RafalZb
RafalZb
  15 czerwca 2019 (pierwszy post)

Dlaczego dziś. nie patrzymy, jakim człowiek jest czy jest przystojny/ ładna, czy pracuje i dobrze się prowadzi a zwracamy uwagi na to, co posiadamy markowa odzież, czy fajny samochód, czy zasobny portfel gdzie się podziały wartości takie ze człowiek jest dobry zaradny ze może pokazać kobiecie, czy facetowi serce to że umiesz ugotować naprawić coś w domu gdzie?

Bo jak ja widzę to tylko gdzie pracujesz gdzie możesz mnie zabrać.

Powiem wam ze spotkałem się w życiu z takimi historiami dziewczyn ze np. jak facet np. trochę mniej zarabia to kobieta mówi ze ona go nie będzie utrzymywać sora oboje jak się jest ze sobą to chyba razem się dochodzi do celów nie prawda?

Czy np. jak powiedziałem dziewczynie ze mam vaipera 3000 2 kołowego to ona szybki jest, a to był po prostu model roweru hehe to się dziewczyna obraziła ze żartuje z niej.

Czy też np. miałem historie ze jak masz brak prawka to nie jesteś facet, bo ona nie będzie cię woziła, czy faktycznie dziś. nie liczy się to jakimi jesteśmy ludźmi jak się prezentujemy, czy tylko liczy ile mamy ile możemy wydać i co mamy? 😤

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 czerwca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: Przeczytajmojopis: Poza tym już sie nie posraj feministko :)

A Ty dalej desperacko chcesz błysnąć pokazując swój poziom intelektu ? Smutne..
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 czerwca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: Przeczytajmojopis: desperacko chcesz błysnąć przykre jest to że to ty chcesz zabłysnac swoją feministyczną głupotą

Mądry się odezwał ..😂. Potrafisz w ogóle cos poza ublizaniem i zniewazaniem w akcie desperacji kogos, kto ma prawo miec odmienne zdanie ? Bo raczej nie bardzo...
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  19 czerwca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: uż sie nie posraj feministko :)


Chłopie jak Ty w ogóle możesz takie teksty walić? Ile ty masz lat 10? Chcesz zabłysnąć? Posyp się brokatem, bo jeżeli tak w życiu codziennym odzywasz się do kobiet, to jedyną przyjaciółką będzie Twoja ręka.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
wpis jest ukryty
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 czerwca 2019

Trza goscia wkoncu zglosic na blok , bo sam od siebie nic nie rozumie

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Trza goscia wkoncu zglosic na blok , bo sam od siebie nic nie rozumie

Blok to pikuś ,ja bym ich jakoś piętnował,bo co taki człowiek może być warty w życiu realnym? Jeśli obraża tutaj ,to niby co go powstrzyma w realu?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: Trza goscia wkoncu zglosic na blok , bo sam od siebie nic nie rozumie Blok to pikuś ,ja bym ich jakoś piętnował,bo co taki człowiek może być warty w życiu realnym? Jeśli obraża tutaj ,to niby co go powstrzyma w realu?

Ale na to juz nie mamy wplywu niestety. Niech przynajmniej ma swiadomosc, ze tutaj nie moze robic co chce.
oam
oam
  19 czerwca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: :)
Paweł, nie odwalaj maniany. Można rozmawiac w sposob kulturalny, dlaczego zawsze atakujesz i ublizasz na starcie? :nie:

d83dde4f wiecej dystansu i szacunku względem innych.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech przynajmniej ma swiadomosc....

Że temat wybrał sobie adekwatny,tylko "życie"zamieniłbym na "ludzie". A co do tematu ,to szkoda gadać.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: Niech przynajmniej ma swiadomosc.... Że temat wybrał sobie adekwatny,tylko "życie"zamieniłbym na "ludzie". A co do tematu ,to szkoda gadać.

