TakeABreath
TakeABreath
  16 lipca 2019 (pierwszy post)

Jakie pytania uwazacie za niestosowne na poczatku znajomosci?? Pomijajac tradycyjne 'co slychac' 'co porabiasz'.I jakie masz hobby".
Mnie ostatnio bardzo wkurza gdy ktos pierwszym dluzszym pytaniem jakie mi stawia jest to czym sie zajmuje, czy jutro praca czy wolne". Od zawsze wkurzaly mnie osoby, ktore probowaly pytac realnie ile zarabiam. Tak samo z praca gdy ktos na wstepie zaczyna od tego to czuje jakby szukal na fotce jakiejs bogatej sponsorki lub nie wiem jak zamoznej kobiety z posagiem. A ponoc kobiety sa materialistkami... Jak widac faceci tez skoro pierwsza i najwazniejsza rzecza jest to czym sie zajmujesz.

Podzielcie sie waszymi nielubianymi tematami i pytanimi ktore was irytuja.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: napisze chocby głupie "cześć". Nieprawdaz?

Tylko zazwyczaj wychodzi skrót od Szczęść Boże ,czyli "część".😆Chyba Ty mi pokazywałaś co się dzieje jak zadasz pytanie" od czego ta część"?😂

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: napisze chocby głupie "cześć". Nieprawdaz? Tylko zazwyczaj wychodzi skrót od Szczęść Boże ,czyli "część".😆Chyba Ty mi pokazywałaś co się dzieje jak zadasz pytanie" od czego ta część"?😂

Tak 😜😂
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak 😜😂


Na Hey zawsze odpisuje"oby chodziło o mój ulubiony zespół i Kasie"😆

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: Tak 😜😂Na Hey zawsze odpisuje"oby chodziło o mój ulubiony zespół i Kasie"😆

Moge odgapić??? 🙏
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moge odgapić??? 🙏

"Teraz gdy noc sowa ze snu budzi się,odwaga lwem krzycze w śpiące ucho Twe.. " jasne ,że możesz.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Damian241
Damian241
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ja czesto tu zagladam, i zamiast gapić sie w tv, to wole poklikac na forum.


Rozwijaj swoją kreatywność, nie marnuj talentu w sieci.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019
Damian241
Damian241: Przeczytajmojopis: ja czesto tu zagladam, i zamiast gapić sie w tv, to wole poklikac na forum. Rozwijaj swoją kreatywność, nie marnuj talentu w sieci.

Nie bój nic , na wszystko znajduje czas. Takze na pasje i hobby 😉
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: Moge odgapić??? 🙏 "Teraz gdy noc sowa ze snu budzi się,odwaga lwem krzycze w śpiące ucho Twe.. " jasne ,że możesz.😉

Dzięx 😊
GRADEK83
GRADEK83
  16 lipca 2019

W wojsku jak byłem i ktoś do dowódcy zadał głupie pytanie on odpowiadał głośno i doniośle...."nie zadawaj pyrań typu kut...s." Tak czy inaczej chcąc nawiązać kontakt z obcą osobą zazwyczaj na dzień dobry wartało by się przywitać przedstawić i zapytać o pozwolenie na zadanie pytania. Tak czy owak pierwszy bodziec to ten wzrokowy stymulant popychający nas do działania jeśli ktoś nam się spodoba. Tylko zazwyczaj działa to w obie strony lecz nie zawsze z takim samym entuzjazmem.

Damian241
Damian241
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bój nic , na wszystko znajduje czas. Takze na pasje i hobby 😉


Tak wiem. W końcu nie pracujesz, a co za tym idzie- czas jest zawsze xD
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019
Damian241
Damian241: Przeczytajmojopis: Nie bój nic , na wszystko znajduje czas. Takze na pasje i hobby 😉 Tak wiem. W końcu nie pracujesz, a co za tym idzie- czas jest zawsze xD

No nie do konca...to, ze ktos nie pracuje nie musi byc jednoznaczne z tym, ze nic nie robi i ma nadmiar wolneho czasu😉
kasiaakika
kasiaakika
  16 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Mnie najbardziej mierżą pytania (na samym wejściu) typu: "chcesz zarobić?" , "lubisz sex", "spotkamy sie w realu", "zajeta" (pisownia oryginalna). Pytania bez pytajnika też mnie rażą, jakiekolwiek by nie były. Pojedyncze słowa, czy to w pytaniach czy odpowiedziach również nie budzą zbyt pozytywnych odczuć. No i ciężko na samym początku jakiejkolwiek znajomości odpowiadać na pytania zbyt osobiste ; ). Pytania o to, czym się zajmuję (oczywiście nie w pierwszym zdaniu) nie uważam za jakieś bardzo niestosowne, nie wiążę tego jakoś z zaglądaniem do kieszeni, a bardziej z ogólnym rytmem życia, czy tam jakimiś zainteresowaniami, codziennością ;).

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  17 lipca 2019
F0X
F0X: Najcudowniejsze pytania to te z serii "co tam, jak leci", już wtedy wyczuwam niski stan myślowy.

w 101% mam to samo;)
TakeABreath
TakeABreath
  17 lipca 2019
Mruczyslaw
Mruczyslaw: A mnie " Kogo szukasz? " Nikogo tu nie szukam!


No tak od szukania to jest program ktokolwiek widzial ktokolwiek wie a nie fotka.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak od szukania to jest program ktokolwiek widzial ktokolwiek wie

Leci to jeszcze nadal w TV.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.