Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2019 (pierwszy post)

Jak to jest tutaj na fotce iż w co drugim profilu dziewczyny można wyczytać iż ma lub oczekuje dziecka a jest stanu wolnego ,rozumie gdy jest po małźenstwie jest rozwiedziona i posiada dzieci z tegóż małżeństwa i je samotnie wychowuje ,no ale skąd w takim razie biorą się dzieci u wolnych kobiet dziewczyn ? Czyżby niepokalanie je poczeły jak Najświętsza Panna Maryja ? Ten portal powinien zmienic nazwe na Fotka .pl Portal dla samotnych wolnych młodych matek szukających tatusi dla swoich pociech.Uważam takie dziewczyny za łatwe gdyż sporo takich dziewczyn zachodzi w ciąże z przypadkowo poznanym chłopakiem ,jest z nim jakiś czas tylko po to aby potem czerpać z tego wszystkiego korzyści pienieżne w sensie alimenty oraz 500+ aby zapewnić sobie latwe dochody i zapomnieć o uczciwej normalnej pracy i zarobkach.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  31 maja 2019

Przeczytajmojopis, ale to jest logiczne, że żadna metoda nie daje 100% pewnosci. Dlatego, niektóre metody się czasem łączy by te pewność zwiększyć, ale to i tak nie daje 100%,ale jednak jakąś ochronę dają. To raz. A dwa. Gdyby w szkołach edukowali choćby o antykoncepcji i ciąży to już by było na plus. Edukacji nie ma, rodzice zrzucają często odpowiedzialność na szkole i odwrotnie i tak sie koło kręci. O brak wiedzy chodzi, brak edukacji w tym kierunku, przez co spora część społeczeństwa (spora to nie wszyscy, ale jednak jakaś część) dalej żyje w ciemnogrodzie.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  31 maja 2019
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Przeczytajmojopis, ale to jest logiczne, że żadna metoda nie daje 100% pewnosci. Dlatego, niektóre metody się czasem łączy by te pewność zwiększyć, ale to i tak nie daje 100%,ale jednak jakąś ochronę dają. To raz. A dwa. Gdyby w szkołach edukowali choćby o antykoncepcji i ciąży to już by było na plus. Edukacji nie ma, rodzice zrzucają często odpowiedzialność na szkole i odwrotnie i tak sie koło kręci. O brak wiedzy chodzi, brak edukacji w tym kierunku, przez co spora część społeczeństwa (spora to nie wszyscy, ale jednak jakaś część) dalej żyje w ciemnogrodzie.

Ale tu nie tylko z antykoncepcją jest problem, ale ogólnie z bezmyślnością totalną. Pisalam tu kiedys z dziewczyną, ktora ma 3 dzieci rok po roku. Wcale nie planowala, o antykoncepcji wie wszystko...po prostu myślała, ze jakis to będzie, przeciez w ciązę nie zachodzi się tak od razu. Mlode laski naiwnie wierzą (a naiwni faceci je w tym upewniają) ze stosunek przerywany skutecznie chroni przed ciążą. Jak sie naczyta bzdur ze np.po pigułkach anty. się grubnie (a chłopak ma rzekomo alergię na latex) a potem nasłucha się kolejnych bzdur od kilku kolezanek pod rząd ,ze one od lat stosują stosunek przerywany i nie wpadły to taka "edukacja" robi swoje pomimo wpojonej wiedzy.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  31 maja 2019

Przeczytajmojopis. Spoko, ale jakbyś nie zauważyła to moje wypowiedzi były odpowiedzią na czyjś post,który odnosił się do tego, że są osoby, które nie mają wiedzy o ciąży, antykoncepcji itp. I na ten temat się wypowiedziałam. Mówię o dzieciach czy tam nastolatkach w wieku szkolnym. Mnie o antykoncepcji uczono już pod koniec podstawówki, a na początku gimnazjum była powtórka. Błędem jest myślenie, że taka edukacja jest niepotrzebna, bo nie oszukujmy się- jest potrzebna. Zwłaszcza, gdy dziecko wchodzi w okres dojrzewania/dorastania. Tak samo powinno się uczyć o rozwoju i dojrzewaniu jak i o ciąży i antykoncepcji. To nie podlega dyskusji. Bo mimo, że niby świat się rozwija to pomijane są naistotniejsze rzeczy.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  31 maja 2019

I już się w tym temacie również wypowiedziałam wcześniej, nawet mi odpowiadałaś i chyba na koniec nawet doszłyśmy do porozumienia. Warto się cofnąć do tamtych postów zanim zaczniesz swoje tłumaczenia w moim kierunku, bo mi tłumaczyć nie potrzeba. Swoje zdanie mam na ten temat i tyle.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  31 maja 2019

