RafalZb
RafalZb
  15 czerwca 2019 (pierwszy post)

Dlaczego dziś. nie patrzymy, jakim człowiek jest czy jest przystojny/ ładna, czy pracuje i dobrze się prowadzi a zwracamy uwagi na to, co posiadamy markowa odzież, czy fajny samochód, czy zasobny portfel gdzie się podziały wartości takie ze człowiek jest dobry zaradny ze może pokazać kobiecie, czy facetowi serce to że umiesz ugotować naprawić coś w domu gdzie?

Bo jak ja widzę to tylko gdzie pracujesz gdzie możesz mnie zabrać.

Powiem wam ze spotkałem się w życiu z takimi historiami dziewczyn ze np. jak facet np. trochę mniej zarabia to kobieta mówi ze ona go nie będzie utrzymywać sora oboje jak się jest ze sobą to chyba razem się dochodzi do celów nie prawda?

Czy np. jak powiedziałem dziewczynie ze mam vaipera 3000 2 kołowego to ona szybki jest, a to był po prostu model roweru hehe to się dziewczyna obraziła ze żartuje z niej.

Czy też np. miałem historie ze jak masz brak prawka to nie jesteś facet, bo ona nie będzie cię woziła, czy faktycznie dziś. nie liczy się to jakimi jesteśmy ludźmi jak się prezentujemy, czy tylko liczy ile mamy ile możemy wydać i co mamy? 😤

Rozleworweryzowany
Rozleworweryzowany
  15 czerwca 2019

Generalnie chodzi o zaradnosx faceta prawko to podstawa każdego mężczyzny zarobki też da się zarobić kwestia żeby chcieć i nie być leniwy (oczywiście można brać najniższa krajowa gdzieś w lekkiej pracy i się uzalac nad materializmem kobiet) nie masz szans na bycie prezesem dyrektorem zrób uprawnienia na coś bądź w tym dobry to zarobisz. A jeśli chodzi o jazdę samochodem zawsze trafialem na kobiety które same chciały jeździć i nie musiałem ich wozić. No i oczywiście jak się wybiera dziewczyny które mają wysokie wymagania odnośnie portfela no cóż. Ja jestem dyslektykiem dyagrafikiem i marne szanse miałem na pracę biurową a jednak robiłem w korporacji 4 lata 😂😂. Wystarczy chcieć.

RafalZb
RafalZb
  15 czerwca 2019

Rozleworweryzowany to nie uważasz ze ona nie patrzy na ciebie tylko na to ile może wycisnac z ciebie

RafalZb
RafalZb
  15 czerwca 2019

chodzi o to ze ja mam kase tylko nie mam zamiaru tego pokazywac chce by kobiety patrzyly na mnie pod innym kantem

Rozleworweryzowany
Rozleworweryzowany
  15 czerwca 2019

Nie da się z tego co widzę albo godzimy się z tym albo giniemy. Tu musisz mieć zdjęcia w fajnych miejscach itp. Fajnie się pisze i co z tego zaraz się urywa temat i znajduje się ktoś inny ciekawszy zresztą tu jest masa fałszywych kat 😂😂😂 miałem tu konto 3 lata tem i było jakoś inaczej a teraz jakąś zawiecha panuje.

Rozleworweryzowany
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  16 czerwca 2019

Ja wam mogę napisać z punktu widzenia kobiety. Poznałam męża w 2011 roku podwiózł mnie BMW 😆 (swoją drogą kochałam ten samochód) to na nim uczyłam się jeździć. Zarabialiśmy podobną kwotę. Dziś jest między nami przepaść ale od 7 lat dokładnie jesteśmy małżeństwem. Zwisa mi co ludzie mają poważnie, kasa hmm raz jest więcej raz mniej i tak wszystko wydam 😆 tu żartuje. Ale fakt tfu tfu jakbyśmy się teraz rozstali to szukałaby partnera którego zarobki pozwoliły by mi żyć na aktualnym poziomie (do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja) l. Tak pracuje i nie zamierzam zrezygnować nigdy z pracy chociaż prawda jest taka że mogłabym siedzieć w domu a pracuje jak to mój mąż nazywa żeby nie siedzieć w domu. Coś w tym jest. Pamiętajcie chłopaki nie szukajcie księżniczek z bajki tylko dziewczyn na swoim poziomie zarówno intelektualnym jak i finansowym. Tak się najłatwiej zrozumiecie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 czerwca 2019

A co dziwnego w tym , ze kobieta mająca prawko i kase nie chce brac sobie niezaradnego faceta zarabiającego najnizszą krajową, którego reszte życia będzie musiała wozic i utrzymywać ?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 czerwca 2019

Swoją drogą : laski lecące na hajs wciąż tu są i wciąż szukają , co mówi samo przez się. Nie kazdy jest tak naiwny, ze chce sobie brać na głowę leniwego darmozjada

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  16 czerwca 2019

Niezależne kobiety potrzebują niezależnych facetów ot co.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

RafalZb
RafalZb
  18 czerwca 2019

ciekawe czesto widac ze to facet utrzymuje kobiety ma fajny auto kase a kobieta mu tylko nogi rozchyla

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czesto widac ze to facet utrzymuje kobiety ma fajny auto kase a kobieta mu tylko nogi rozchyla

To nie wiem gdzie Ty patrzysz, skoro tylko takie rzeczy widzisz 😂
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  18 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czesto widac ze to facet utrzymuje kobiety ma fajny auto kase a kobieta mu tylko nogi rozchyla


Nie wiem gdzie ty to widzisz. Co z tego że kobieta zarabia mniej niż facet, są zawody bardziej i mniej płatne. Fakt zarabiam 1/3 tego co mąż ale w dowodach rejestracyjnych aut też widnieje, w mieszkaniu też jestem właścicielem i wiele innych. I zaskoczę Cię rozdzielność majątkową ja chciałam nie mąż. Także nie wstawiaj wszystkich do jednego garnka

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 czerwca 2019

Poza tym to czesto kobieta mniej zarabia, ale zauważ WKONCU że poza "rozkladaniem nóg" to głownie kobieta po pracy w domu zasuwa na drugim etacie przy: dzieciach , garach sprzątaniu. Wiec o co Ci chodzi drogi autorze. ? Chciałbys, zeby to kobieta lepiej zarabiała i jeszcze Ci usługiwała ? Wtedy byłbys zadowolony ??

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.