TakeABreath
TakeABreath
  16 lipca 2019 (pierwszy post)

Jakie pytania uwazacie za niestosowne na poczatku znajomosci?? Pomijajac tradycyjne 'co slychac' 'co porabiasz'.I jakie masz hobby".
Mnie ostatnio bardzo wkurza gdy ktos pierwszym dluzszym pytaniem jakie mi stawia jest to czym sie zajmuje, czy jutro praca czy wolne". Od zawsze wkurzaly mnie osoby, ktore probowaly pytac realnie ile zarabiam. Tak samo z praca gdy ktos na wstepie zaczyna od tego to czuje jakby szukal na fotce jakiejs bogatej sponsorki lub nie wiem jak zamoznej kobiety z posagiem. A ponoc kobiety sa materialistkami... Jak widac faceci tez skoro pierwsza i najwazniejsza rzecza jest to czym sie zajmujesz.

Podzielcie sie waszymi nielubianymi tematami i pytanimi ktore was irytuja.

Tomekk2019
Tomekk2019
  22 lipca 2019
Aganiok22
Aganiok22: Tomekk2019: Gdybym byl toba to bym sie cieszyl ze jeszcze ktos o takie cos pyta. Do głowy mi nie przyszło, że w dzisiejszych czasach funkcjonuje coś takiego jak "dyskryminacja" Bo tak ten Twój wpis odebrałam. Co znaczy "Gdybym był Tobą" i Tobą to raczej z dużej litery, bo to oznaka szacunku dla rozmówcy. Jeśli uważasz, że "umawianie się" jest tylko domeną młodych dziewczyn, to muszę Cię rozczarować, bo proponują to nawet takim dinozaurom jak ja.


Po pierwsze. Zejdz na ziemie. Nie jestes kims kto moze mowic innym kogo maja szanowac a kogo nie. To nie twoja sprawa. Jesli czujesz ze masz misje poprawiania calego swiata to sobie to rob w domu. Nikogo nie interesuja twoje uwagi.
Jesli uznalas moj wpis za dyskryminacje to znaczy ze masz psychike krucha jak wafelek.

Po drugie. Ani ona mloda, ani ladna, ani fajna. Generalnie po tym co pisze wnioskuje to jest plytka, zarozumiala, babą ktora uwaza sie za bog wie kogo. Taka typowa janina znudzona zyciem i mezem pracujacym na nia, szukajaca taniej rozrywki w internecie. Taka jakby zyjaca w bance swojej wlasnej wspanialosci.

I trzecie. Skoro proponuja to takim dinozaurom to nie rozumiem jej argumentu ze zdjeciem. Ponoc ma wszystko czego chce. Dzieci. Meza. Samochod :D jakiej przygody tu jeszcze szuka.

Poza tym uwazam ze ta emocjonalna obrona randomow w internecie, zwlaszcza jak sie nie zna sytuacji jest conajmniej zalosna :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tomek- nie mów mi co mam robic i nie próbuj mi ujmować, bo jestes po prostu na to za cienki. Czepiasz się na siłę, zeby zabłysnąc. Najpierw poćwicz czytanie ze zrozumieniem.... ( o poprawnej pisowni nie wspomnę). O moim wolnym czasie juz pisalam. Po drugie: idąc Twoim tokiem myślenia- kazdej osobie mającej fotkę piszesz, zeby sobie znalazła zajęcie i zarzucasz, że ma nudne życie? To nie wiem jakie Twoje życie musi być nudne, skoro nie mając odwagi pokazać twarzy- przypieprzasz się do ludzi na fotce, próbując im na siłę dokopać, żeby się lepiej poczuć. Współczuję....

