TakeABreath
TakeABreath
  16 lipca 2019 (pierwszy post)

Jakie pytania uwazacie za niestosowne na poczatku znajomosci?? Pomijajac tradycyjne 'co slychac' 'co porabiasz'.I jakie masz hobby".
Mnie ostatnio bardzo wkurza gdy ktos pierwszym dluzszym pytaniem jakie mi stawia jest to czym sie zajmuje, czy jutro praca czy wolne". Od zawsze wkurzaly mnie osoby, ktore probowaly pytac realnie ile zarabiam. Tak samo z praca gdy ktos na wstepie zaczyna od tego to czuje jakby szukal na fotce jakiejs bogatej sponsorki lub nie wiem jak zamoznej kobiety z posagiem. A ponoc kobiety sa materialistkami... Jak widac faceci tez skoro pierwsza i najwazniejsza rzecza jest to czym sie zajmujesz.

Podzielcie sie waszymi nielubianymi tematami i pytanimi ktore was irytuja.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie pytania uwazacie za niestosowne na poczatku znajomosci??

Bogata jesteś czy biedna :lol:
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wkurzaly mnie osoby, ktore probowaly pytac realnie ile zarabiam.

Cześć Beatka. Ja sam nie wiem ile zarabiam to nie odpowiadam na takie pytania :D

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro pierwsza i najwazniejsza rzecza jest to czym sie zajmujesz.

Ważne żeby miała jakieś zajęcie a nie siedzenie na Fotce. To nie jest zajęcie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  16 lipca 2019

irytujące mnie pytania?
to brak pytań gdy jedyne co kobieta potrafi na początku znajomości z siebie wydobyć to "co tam?" ""jak tam"? "co słychać" tragedia...

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  16 lipca 2019

A mnie " Kogo szukasz? " Nikogo tu nie szukam!

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019

Oj tak "co tam" i w 90% bez pytajnika. Jeszcze tandetniejsze to "umawiasz się", "ruchasz się" brzmi jak stwierdzenie, ale w zdaniem facetów są to pytania. I teraz NAJGŁUPSZE: "co tu robisz, jak masz męża?"

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019

Aaaaa..i zapomniałam dodac: "chcesz się poznać?". Dla żartu odpisuję, że SIĘ znam doskonale i znów owe 90 % "bystrzakow" nie wie o co chodzi ( zachodzi w glowe skad sie znamy itd.)

Damian241
Damian241
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ważne żeby miała jakieś zajęcie a nie siedzenie na Fotce. To nie jest zajęcie.


Dokładnie. Skończyły się czasy, że TŻ całymi dniami leżały na kanapie z pilotem w łapie. W tych czasach kobiety, tak samo jak mężczyźni powinni pracować i wnosić coś> $ < od siebie, a nie tylko brać. Zresztą, bycie kurą domową nie jest już w modzie., że też się taka nie wstydzi, to ja już nie wiem ^_^
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  16 lipca 2019

Zdecydowanie nr 1 "czego tutaj szukasz"? Pytajnik dodałem od siebie,zazwyczaj jest on zbędnym artefaktem.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Zdecydowanie nr 1 "czego tutaj szukasz"? Pytajnik dodałem od siebie,zazwyczaj jest on zbędnym artefaktem.

Oooo...wlasnie. Tez u mnie tego do porzygu 😝
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019
Damian241
Damian241: BombowcaKierowca: Ważne żeby miała jakieś zajęcie a nie siedzenie na Fotce. To nie jest zajęcie.Dokładnie. Skończyły się czasy, że TŻ całymi dniami leżały na kanapie z pilotem w łapie. W tych czasach kobiety, tak samo jak mężczyźni powinni pracować i wnosić coś> $ < od siebie, a nie tylko brać. Zresztą, bycie kurą domową nie jest już w modzie., że też się taka nie wstydzi, to ja już nie wiem ^_^


Czesto kobiety nie pracuja bo z róznych powodow nie moga, i np.ja czesto tu zagladam, i zamiast gapić sie w tv, to wole poklikac na forum.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oooo...wlasnie. Tez u mnie tego do porzygu 😝

Niby dobrze na wstępie wyjaśnić jak się sprawy mają,ale jakoś mnie to strasznie irytuje ,zwyczajnie za dużo tego.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

F0X
F0X
  16 lipca 2019

Najcudowniejsze pytania to te z serii "co tam, jak leci", już wtedy wyczuwam niski stan myślowy.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: Oooo...wlasnie. Tez u mnie tego do porzygu 😝 Niby dobrze na wstępie wyjaśnić jak się sprawy mają,ale jakoś mnie to strasznie irytuje ,zwyczajnie za dużo tego.

Owszem- dobrze na wstepie wyjasnic, ale lubię jak rozmówca ma nieco taktu i na początku napisze chocby głupie "cześć". Nieprawdaz?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019

Często na tekst: " umawiasz się" pytam "skąd to stwiedzenie?" (pijąc do braku pytajnika) i odp.jest zazwyczaj "podobasz mi sie". Juz wtedy wiem, ze rozmowca tylko traci mój czas.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.