W punkt 👌
GhostRider888
GhostRider888
  20 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No i na cóż panu to było , takie wyrażanie obiektywnej prawdy o materialistycznej naturze Kobiet ? Od razu zleciały się dwie panie wzajemnej adoracji , gdzie jedna myśli , iż jest superbohaterką , ponieważ postoi trochę przy garnkach , zaś druga sądzi , że zjadła wszystkie rozumy , gdyż zapewne pracuje jako urzędniczka w administracji samorządowej , azaliż czy posiadają coś czego my nie możemy mieć lub osiągnąć ?? , jeżeli nie , to znowu dlaczego się przechwalają ? , bo ma pan racje taki charakter posiadają dzisiejsze drogie i rozpieszczone kobiety , które biedy nie znają i takie pojęcie nie istnieje w ich słowniku pomimo , że tak często zarzucają facetom ubogi zasób słów . Po prostu niewiastom wydaje się , iż godne życie im się po prostu należy , czyli dwa auta , dom własnościowy z garażem i egzotyczne podróże , a to taki wstyd przed krajami afrykańskimi , gdzie nawet kropla wody to pragnienie nie do spełnienia , a tu po prostu ma być godne życie i już , bo panie świata tak powiedziały , a nic nie miałyby , jeżeli nie byłoby im to dane z góry , a samochód jaką jest chwałą ?? codzienne zanieczyszczanie ziemi spalinami i kolejny element ułatwiania sobie życia , podsumowując codziennie na ziemi coraz bardziej zmienia się klimat pod wpływem działalności ludzkiej i wkrótce to rozpieszczenie i pożądliwość człowieka , może sprawić , że Bóg w końcu obróci monetę albo jeszcze gorzej i dopiero wtedy ludzie zaczną myśleć , jak już luksus im się utnie i nadejdzie zniewolenie , bo każdy będzie chciał tylko być bogaty , a inne wartości ludzkie będą nie istotne , ale cóż tak to dzisiaj wygląda ma pan rację co do pań , sam znam takie co pracują w żabce , albo innym przydrożnym sklepiku lub sekretariacie za psie pieniądze , ale ciągle szukają sobie panów z najwyższej półki i stać je tylko na wysyłanie w naszą stronę bezmyślnych i nielogicznych inwektyw mając nas tylko za maszynę do zarabiania pieniędzy i to tyle w temacie .

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  20 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: , a samochód jaką jest chwałą ??


Zapominasz co zasila pociągi i co zasila autobusy. Auto tak musi być bo mając dziecko muszę być mobilna jak jakaś ciocia zadzwoni z żłobka że Ignacy ma gorączkę, i nie będę liczyć na to że będzie szybciej mąż któremu raz że trudniej wyjść z pracy dwa on ma 40 km i musi odrobić. Ja mam tylko 10 i jest mi łatwiej.

Konto usunięte
Konto usunięte: am znam takie co pracują w żabce , albo innym przydrożnym sklepiku lub sekretariacie za psie pieniądze ,


Uczciwie pracująca kobieta zawsze będzie zarabiać śmieszne pieniądze. Od dawna widać przepaść na tych samych stanowiskach dla faceta i dla kobiety, ale przynajmniej pracują, a nie siedzą na zasiłkach i w stołek pierdzą bo państwo da. Nie wstydzę się że mało zarabiam, bo wstyd to kraść, bić a tego nie robię.

Konto usunięte
Konto usunięte: Od razu zleciały się dwie panie wzajemnej adoracji , gdzie jedna myśli , iż jest superbohaterką , ponieważ postoi trochę przy garnkach , zaś druga sądzi , że zjadła wszystkie rozumy , gdyż zapewne pracuje jako urzędniczka w administracji samorządowej


Czyżbyś mówił o mnie i Ewie? Masz jakiś problem że odbiegamy od reszty, bo nie dajemy gołych fot, że ktoś gotuje to wstyd? A co pracowanie na państwówce to wstyd?

Puknij się, i zacznij pisać z sensem nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji. A i może idź do pracy, bo zasiłki Ci już mózg całkowicie zlansowały

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

acab11
acab11
  21 czerwca 2019

Dzisiaj życie to porażka ludzie nastawieni tylko ka konsumpcjonizm, fotka już prawie jak roksa wszędzie dupy, cycki. Ogólnie ciężko kogoś poznać normalnego więcej fot dupska niż twarzy. W dodatku wszędzie ci sodomici małolaty łykają jak młode pelikany tę mode na lgbt

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.