MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Pani tłumaczy: https://youtu.be/4ioLR-2DoGw?t=58
Pan tłumaczy: https://youtu.be/mIOY2ezMy9A?t=50
Potężne ciosy w serduszka każdego spermiarza i białorycerza o feministkach nie wspominając d83dde09

krasnoludek188
krasnoludek188
  28 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: ech... Panie FOX nie oszukujmy się, ale w związku zawsze ktoś musi mieć cięższą rękę. I tak właśnie sugeruję: trzeba taką tresować, jak psa, bo inaczej wejdzie nam na głowę. Najtrudniej idzie im z aportowaniem, ale to też z czasem idzie u nich wyrobić :)))


a może ciebie tak lać jak psa
krasnoludek188
krasnoludek188
  28 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Kobietę należy trzymać na krótkiej smyczy. Bo gdy tylko dajesz jej chociaż trochę władzy, to wtedy ta chodzi po mieszkaniu taka sfrustrowana, bo podświadomie wie, że dominacja należy do mężczyzny. Co jak co, lecz raczej każda baba lubi być uległą i posłuszną suczką wtedy czuje się spełnioną. Także Panowie brać w łapę bicz, wprowadzać swoje rządy, pokazać kto w waszych związkach nosi spodnie i lać je bez oporów- one to uwielbiają
krasnoludek188
krasnoludek188
  28 sierpnia 2019

człowieku ciebie trzymać jak psa dziennie lac i wogle zero szacunku do kobiet żałosny jesteś

krasnoludek188
krasnoludek188
  28 sierpnia 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: Damian241: Kobietę należy trzymać na krótkiej smyczy. Bo gdy tylko dajesz jej chociaż trochę władzy, to wtedy ta chodzi po mieszkaniu taka sfrustrowana, bo podświadomie wie, że dominacja należy do mężczyzny. Co jak co, lecz raczej każda baba lubi być uległą i posłuszną suczką wtedy czuje się spełnioną. Także Panowie brać w łapę bicz, wprowadzać swoje rządy, pokazać kto w waszych związkach nosi spodnie i lać je bez oporów- one to uwielbiają szału nie ma dupy nie urywa, nie tak się wsadza kij w mrowisko, no ale z braku laku, dobry kit, a więc przejmijmy pałeczkę na początek poetyczny wstęp O! damski bokserze!! oczom swym nie wierzę!!! nareszcie ktoś dosadnie, czasami niezbyt ładnie pokazał kto jest osłem i gestem bardzo "wzniosłem" uczy prawideł życia, gawiedzi bez obycia słuchajcie wszystkie kmioty, co macie do roboty (to odezwa do samców) krótko babę trzymajcie i dobrze jej pilnujcie lania i poszturchiwania codziennie nie żałujcie niech wie kto nosi spodnie, niech wam dogadza godnie niech słucha was w pokorze, jak nie... to nie daj boże, pan-władca karę wymierzy, dostanie co się należy pobita, posiniaczona niech czuje się spełniona, bo jak się baby nie bije to jej wątroba gnije the end
Damian241
Damian241
  28 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: człowieku ciebie trzymać jak psa dziennie lac i wogle zero szacunku do kobiet żałosny jesteś


Życzę ciężkiej ręki-odrzekł, po czym położył bicz przy jej tęgim udzie. Wypiął się tak mocno, aż mu coś w krzyżu łupło i z pokorą wtopił nos w podłogę. Tak będzie dobrze?- spytał z ciekawości :)))
Damian241
Damian241
  28 sierpnia 2019

A odnoście szacunku do kobiet, To powiem tak: nie ma tu żadnych świętości, kobieta jest niczym innym, jak małowartościową pchłą w tym społeczeństwie. Mężczyzn trzeba szanować, chwalić i na rękach nosić, bo dzięki ich zaradności, sile ich rąk i wrodzonej inteligencji ten świat jeszcze jakoś się trzyma. Chwała Samcom Alfa niechaj żyją nam 1000 lat!!!

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 sierpnia 2019

Damian powiedz mi co ty ćpasz. Bo to co piszesz jest tak nierealne że albo poważnie robisz sobie bekę albo nie nadajesz się do społeczeństwa

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 sierpnia 2019

Damian powiedz mi co ty ćpasz. Bo to co piszesz jest tak nierealne że albo poważnie robisz sobie bekę albo nie nadajesz si

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 sierpnia 2019

Się do społeczeństwa - na ioś nie mogę edytować. (To do modow)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
Damian241
  28 sierpnia 2019

A ty pewnie nie popierasz bicia kobiet?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 sierpnia 2019

Oczywiście że nie, dlaczego mam popierać coś co jest abstrakcją? Jak facet kocha żona kocha to po co? Wszystko można rozmową załatwić. Kłótnie się zdarzają w każdym związku ale to nie jest powód aby podnosić rękę na kogokolwiek, i bez znaczenia czy to kobieta czy mężczyzna.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
Damian241
  28 sierpnia 2019

Masz rację. Pasuję już, bo przez ten wątek dostałem już chyba 4 bany. Bye!

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  29 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Kłótnie się zdarzają w każdym związku ale to nie jest powód aby podnosić rękę na kogokolwiek, i bez znaczenia czy to kobieta czy mężczyzna.

Dużo kobiet stosuje taki shit test - będę go wnerwiała ile się da, jak mnie nie uderzy to jakiś cipeusz a nie facet i trzeba go zmienić na takiego co uderzy. No i takie laski siedzą po 30 lat z tym samym typem który je bije, żalą się koleżankom na zasadzie "bije mnie ale nie potrafię przestać go kochać" itp.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  29 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo kobiet stosuje taki shit test - będę go wnerwiała ile się da, jak mnie nie uderzy to jakiś cipeusz a nie facet i trzeba go zmienić na takiego co uderzy. No i takie laski siedzą po 30 lat z tym samym typem który je bije, żalą się koleżankom na zasadzie "bije mnie ale nie potrafię przestać go kochać" itp.leon28

na sam koniec pomysli, ze skoro jej nie zdradza, to znaczy, ze inne kobiety go nie chcą, wiec ona też nie i odchodzi ;-)
xxxCZARNY
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.