Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019 (pierwszy post)

Jak to jest tutaj na fotce iż w co drugim profilu dziewczyny można wyczytać iż ma lub oczekuje dziecka a jest stanu wolnego ,rozumie gdy jest po małźenstwie jest rozwiedziona i posiada dzieci z tegóż małżeństwa i je samotnie wychowuje ,no ale skąd w takim razie biorą się dzieci u wolnych kobiet dziewczyn ? Czyżby niepokalanie je poczeły jak Najświętsza Panna Maryja ? Ten portal powinien zmienic nazwe na Fotka .pl Portal dla samotnych wolnych młodych matek szukających tatusi dla swoich pociech.Uważam takie dziewczyny za łatwe gdyż sporo takich dziewczyn zachodzi w ciąże z przypadkowo poznanym chłopakiem ,jest z nim jakiś czas tylko po to aby potem czerpać z tego wszystkiego korzyści pienieżne w sensie alimenty oraz 500+ aby zapewnić sobie latwe dochody i zapomnieć o uczciwej normalnej pracy i zarobkach.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 maja 2019

i to by było na tyle, pa

acha, pozdrawiam wszystkie stetryczałe i zdziadziałe gówniaki, kaszojady i bachory, które już zapomniały , że same kiedyś
(czytaj w bardziej lub mniej zamierzchłej przeszłości) też nimi były.

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

lipowskaa
lipowskaa
  27 maja 2019

Witaj A co jest złego w tym że dziewczyna lub kobietą ma dziecko ? To jest dar od Boga 🙂 nie raz facet zostawi ja ,pójdzie do innej i ma to w dupie ,lub pokazuję swoje inne oblicze jakim jest skończonym dupkiem 🤣

GRADEK83
GRADEK83
  27 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: lub pokazuję swoje inne oblicze jakim jest skończonym dupkiem

widziały gały co brały :ninja:
GRADEK83
GRADEK83
  27 maja 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: acha, pozdrawiam wszystkie stetryczałe i zdziadziałe gówniaki, kaszojady i bachory, które już zapomniały , że same kiedyś (czytaj w bardziej lub mniej zamierzchłej przeszłości) też nimi były.

Ja do kaszojada i bachora mogę się przyznać no i kalesraka ale nie do gówniak XD
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witaj A co jest złego w tym że dziewczyna lub kobietą ma dziecko ? To jest dar od Boga 🙂 nie raz facet zostawi ja ,pójdzie do innej i ma to w dupie ,lub pokazuję swoje inne oblicze jakim jest skończonym dupkiem 🤣

To po co w takim razie rozkladac nogi przed dupkiem ?
oam
oam
  27 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To po co w takim razie rozkladac nogi przed dupkiem ?
Gorzej, jak okazał się nim dopiero po "JESTEM W CIĄŻY" :P
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 maja 2019

No poniekąd masz racje , ale inaczej jesli jestesmy z tym facetem jakis czas, a inaczej , gdy go nawet nie znamy za dobrze, bo to była tylko przygoda.Nie mówię o sytuacjach, gdy kogos znamy 20 lat i okaże się gnojkiem, ale niestety wiele kobiet zachodzi w ciąze z przypadkowymi facetami

oam
oam
  27 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mówię o sytuacjach, gdy kogos znamy 20 lat i okaże się gnojkiem, ale niestety wiele kobiet zachodzi w ciąze z przypadkowymi facetami
A później płacz bo alimentów nie płaci i nie chce uznać dziecka.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 maja 2019

