TakeABreath
TakeABreath
  16 lipca 2019 (pierwszy post)

Jakie pytania uwazacie za niestosowne na poczatku znajomosci?? Pomijajac tradycyjne 'co slychac' 'co porabiasz'.I jakie masz hobby".
Mnie ostatnio bardzo wkurza gdy ktos pierwszym dluzszym pytaniem jakie mi stawia jest to czym sie zajmuje, czy jutro praca czy wolne". Od zawsze wkurzaly mnie osoby, ktore probowaly pytac realnie ile zarabiam. Tak samo z praca gdy ktos na wstepie zaczyna od tego to czuje jakby szukal na fotce jakiejs bogatej sponsorki lub nie wiem jak zamoznej kobiety z posagiem. A ponoc kobiety sa materialistkami... Jak widac faceci tez skoro pierwsza i najwazniejsza rzecza jest to czym sie zajmujesz.

Podzielcie sie waszymi nielubianymi tematami i pytanimi ktore was irytuja.

Tomekk2019
Tomekk2019
  19 lipca 2019

Najdziwniejsze pytanie jakie zfaja kobiety na fotce to :)
Szczyt osiagniec eweolucji :D

Tomekk2019
Tomekk2019
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Często na tekst: " umawiasz się" pytam "skąd to stwiedzenie?" (pijąc do braku pytajnika) i odp.jest zazwyczaj "podobasz mi sie". Juz wtedy wiem, ze rozmowca tylko traci mój czas.


Gdybym byl toba to bym sie cieszyl ze jeszcze ktos o takie cos pyta.
Tomekk2019
Tomekk2019
  19 lipca 2019
Damian241
Damian241: Przeczytajmojopis: Nie bój nic , na wszystko znajduje czas. Takze na pasje i hobby 😉 Tak wiem. W końcu nie pracujesz, a co za tym idzie- czas jest zawsze xD


Przynajmniej szczerze przyznala co sie dla niej liczy :D :D :D :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Często na tekst: " umawiasz się" pytam "skąd to stwiedzenie?" (pijąc do braku pytajnika) i odp.jest zazwyczaj "podobasz mi sie". Juz wtedy wiem, ze rozmowca tylko traci mój czas.Gdybym byl toba to bym sie cieszyl ze jeszcze ktos o takie cos pyta.

Co Ty nie powiesz..nie jestes mną i nie będziesz. Nie cieszy mnie tandeta i płytkość intelektualna, bo to nie moj poziom. To wręcz smutne, że faceci reprezentuja sobą coś takiego, więc cieszyc z tego to się mogą puste lale szukające podbudowania swojego ego.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Damian241: Przeczytajmojopis: Nie bój nic , na wszystko znajduje czas. Takze na pasje i hobby 😉 Tak wiem. W końcu nie pracujesz, a co za tym idzie- czas jest zawsze xDPrzynajmniej szczerze przyznala co sie dla niej liczy :D :D :D :D

Owszem- szczerze przyznałam, ze liczą się dla mnie: pasje, hobby. Cos w tym dziwnego?
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym byl toba to bym sie cieszyl ze jeszcze ktos o takie cos pyta.

Do głowy mi nie przyszło, że w dzisiejszych czasach funkcjonuje coś takiego jak "dyskryminacja" Bo tak ten Twój wpis odebrałam. Co znaczy "Gdybym był Tobą" i Tobą to raczej z dużej litery, bo to oznaka szacunku dla rozmówcy. Jeśli uważasz, że "umawianie się" jest tylko domeną młodych dziewczyn, to muszę Cię rozczarować, bo proponują to nawet takim dinozaurom jak ja.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Aganiok22
Aganiok22: Tomekk2019: Gdybym byl toba to bym sie cieszyl ze jeszcze ktos o takie cos pyta. Do głowy mi nie przyszło, że w dzisiejszych czasach funkcjonuje coś takiego jak "dyskryminacja" Bo tak ten Twój wpis odebrałam. Co znaczy "Gdybym był Tobą" i Tobą to raczej z dużej litery, bo to oznaka szacunku dla rozmówcy. Jeśli uważasz, że "umawianie się" jest tylko domeną młodych dziewczyn, to muszę Cię rozczarować, bo proponują to nawet takim dinozaurom jak ja.

