troskę, w rewanżu zapytam, a co u ciebie, w domu wszyscy zdrowi?


Moderacja standardowo nie działa więc zadziałam ja - papa, to na tyle co miałaś do napisania w tym wątku :)
Damian241
Damian241
  24 sierpnia 2019

Fiu fiu to się porobiło d83dde31

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  26 sierpnia 2019
Konrad192lll
Konrad192lll: Widzę, że lubiący również dostawać lanie Damian spotkał podobnie do siebie myślącego Czarnego. Kolegom proponuję się spotkać i nawzajem po dupie wychłostać...


Panie Feniks, chyba nie załapałeś przekazu. Czytanie ze zrozunieniem najprawdopodobniej nie należy do twoich mocnych stron. Przeczytaj wszystkie wypowiedzi owego pana i pomyśl i moje i pomyśl.. a na końcu zweryfikuj słuszność swojego postu.
Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  26 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: feniksssss: Widzę, że lubiący również dostawać lanie Damian spotkał podobnie do siebie myślącego Czarnego. Kolegom proponuję się spotkać i nawzajem po dupie wychłostać...Panie Feniks, chyba nie załapałeś przekazu. Czytanie ze zrozunieniem najprawdopodobniej nie należy do twoich mocnych stron. Przeczytaj wszystkie wypowiedzi owego pana i pomyśl i moje i pomyśl.. a na końcu zweryfikuj słuszność swojego postu.


Interpretuję je identycznie jak poprzednio. Pan Damian lubi lać kobiety (oraz sam za wlanie sobie się nie obrazi), a pan panie Czarny, go w tym podejściu wspiera. Pozdrawiam i również trzymam kciuki za powodzenie rodzącej się wspólnej relacji...
Damian241
Damian241
  26 sierpnia 2019

Ty jak zwykłe konsekwentny w swych poglądach do bólu. Przecież kobiety same wprowadziły równouprawnienie , także można je bić tak samo, jak bije się mężczyznę. I tyle w tym temacie...

praksyda
praksyda
  26 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: mnie również nie chce się wkoło kłapać dziobem

Za każdym razem jak Cie zacytuje to bedziesz wkoło pisac to samo do upadłego....
tylko inaczej sformułowane zdania, ja odpadam :rotfl:
No chyba że teraz za jednego plaskacza idzie się do wiezienia. :ziober2:
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  27 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Ty jak zwykłe konsekwentny w swych poglądach do bólu. Przecież kobiety same wprowadziły równouprawnienie , także można je bić tak samo, jak bije się mężczyznę. I tyle w tym temacie...leon28

damianek trudno sie z twoja retoryka nie zgodzic;-)
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  28 sierpnia 2019
leon28
leon28: damianek trudno sie z twoja retoryka nie zgodzic;-)

Et tu, Brute, contra me?

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.