P.s. i nie wysysaj sobie bredni z palca, nie dopowiadaj bo to nawet ma swoją nazwę jsko jednostka chorobowa. Uroiłes sobie, że mąz na mnie pracuje i szukam wrazen, bo czytanie ze zrozumieniem zawiodlo i tak było wygodniej. Co do mojego wieku - Ty tez kiedys w takim będziesz i zyczę Ci, zebyś się trzymał tak jak ja.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  22 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Aganiok22: Tomekk2019: Gdybym byl toba to bym sie cieszyl ze jeszcze ktos o takie cos pyta. Do głowy mi nie przyszło, że w dzisiejszych czasach funkcjonuje coś takiego jak "dyskryminacja" Bo tak ten Twój wpis odebrałam. Co znaczy "Gdybym był Tobą" i Tobą to raczej z dużej litery, bo to oznaka szacunku dla rozmówcy. Jeśli uważasz, że "umawianie się" jest tylko domeną młodych dziewczyn, to muszę Cię rozczarować, bo proponują to nawet takim dinozaurom jak ja.Po pierwsze. Zejdz na ziemie. Nie jestes kims kto moze mowic innym kogo maja szanowac a kogo nie. To nie twoja sprawa. Jesli czujesz ze masz misje poprawiania calego swiata to sobie to rob w domu. Nikogo nie interesuja twoje uwagi. Jesli uznalas moj wpis za dyskryminacje to znaczy ze masz psychike krucha jak wafelek. Po drugie. Ani ona mloda, ani ladna, ani fajna. Generalnie po tym co pisze wnioskuje to jest plytka, zarozumiala, babą ktora uwaza sie za bog wie kogo. Taka typowa janina znudzona zyciem i mezem pracujacym na nia, szukajaca taniej rozrywki w internecie. Taka jakby zyjaca w bance swojej wlasnej wspanialosci. Skoro proponuja to takim dinozaurom to nie rozumiem jej argumentu ze zdjeciem. Ponoc ma wszystko czego chce. Dzieci. Meza. Samochod :D jakiej przygody tu jeszcze szuka. Poza tym uwazam ze ta emocjonalna obrona randomow w internecie, zwlaszcza jak sie nie zna sytuacji jest conajmniej zalosna :D

Nie rozumiem skąd taka agresja i atak w Twojej wypowiedzi, bo ja w żaden sposób Ciebie nie obraziłam. Nie mam zamiaru zbawiania świata bo to byłoby z założenia pozbawione sensu. Nie ma tu na tym portalu żadnej bariery wiekowej, więc zarówno 16-latek jak i 70-cio latek może tu funkcjonować. To czy ktoś jest fajny, nie powinno podlegać ocenie zwłaszcza wtedy kiedy nie zna się rozmówcy. Co innego jeśli chodzi o ładność czy młodość. Tu możesz sobie rzeczywiście pofolgować. Ale czy to jest dobre? Raczej nie. Tym bardziej, że o gustach się nie dyskutuje. A zwracać uwagę na szacunek do rozmówcy będę zawsze i nie dotyczy to tylko Ciebie, zwyczajnie przeszkadza mi kiedy widzę, że dla "wzmocnienia" swojej wypowiedzi chcąc komuś dokopać ludzie zachowują się jak prostaki. Tyle w temacie.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 lipca 2019

Aga- to kolejnych z tych, ktory ( jak widać gołym okiem) nie ma powodzenia u kobiet i musi się odegrać, a łatwiej kogos oceniać samemu nie pokazując twarzy.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aga- to kolejnych z tych, ktory ( jak widać gołym okiem) nie ma powodzenia u kobiet i musi się odegrać, a łatwiej kogos oceniać samemu nie pokazując twarzy.

No właśnie Ewcia, że nie widać d83dde03

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 lipca 2019
Aganiok22
Aganiok22: Przeczytajmojopis: Aga- to kolejnych z tych, ktory ( jak widać gołym okiem) nie ma powodzenia u kobiet i musi się odegrać, a łatwiej kogos oceniać samemu nie pokazując twarzy. No właśnie Ewcia, że nie widać

Nie widać twarzy, ale widać "kompleksy" 😜
Damian241
Damian241
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aganiok22: Przeczytajmojopis: Aga- to kolejnych z tych, ktory ( jak widać gołym okiem) nie ma powodzenia u kobiet i musi się odegrać, a łatwiej kogos oceniać samemu nie pokazując twarzy. No właśnie Ewcia, że nie widać Nie widać twarzy, ale widać "kompleksy" 😜


Pomimo tego zostałyście zdegradowane:) 1:0 dla Tomasza ŁOŁ :P
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 lipca 2019
Damian241
Damian241: Przeczytajmojopis: Aganiok22: Przeczytajmojopis: Aga- to kolejnych z tych, ktory ( jak widać gołym okiem) nie ma powodzenia u kobiet i musi się odegrać, a łatwiej kogos oceniać samemu nie pokazując twarzy. No właśnie Ewcia, że nie widać Nie widać twarzy, ale widać "kompleksy" 😜 Pomimo tego zostałyście zdegradowane:) 1:0 dla Tomasza ŁOŁ :P

Takie są skutki nudnego życia kawalera 😂
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  22 lipca 2019
Damian241
Damian241: Przeczytajmojopis: Aganiok22: Przeczytajmojopis: Aga- to kolejnych z tych, ktory ( jak widać gołym okiem) nie ma powodzenia u kobiet i musi się odegrać, a łatwiej kogos oceniać samemu nie pokazując twarzy. No właśnie Ewcia, że nie widać Nie widać twarzy, ale widać "kompleksy" 😜 Pomimo tego zostałyście zdegradowane:) 1:0 dla Tomasza ŁOŁ :P


Ja tu degradacji żadnej nie widzę, ale być może dlatego że myśląca kobietą jestem d83dde09

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.