MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Pani tłumaczy: https://youtu.be/4ioLR-2DoGw?t=58
Pan tłumaczy: https://youtu.be/mIOY2ezMy9A?t=50
Potężne ciosy w serduszka każdego spermiarza i białorycerza o feministkach nie wspominając d83dde09

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  6 września 2019

Damianie, pamiętaj przestrogę o sąsiedzie... Niektórzy mogą już czuć się zaproszeni, wiedząc jaki z Ciebie fajny sąsiad do bicia (i nie tylko) będzie...

Damian241
Damian241
  6 września 2019
Konrad192lll
Konrad192lll: Współczuję matki... A może matce syna??


Nie interesuje mnie twoje zdanie. Znam siebie lepiej i wiem ile jestem wart dla rodziców, dlatego toteż lekceważę twoją wypowiedź. Bez odbioru!
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  6 września 2019
Konrad192lll
Konrad192lll: Współczuję matki... A może matce syna??leon28

mysle, ze rodzin nie ma w to co wplatywac.
Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
wpis jest ukryty
Damian241
Damian241
  7 września 2019

Feniks naiwniaku to byla jedynie prowokacja z mojej strony. Ktora jako tako znudzila mi sie dosyc szybko

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  7 września 2019
Damian241
Damian241: Feniks naiwniaku to byla jedynie prowokacja z mojej strony. Ktora jako tako znudzila mi sie dosyc szybko

A pan prowokator jakoś odmłodniał cudownie na swoim zdjęciu profilowym. Pamiętam twoje poprzednie zdjęcie. Tak ze 20 lat starsze... Kobiety nie chciały być bite przez starego capa?
Damian241
Damian241
  7 września 2019
Konrad192lll
Konrad192lll: A pan prowokator jakoś odmłodniał cudownie na swoim zdjęciu profilowym. Pamiętam twoje poprzednie zdjęcie. Tak ze 20 lat starsze...


No cóż... dieta czyni cuda. Schudnij to też pójdzie tobie w odmłod

Konrad192lll
Konrad192lll: Kobiety nie chciały być bite przez starego capa?


Ale ty dramatyzujesz po prostu jak stara baba . Chłopie weź ty zluźnij majty bo ci jeszcze pier....lną
MichoP
Posty: 2 (po ~21 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
MichoP
  24 września 2019

Nigdy niebij lepiej całuj

Arek35Pn
Arek35Pn
  26 września 2019
anfet4minka
anfet4minka: Kobiety nawet kwiatkiem nie wolno uderzyć - tyle w temacie

święte słowa

no chyba, że klapsa w sypialni;-)
Katzchen
Katzchen
  28 września 2019

Jak ktoś pisze o kobiecie że trzeba tresowac jak psa to powinien się leczyć na głowę

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  28 września 2019

Jest zdecydowanie spora roznica w sile fizycznej miedzy kobieta a mezczyzna. wiec choćby z tego powodu mezczyna powinien powstrzymywać agresje .Wyjątkiem jest gdy kobieta atakuje go fizycznie , powinien jedna z nia postepowac jak z dzieckiem bo co to za powod do dumy bic się z dzieckiem? .Znam kobiety które naduzywaja tej niepisanej zasady i uzywaja piesci czy nog aby rozladowac swa agresje na partnerze.Osobiscie skreślam takie osoby z kręgu swych znajomych nawet jeśli tylko raz cos takiego się zdarzylo.W ogole przemoc fizyczna miedzy Kobieta a mezczyna nie powinna mieć miejsca! :) Skoro jest ,to znaczy ze nie pasuja do siebie i powinni się rozejść:)Znajda sobie lepszego partnera z pewnoscia!

Damian241
Damian241
  28 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś pisze o kobiecie że trzeba tresowac jak psa to powinien się leczyć na głowę


Tego się nie leczy, to się kontroluje.
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  30 września 2019

Sa sytuacje gdy kobieta naduzywa swej pozycji jako "nietykalnej" i rzuca sie z roznymi przedmiotami na silniejszego mezczyne starajac sie za wszelka cene wyrzadzic mu krzywde.Gdyby mezczyna nie bronil sie moglby mawet stracic zycie .sa to sytuacje sporadyczne ale znam je.Wiem ze niektore , podkresle to "niektore" , ze kobiety swiadomie naduzywaja konwecji w jakiej nas sie wychowuje ze mezczyzna nie bije kobiety.Na szczescie takich kobiet jest niewielki procent . wiec mozemy przestrzegac zasady ze mezczyna nie uzywa sily fizycznej wobec kobiety.Nie mowie o sytuacji patologicznej gdzie przemoc jest forma wiezi miedzy obojgiem i nie potrafia sie z tego wyrwac. Niektory kobiety lubia meska domianacje i dreszczyk strachu przed jego brutalnoscia:) i uwazaja ze "skoro bije to znaczy ze jest mu nieobojetna" Wyraza w ten sposob swe emocje :) Mialem kiedys taka sasiadke :)

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  3 października 2019
MichoP
MichoP: Nigdy niebij lepiej całuj

Swiete slowa! Warte wytluszczenia gruba czcionka! :) Jako motto tego forum:)
Bolsxxx
Posty: 9 (po ~65 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
Bolsxxx
  5 października 2019

Nigdy i niema reguły

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.