RafalZb
RafalZb
  15 czerwca 2019 (pierwszy post)

Dlaczego dziś. nie patrzymy, jakim człowiek jest czy jest przystojny/ ładna, czy pracuje i dobrze się prowadzi a zwracamy uwagi na to, co posiadamy markowa odzież, czy fajny samochód, czy zasobny portfel gdzie się podziały wartości takie ze człowiek jest dobry zaradny ze może pokazać kobiecie, czy facetowi serce to że umiesz ugotować naprawić coś w domu gdzie?

Bo jak ja widzę to tylko gdzie pracujesz gdzie możesz mnie zabrać.

Powiem wam ze spotkałem się w życiu z takimi historiami dziewczyn ze np. jak facet np. trochę mniej zarabia to kobieta mówi ze ona go nie będzie utrzymywać sora oboje jak się jest ze sobą to chyba razem się dochodzi do celów nie prawda?

Czy np. jak powiedziałem dziewczynie ze mam vaipera 3000 2 kołowego to ona szybki jest, a to był po prostu model roweru hehe to się dziewczyna obraziła ze żartuje z niej.

Czy też np. miałem historie ze jak masz brak prawka to nie jesteś facet, bo ona nie będzie cię woziła, czy faktycznie dziś. nie liczy się to jakimi jesteśmy ludźmi jak się prezentujemy, czy tylko liczy ile mamy ile możemy wydać i co mamy? 😤

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  26 czerwca 2019
Owad
Owad: A co robi/robiło z dziewczynek kobiety?

Jak gostek szedł do woja, a ona mogła sobie "przeżywać przygody" z lokalnymi chłopakami czekając aż ukochany wyjdzie do cywila - wtedy następowała transformacja od dziewczynki do KOBIETY d83dde02 Polecam gorąco film Kroll - tam to jest opisane jak należy.
https://youtu.be/dIy7MdPyqg8
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  5 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

..

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  10 lipca 2019
Owad
Owad: anfet4minka: Kiedyś wojsko z chłopców robiło mężczyzn z teraz tego nie m. A co robi/robiło z dziewczynek kobiety?

Solidne bolcowanie
Tomekk2019
Tomekk2019
  11 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja wam mogę napisać z punktu widzenia kobiety. Poznałam męża w 2011 roku podwiózł mnie BMW 😆 (swoją drogą kochałam ten samochód) to na nim uczyłam się jeździć. Zarabialiśmy podobną kwotę. Dziś jest między nami przepaść ale od 7 lat dokładnie jesteśmy małżeństwem. Zwisa mi co ludzie mają poważnie, kasa hmm raz jest więcej raz mniej i tak wszystko wydam 😆 tu żartuje. Ale fakt tfu tfu jakbyśmy się teraz rozstali to szukałaby partnera którego zarobki pozwoliły by mi żyć na aktualnym poziomie (do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja) l. Tak pracuje i nie zamierzam zrezygnować nigdy z pracy chociaż prawda jest taka że mogłabym siedzieć w domu a pracuje jak to mój mąż nazywa żeby nie siedzieć w domu. Coś w tym jest. Pamiętajcie chłopaki nie szukajcie księżniczek z bajki tylko dziewczyn na swoim poziomie zarówno intelektualnym jak i finansowym. Tak się najłatwiej zrozumiecie.


Szukamy szukamy...takiego przeciwienstwa ciebie. Dziekujemy za szczerosc :)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukamy szukamy...takiego przeciwienstwa ciebie. Dziekujemy za szczerosc :)


To teraz przedstawię Ci czego szukasz w takim razie.
1. Kobieta nie pracująca
2. Na zasiłkach
3. Leniwa
4. Nie sprzątająca
5. Nie gotująca
6. Nie piorąca
7. Nie prasująca
8. Bez pasji
9. Alkoholiczna
10. Aseksualna

Mam nadzieje że jesteś szczęśliwy że Twój ideał to Grażyna spod budki z piwem, przepijająca każdy grosz z opieki. Brawo TY!

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: 7. Nie prasująca

Oby była nie prasująca. Prasowanie skarpetek i majtek to zbrodnia!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  11 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego


Oto jest pytanie...
nurtuje ono człowieka od wieków...
akurat w naszym 21 wieku zdecydowanie ludźmi rządzi materializm i nigdy wcześniej jak teraz nie było tego widać.
jasne że są i myślę że zawsze będą ludzie którzy kierują się wyższymi wartościami ale chyba przyznacie, że "tych" jest coraz mniej...
sam jestem ciekaw dokąd to zmierza i jak daleko zajdzie....d83dde0f
Tomekk2019
Tomekk2019
  12 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tomekk2019: Szukamy szukamy...takiego przeciwienstwa ciebie. Dziekujemy za szczerosc :) To teraz przedstawię Ci czego szukasz w takim razie. 1. Kobieta nie pracująca 2. Na zasiłkach 3. Leniwa 4. Nie sprzątająca 5. Nie gotująca 6. Nie piorąca 7. Nie prasująca 8. Bez pasji 9. Alkoholiczna 10. Aseksualna Mam nadzieje że jesteś szczęśliwy że Twój ideał to Grażyna spod budki z piwem, przepijająca każdy grosz z opieki. Brawo TY!


Gdybym takiej szukal to bym pisal do ciebie, ale ktos mnie ubiegl :) Dziekuje za szczerosc :)
Tomekk2019
Tomekk2019
  12 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tomekk2019: Szukamy szukamy...takiego przeciwienstwa ciebie. Dziekujemy za szczerosc :) To teraz przedstawię Ci czego szukasz w takim razie. 1. Kobieta nie pracująca 2. Na zasiłkach 3. Leniwa 4. Nie sprzątająca 5. Nie gotująca 6. Nie piorąca 7. Nie prasująca 8. Bez pasji 9. Alkoholiczna 10. Aseksualna Mam nadzieje że jesteś szczęśliwy że Twój ideał to Grażyna spod budki z piwem, przepijająca każdy grosz z opieki. Brawo TY!


Wystarczy zeby pisala poprawnie :)
Inchcape
Inchcape
  12 lipca 2019

w tym świecie jeśli nie masz pieniędzy i wyglądu jest się nikim w tym świecie taka jest prawda

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  12 lipca 2019

błąd wyglądu mieć nie musisz.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  12 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
anfet4minka
anfet4minka: błąd wyglądu mieć nie musisz.

Skoro ma się kasę to fakt nie trzeba go mieć.
HardStyled83ddd0a
JOLANTARADZIUKIE74
JOLANTARADZIUKIE74
  12 lipca 2019

NIE PRAWDA ZYCIE JEST PIEKNE TYLKO LUDZIE KTORZY OBNIZYLI MIERNIKI WSZELKIE TO ZGROZA I STAD WRZELKIE PROBLEMY

Hladz
Hladz
  12 lipca 2019

Dobre 😂

Hladz
Hladz
  12 lipca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: ..


no dawaj
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.