RafalZb
RafalZb
  15 czerwca 2019 (pierwszy post)

Dlaczego dziś. nie patrzymy, jakim człowiek jest czy jest przystojny/ ładna, czy pracuje i dobrze się prowadzi a zwracamy uwagi na to, co posiadamy markowa odzież, czy fajny samochód, czy zasobny portfel gdzie się podziały wartości takie ze człowiek jest dobry zaradny ze może pokazać kobiecie, czy facetowi serce to że umiesz ugotować naprawić coś w domu gdzie?

Bo jak ja widzę to tylko gdzie pracujesz gdzie możesz mnie zabrać.

Powiem wam ze spotkałem się w życiu z takimi historiami dziewczyn ze np. jak facet np. trochę mniej zarabia to kobieta mówi ze ona go nie będzie utrzymywać sora oboje jak się jest ze sobą to chyba razem się dochodzi do celów nie prawda?

Czy np. jak powiedziałem dziewczynie ze mam vaipera 3000 2 kołowego to ona szybki jest, a to był po prostu model roweru hehe to się dziewczyna obraziła ze żartuje z niej.

Czy też np. miałem historie ze jak masz brak prawka to nie jesteś facet, bo ona nie będzie cię woziła, czy faktycznie dziś. nie liczy się to jakimi jesteśmy ludźmi jak się prezentujemy, czy tylko liczy ile mamy ile możemy wydać i co mamy? 😤

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  12 lipca 2019
Owad
Owad: anfet4minka: błąd wyglądu mieć nie musisz. Skoro ma się kasę to fakt nie trzeba go mieć.

Trzeba miec albo wyglad albo kasę
Jak oba to juz sukces murowany
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  12 lipca 2019

A ja bym to w sumie mógł świętować tak

... Życie jest piękne, tylko ludzie to kur*y.

I każdy może mieć swoje zdanie ale to właśnie ludzie ludziom są wilkiem.

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Ja tam uważam, że każdy jest sam winien swoich porażek. Ludzie tylko wykorzystują sytuację.

JOLANTARADZIUKIE74
JOLANTARADZIUKIE74
  13 lipca 2019

mama jeszcze niektórych utrzymuje zycie to wzloty i porażki ale nieraz nie mamy wpływu na wydarzenia

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Zawsze mamy wplyw na rozwój wypadków z pominięciem zdarzeń losowych jak wybuchy wulkanów itp.
Ew ponosimy konsekwencję błędnych decyzji naszych rodziców.
W ostatecznosci padamy ofiarą czyichś błędów, ale to równie częste statystycznie jak katastrofy naturalne.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: z pominięciem zdarzeń losowych jak wybuchy wulkanów itp.

Wybuch wulkanu to nie zdarzenie losowe. Od tysięcy lat wiadomo które wulkany są czynne a które nie są czynne. Ludzie się osiedlają w okolicy bo tam jest żyzna gleba.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ew ponosimy konsekwencję błędnych decyzji naszych rodziców.

... lub się tam urodzili.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Aha, jest to zdarzenie ściśle zaplanowane i latwe do przewidzenia...
Btw
Jak sie urodziłeś na zboczu czynnego wulkanu to chyba jednak wina twoich starych...

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  13 lipca 2019

zgadzam się z tym że

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze mamy wpływ na rozwój wypadków z pominięciem zdarzeń losowych

nie zdajemy sobie z reguł y z tego sprawy ale na wiele rzeczy mamy wpływ i to nasze decyzje wywołują konsekwencje dobre bądź złe dla nas . Nic nie robienie, nie reagowanie to też decyzja...
Hladz
Hladz
  20 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: JA POWIEM TAK IDZIE ULICA I ZOBACZCIE JAKIE DZIS CHODZA PARY FACET DO BANI SUPER LASKA I VICE WERSA

Haaaaaaa
crit
crit
  29 lipca 2019

zycie jest porazka? tylko jeśli sie poddales.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.