Chlopczyk chciał błysnąć i się dowartościować. Daj spokój Aga- na takich szkoda czasu.
Niektórzy tu tak mają, zwłaszcza ci bez foty w profilu, gdzie "anonimowość" dodaje odwagi.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chlopczyk chciał błysnąć i się dowartościować. Daj spokój Aga- na takich szkoda czasu. Niektórzy tu tak mają, zwłaszcza ci bez foty w profilu, gdzie "anonimowość" dodaje odwagi.


To niech błyskają inteligencją, a "w ostateczności" kulturą, to nic nie kosztuje i nawet nie boli

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Malnyomylny35latek
Malnyomylny35latek
  19 lipca 2019

Zmora portali.Normalni ludzie zaczynają od przywitania.A nie od p...O tym jacy są itd.Od czego może zacząć facet.od wychwalania urody.Co w przypadku portalu jest w 💯 powtarzane.I ciągnąć temat.Kobiety na tym tracą.Ida na łatwiznę.Jeszcze jedno zdjęcie nie oddają urody.Ani faceta ani kobiety.WsYstko się dzieje w realnym spotkaniu.

Damian241
Damian241
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przynajmniej szczerze przyznala co sie dla niej liczy :D :D :D :D


Wolność i nic nie robienie? :P
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  20 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: Tomekk2019: Przynajmniej szczerze przyznala co sie dla niej liczy :D :D :D :D Wolność i nic nie robienie? :P

Sprecyzuj to co napisales. Na jakiej podstawie KONKRETNIE tak twierdzisz.
To, ze nie pracuje od razu jest dla Ciebie "nicnierobieniem"?? Przeciez nie wiesz dlaczego nie pracuję, więc zapewne na wstępie wysysasz sobie wnioski z palca. Troszkę płytkie, nie uwazasz?? Wyprodzę Cię z błędu: przebywam na św.pielęgnacyjnym na syna.
Co do "wolności" to chyba nawet juz nie jestem ciekawa co sobie z góry dopowiedziales.
Wlasnie od takich "dżentelmenów" roi się fotka, a kobiety się dziwią, że cięzko tu poznać prawdziwego faceta.
Damian241
Damian241
  21 lipca 2019

Nie bierz w żadnym przypadku tego do siebie. Oceniłem Cię powierzchownie lecz nie przejmuj się tym, bo u nas >nie dżentelmenów< takie ocenianie jest zupełnie normalne. Przepraszam jeśli Ciebie tym uraziłem, następnym razem postaram się już tego nie zrobić. Bye!

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  21 lipca 2019
Damian241
Damian241: Nie bierz w żadnym przypadku tego do siebie. Oceniłem Cię powierzchownie lecz nie przejmuj się tym, bo u nas >nie dżentelmenów< takie ocenianie jest zupełnie normalne. Przepraszam jeśli Ciebie tym uraziłem, następnym razem postaram się już tego nie zrobić. Bye!

Po prostu nie warto wyciągac pochopnie wniosków nie znając sytuacji 😉
Tomekk2019
wpis jest ukryty
Tomekk2019
Tomekk2019
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomekk2019: Przeczytajmojopis: Często na tekst: " umawiasz się" pytam "skąd to stwiedzenie?" (pijąc do braku pytajnika) i odp.jest zazwyczaj "podobasz mi sie". Juz wtedy wiem, ze rozmowca tylko traci mój czas.Gdybym byl toba to bym sie cieszyl ze jeszcze ktos o takie cos pyta. Co Ty nie powiesz..nie jestes mną i nie będziesz. Nie cieszy mnie tandeta i płytkość intelektualna, bo to nie moj poziom. To wręcz smutne, że faceci reprezentuja sobą coś takiego, więc cieszyc z tego to się mogą puste lale szukające podbudowania swojego ego.


Plytkosc intelektualna :D chyba nie rozumiesz nawet co to znaczy skoro uzywasz takich zwrotow.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.