MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Pani tłumaczy: https://youtu.be/4ioLR-2DoGw?t=58
Pan tłumaczy: https://youtu.be/mIOY2ezMy9A?t=50
Potężne ciosy w serduszka każdego spermiarza i białorycerza o feministkach nie wspominając d83dde09

xxxCZARNY
wpis jest ukryty
EspaniaMen
wpis jest ukryty
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  2 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: polki można bić to nie kobiety.


W 1939r był już taki oszołom, który głosił podobne herezje, ale w odniesieniu do narodów. Nie wiem jak można coś takiego napisać. Bo co Hiszpanki są tylko kobietami? Jeśli masz w ten sposób obrażać kobiety, to się nie wypowiadaj. Ciekawe dlaczego moderatorzy na takie wpisy nie reagują, a za przytaczanie cytatów banują.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

EspaniaMen
wpis jest ukryty
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
wpis jest ukryty
EspaniaMen
wpis jest ukryty
EspaniaMen
wpis jest ukryty
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  2 września 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: a tobie co 12 latki przestały na chatonet odpisywać że się tu znalazłeś ? leon28

o mnie sie nie musisz martwic. ale pisz, jak bylo z ta twoja, z baczkiem bylo a moze z kleksem?
oam
oam
  2 września 2019
Aganiok22
Aganiok22: Jeśli masz w ten sposób obrażać kobiety, to się nie wypowiadaj. Ciekawe dlaczego moderatorzy na takie wpisy nie reagują, a za przytaczanie cytatów banują.
Podaj przykład, gdzie moderator dał Ci bana za cytowanie czyjejś wypowiedzi, zapraszam na PW.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  2 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aganiok22: Jeśli masz w ten sposób obrażać kobiety, to się nie wypowiadaj. Ciekawe dlaczego moderatorzy na takie wpisy nie reagują, a za przytaczanie cytatów banują.Podaj przykład, gdzie moderator dał Ci bana za cytowanie czyjejś wypowiedzi, zapraszam na PW.


Nie czyjejś a cytowałam wypowiedz polityka, w temacie o opalaniu, bo dyskusja zeszła na takie tory że o słońcu nawet mowy być nie mogło. I to właśnie podsumowałam.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

oam
oam
  3 września 2019
Aganiok22
Aganiok22: Nie czyjejś a cytowałam wypowiedz polityka, w temacie o opalaniu, bo dyskusja zeszła na takie tory że o słońcu nawet mowy być nie mogło. I to właśnie podsumowałam.
Polecam przeczytac regulamin przed zamiarem wylewania pretensji.
Konto usunięte
Konto usunięte: Potężne ciosy w serduszka
Przemoc to zło. Ciekawe czy osoby które tutaj wykazują chęć bicia kobiet.. Czy byłyby takie zdecydowane by uderzyć (lub bić częściej niż raz) swoją matkę czy babkę.
Ps. Gratuluję HOT tematu :D :zabawa:
Ps2. Pamiętasz o siostrze ?
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  3 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przemoc to zło.

Przemoc to narzędzie i w zależności jak go używasz może służyć do czynienia dobra albo zła, tak jak za pomocą młotka możesz zbudować płot albo rozbić komuś głowę. Np. kiedy Policja używa przemocy wobec przestępców to jest ok.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe czy osoby które tutaj wykazują chęć bicia kobiet.. Czy byłyby takie zdecydowane by uderzyć (lub bić częściej niż raz) swoją matkę czy babkę.

Co innego matka / babka, a co innego pijana Karyna pod klubem - kwestia kontekstu :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ps. Gratuluję HOT tematu :D Ps2. Pamiętasz o siostrze ?

Dziękuję i pamiętam :)
Damian241
Damian241
  3 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe czy osoby które tutaj wykazują chęć bicia kobiet.. Czy byłyby takie zdecydowane by uderzyć (lub bić częściej niż raz) swoją matkę czy babkę.


Przysłowia ludowe- mądrością narodu> Nie szanujesz własnej matki, nie będziesz szanował żadnej kobiety<
oam
oam
  5 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przemoc to narzędzie i w zależności jak go używasz może służyć do czynienia dobra albo zła, tak jak za pomocą młotka możesz zbudować płot albo rozbić komuś głowę. Np. kiedy Policja używa przemocy wobec przestępców to jest ok.
Zawsze znajdziesz plus w minusie :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Co innego matka / babka, a co innego pijana Karyna pod klubem - kwestia kontekstu :)
Nie zgadzam się z tym. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję i pamiętam :)
mmmm no ja mam nadzieje ;D
Damian241
Damian241: Przysłowia ludowe- mądrością narodu> Nie szanujesz własnej matki, nie będziesz szanował żadnej kobiety<
Prawda. :)
Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  6 września 2019
Damian241
Damian241: oam: Ciekawe czy osoby które tutaj wykazują chęć bicia kobiet.. Czy byłyby takie zdecydowane by uderzyć (lub bić częściej niż raz) swoją matkę czy babkę. Przysłowia ludowe- mądrością narodu> Nie szanujesz własnej matki, nie będziesz szanował żadnej kobiety<

Współczuję matki... A może matce syna??
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.