A ile z tych kobiet zachodzi w ciążę podczas "łatwego zarobku"? Jestem na fotce od wielu lat i nawet tutaj widac ogromną zmianę w obyczajach. Kiedys dziewczyna, ktora daje na prawo i lewo była powszechnie uwazana za k..we, teraz takie dziewczyny uwazają się za "zaradne zyciowo" oczywiscie do czasu.. Mało kto ma okazję uczciwie zarobić tyle ile te młode dupodajki. Godzina 150-200zł, tyle zarabiają np radcy prawni albo specjaliści w jakiejś dziedzinie ale na to trzeba wielu lat nauki i praktyki. A tu tak łatwo i przyjemnie. Niektore nawet po zajsciu w ciąze nie idą po rozum do glowy tylko probują przerzucic odpowiedzialnosc na kolejnego faceta. Znam takie przypadki. Zajomy spotkał się kilka razy z nowo poznaną dziewczyną, podobno szybko doszło do stosunku, kilka dni pozniej w jakiejs rozmowie jej matka przypadkiem wygadała się, ze corcia jest w ciązy. Byl to początek więc jeszcze nie było widać.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 maja 2019
BartekI987
BartekI987: A ile z tych kobiet zachodzi w ciążę podczas "łatwego zarobku"? Jestem na fotce od wielu lat i nawet tutaj widac ogromną zmianę w obyczajach. Kiedys dziewczyna, ktora daje na prawo i lewo była powszechnie uwazana za k..we, teraz takie dziewczyny uwazają się za "zaradne zyciowo" oczywiscie do czasu.. Mało kto ma okazję uczciwie zarobić tyle ile te młode dupodajki. Godzina 150-200zł, tyle zarabiają np radcy prawni albo specjaliści w jakiejś dziedzinie ale na to trzeba wielu lat nauki i praktyki. A tu tak łatwo i przyjemnie. Niektore nawet po zajsciu w ciąze nie idą po rozum do glowy tylko probują przerzucic odpowiedzialnosc na kolejnego faceta. Znam takie przypadki. Zajomy spotkał się kilka razy z nowo poznaną dziewczyną, podobno szybko doszło do stosunku, kilka dni pozniej w jakiejs rozmowie jej matka przypadkiem wygadała się, ze corcia jest w ciązy. Byl to początek więc jeszcze nie było widać.

Mądrze prawisz. Polać Ci ? 😜. Zobacz ile tu na forum lasek bez ogródek przyznaje sie ze uprawia sex na pierwszym spotkaniu. Nie widza w tym nic złego, uwazają, ze są trendy. Umawiają się na sex bez zobowiązań, trójkąty...Wystarczy pomyslec logicznie - przeciez ŻADNA metoda nie gwarantuje 100 % ochrony przed ciążą. I co wtedy mialabym powiedziec dziecku ? Ze jest skutkiem ubocznym dobrej zabawy ? Ze nic o nim nie wim, ze nawet nie jestem pewna czy to on...istne zezwierzęcenie. Zero szacunku do samej siebie
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 maja 2019

Ale homosexualizm jest wrodzony - nie masz wpływu na to ze urodziles sie z taką orientacją niestety..tu staram sie byc tolerancyjna

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale homosexualizm jest wrodzony - nie masz wpływu na to ze urodziles sie z taką orientacją niestety..tu staram sie byc tolerancyjna

A ja uważam, ze moze byc i wrodzony i nabyty. Niektorzy przestawiają się na homoseksualizm po latach bycia normalnym. Chęc sprobowania czegos nowego moze ich popchnąc do roznych zachowan. Gdy dookoła takie zachowania są powszechnie akceptowane duzo łatwiej o wypaczenie niz w konserwatywnym srodowisku.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 maja 2019
BartekI987
BartekI987: Przeczytajmojopis: Ale homosexualizm jest wrodzony - nie masz wpływu na to ze urodziles sie z taką orientacją niestety..tu staram sie byc tolerancyjna A ja uważam, ze moze byc i wrodzony i nabyty. Niektorzy przestawiają się na homoseksualizm po latach bycia normalnym. Chęc sprobowania czegos nowego moze ich popchnąc do roznych zachowan. Gdy dookoła takie zachowania są powszechnie akceptowane duzo łatwiej o wypaczenie niz w konserwatywnym srodowisku.

Z wiekszoscią sie zgodze poza jednym. Nie uwazam ich za nienormalnych
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.