Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019 (pierwszy post)

Jak to jest tutaj na fotce iż w co drugim profilu dziewczyny można wyczytać iż ma lub oczekuje dziecka a jest stanu wolnego ,rozumie gdy jest po małźenstwie jest rozwiedziona i posiada dzieci z tegóż małżeństwa i je samotnie wychowuje ,no ale skąd w takim razie biorą się dzieci u wolnych kobiet dziewczyn ? Czyżby niepokalanie je poczeły jak Najświętsza Panna Maryja ? Ten portal powinien zmienic nazwe na Fotka .pl Portal dla samotnych wolnych młodych matek szukających tatusi dla swoich pociech.Uważam takie dziewczyny za łatwe gdyż sporo takich dziewczyn zachodzi w ciąże z przypadkowo poznanym chłopakiem ,jest z nim jakiś czas tylko po to aby potem czerpać z tego wszystkiego korzyści pienieżne w sensie alimenty oraz 500+ aby zapewnić sobie latwe dochody i zapomnieć o uczciwej normalnej pracy i zarobkach.

LuczakL
LuczakL
  5 czerwca 2019

Najpier WybraLas Kokietko po Szajsz Zogaczem którego Rospruje Na Swojiim Stole

niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
niejaki234
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 czerwca 2019

Chyba cos ciekawego mnie ominelo...👆

oam
oam
  6 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba cos ciekawego mnie ominelo...👆
nic a nic hahaha :D
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  10 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie trafiłem do super szkoły, na biologii było o rozmnażaniu, a na wychowawczej o prezerwatywach i tabletkach - 2h i wszyscy wyedukowani


uuu, to byliście wyjątkowi, wyjątkowo wyjątkowi,
a na religii było o niepokalanym poczęciu?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.