Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019 (pierwszy post)

Jak to jest tutaj na fotce iż w co drugim profilu dziewczyny można wyczytać iż ma lub oczekuje dziecka a jest stanu wolnego ,rozumie gdy jest po małźenstwie jest rozwiedziona i posiada dzieci z tegóż małżeństwa i je samotnie wychowuje ,no ale skąd w takim razie biorą się dzieci u wolnych kobiet dziewczyn ? Czyżby niepokalanie je poczeły jak Najświętsza Panna Maryja ? Ten portal powinien zmienic nazwe na Fotka .pl Portal dla samotnych wolnych młodych matek szukających tatusi dla swoich pociech.Uważam takie dziewczyny za łatwe gdyż sporo takich dziewczyn zachodzi w ciąże z przypadkowo poznanym chłopakiem ,jest z nim jakiś czas tylko po to aby potem czerpać z tego wszystkiego korzyści pienieżne w sensie alimenty oraz 500+ aby zapewnić sobie latwe dochody i zapomnieć o uczciwej normalnej pracy i zarobkach.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 maja 2019
Andreas87
Andreas87: ,no ale skąd w takim razie biorą się dzieci u wolnych kobiet dziewczyn ? .

No chyba wiatropylne ,albo cuś.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019

#piekloWgDantego No Chyba tak bo jak ten fenomen inaczej wytłumaczyć.

Sigmund
Sigmund
  19 maja 2019
Andreas87
Andreas87: skąd w takim razie biorą się dzieci u wolnych kobiet dziewczyn ?

Jedne się zakochują w nieodpowiednich facetach, nie stosują antykoncepcji i potem ponoszą odpowiedzialność swoich czynów, szukając po czasie odpowiedniego tatusia.
Niektóre dobrze się bawiąc, często przy zakrapianych alkoholem imprezach potem oczekuje niespodziewanki....:ziober2:
Andreas87
Andreas87: Uważam takie dziewczyny za łatwe

Może i łatwe, może i głupie ale za to przyrost naturalny się zgadza. :ziober2:
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019

#Sigmund Bardzo dobrze to ogarnołeś

Sigmund
Sigmund
  19 maja 2019
Andreas87
Andreas87: #Sigmund Bardzo dobrze to ogarnołeś

Może i dobrze. Jednak te panie musiały jeszcze mieć do tego jakiegoś partnera. Tym panom, którzy potem mają te dzieci to też chwały nie przynosi. Darwinizm i lewacyzm odniósł swój skutek.
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019

#Sigmund Otóż to dokladnie jest tak jak piszesz.

Ziemia
Ziemia
  19 maja 2019
Andreas87
Andreas87: dziewczyn zachodzi w ciąże z przypadkowo poznanym chłopakiem ,jest z nim jakiś czas tylko po to aby potem czerpać z tego wszystkiego korzyści pienieżne w sensie alimenty oraz 500+ aby zapewnić sobie latwe dochody i zapomnieć o uczciwej normalnej pracy i zarobkach.


Super łatwe życie, bulwo. xD
Alimenty, których ściągalność wynosi z 25%, a nawet jeśli to wynoszą one zazwyczaj z 500 zł. Do tego te 500+, czyli nie ma to jak wspaniałe, ociekające w dobrobyt życie za 1000 zł. Nic tylko robić gówniaka i żyć potem jak księżniczka w luksusach.
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019

#Ziemia Mieć nawet ten 1000 za siedzenie i nic nie robienie to teź jest sporo.Każdy chciałby chociaź tyle mieć i nie przepracować się zbytnio nie pracujac fizycznie w żadnym zakladzie pracy nie wstajac codziennie o 4 lub 5 i pracowac przez 8 godz lub na zmiany.Uwierz sam chcialbyś/a tyle miec chociaż i nic nie robic

Ziemia
Ziemia
  19 maja 2019
Andreas87
Andreas87: #Ziemia Mieć nawet ten 1000 za siedzenie i nic nie robienie to teź jest sporo.Każdy chciałby chociaź tyle mieć i nie przepracować się zbytnio nie pracujac fizycznie w żadnym zakladzie pracy nie wstajac codziennie o 4 lub 5 i pracowac przez 8 godz lub na zmiany.Uwierz sam chcialbyś/a tyle miec chociaż i nic nie robic

Uważasz, że wychowywanie gówniaka to siedzenie i nic nie robienie? Myślisz, że utrzymasz za 1000 zł siebie i dzieciaka?
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019

#Ziemia Widocznie im to starcza lub jakiś inny powód tego jest skoro dają robic sobie tego gówniaka jak to ujełaś/ujołeś a potem są wolne lub też samotnymi mamusiami szukającymi tatusia do utrzymania tego gówniaka.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019

#Ziemia zresztą nie tylko alimenty i 500+ takowe panie dostają bo i pomoc finansową z mopsu .Więc całość zamknie się w granicach 1500 1600 .Wiem bo jakis czas z taką panią z dzieckiem byłem ale cale szczęscie juz nie jestem ,tyle dostają jak ona tak i inne bo mi pokazała.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 maja 2019
Andreas87
Andreas87: Wiem bo jakis czas z taką panią z dzieckiem byłem ale cale szczęscie juz nie jestem ,

A nie dołożyłeś jej czasami drugiego dziecka?
Jak dla mnie znasz sprawę od podszewki ,to skąd te pytania.?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019

#piekloWgDantego Drugiego Na Całe Szczęscie Dla Mnie Jej Nie Dołożyłem .

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 maja 2019

To jest w powietrzu uwazajcie dziewczyny

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.