[quote=UniqueSnowflake]I już się w tym temacie również wypowiedziałam wcześniej, nawet mi odpowiadałaś i chyba na koniec nawet doszłyśmy do porozumienia. Warto się cofnąć do tamtych postów zanim zaczniesz swoje tłumaczenia w moim kierunku, bo mi tłumaczyć nie potrzeba. Swoje zdanie mam na ten temat i tyle.[/q...trwa OGÓLNA dyskusja. Nie mam sklerozy - nie martw sie

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  31 maja 2019

Zacytowałaś moją wypowiedź, więc dziwne by było jakbym odebrała ją inaczej niż jako odpowiedź na mój post. ;)
Ty cały gadasz o puszczalskich laskach, ale ja już Ci wyjaśniłam wcześniej, że mi chodzi o coś zupełnie innego. Bo niewiedza prowadząca do ciąży to jedno(nie mówię o dupach z klubów co świadomie walą się po kiblach-tak dla przypomnienia), ale to zupełnie coś innego niż właśnie takie świadome walenie się po kątach już mając tę wiedzę(antykoncepcja itp). Poza tym już a propo edukacji szeptanej(podpowiadania przez innych niedoedukowanych nastolatków) to jeżeli taka edukacja byłaby w szkołach i byłby nacisk na kształcenie pod tym kątem ze strony szkół jak i rodziny to już te szeptane przez inne dzieciaki podpowiedzi byłyby w mniejszym stopniu brane pod uwage. Dzieciaki często widzą autorytet w dobrym nauczycielu czy w kimś dorosłym z rodziny. Zawsze jest ktoś kto jest dla nich przykładem i wzorem. Poza tym to tak jak z ciekawymi przedmiotami w szkole- uczysz się, nie wszystko wynosi się z lekcji, ale jakaś wiedza zostaje w pamięci na lata. A to już jest krok naprzód. Pomijając takie najbardziej oczywiste rzeczy przyczyniamy się do tego, że kolejne pokolenia nic nie wiedzą o życiu, rozwoju i konsekwencjach wynikających z pewnych działań. A później jedyne co się słyszy to wszechobecne narzekanie na to jaki to świat jest zepsuty.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  31 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ale ja wyraznie sie odnioslam do Twoich tekstow o antykoncepcji. Nie wiem w czym problem...i probuję Ci przekazać jak ma się do całej reszty cała ta wpojona wiedza

Roberto007
Roberto007
  31 maja 2019

Zobaczcie tego agenta:

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  31 maja 2019

Ja nie mam problemu. Gdzie Ty widzisz jakiś problem. Ani na Ciebie nie naskoczyłam ani nic. Odniosłaś się no to Ci napisałam, że Tobie chodzi o inne osoby i mi o inne. Czego nie rozumiesz? Piszemy o dwóch zupełnie różnych rzeczach i to Ty dalej twardo stoisz przy tym, że się puszcza jakaś tam cześć osób. Spoko, masz racje. Jednak jakaś tam część po prostu nie posiada wiedzy i o to mi się rozchodzi. Swoją dyskusję już zakończyłam. Miłego dnia życzę wszystkim uczestniczącym.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  31 maja 2019
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Ja nie mam problemu. Gdzie Ty widzisz jakiś problem. Ani na Ciebie nie naskoczyłam ani nic. Odniosłaś się no to Ci napisałam, że Tobie chodzi o inne osoby i mi o inne. Czego nie rozumiesz? Piszemy o dwóch zupełnie różnych rzeczach i to Ty dalej twardo stoisz przy tym, że się puszcza jakaś tam cześć osób. Spoko, masz racje. Jednak jakaś tam część po prostu nie posiada wiedzy i o to mi się rozchodzi. Swoją dyskusję już zakończyłam. Miłego dnia życzę wszystkim uczestniczącym.

Czytaj ze zrozumieniem wkoncu ! Temat puszczania sie juz zamknelam - teraz odnosze sie do Twoich wpisów o ANTYKONCEPCJI.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  31 maja 2019

Napisałaś o kobiecie z 3 dzieci, nieplanowanych, ktora wiedze posiadała i również się do tego odniosłam w moim ostatnim poście. Zanim zarzucisz brak czytania ze zrozumieniem to zastanów się czy sama czegoś źle nie zrozumiałaś. Tyle w temacie. Pozdrawiam ciepło

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  31 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Napisałaś o kobiecie z 3 dzieci, nieplanowanych, ktora wiedze posiadała i również się do tego odniosłam w moim ostatnim poście. Zanim zarzucisz brak czytania ze zrozumieniem to zastanów się czy sama czegoś źle nie zrozumiałaś. Tyle w temacie. Pozdrawiam ciepło

Tylko ze te dzieci miala z męzem , wiec sie nie puszczala. Dlatego podkreslilam , ze temat puszczania zakonczony, a poruszamy wpojoną antykoncepcję a jej brak z zyciu realnym.Pozdrawiam cieplo 😉
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  31 maja 2019

Dobra, brak mi słów...

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2019
Andreas87
Andreas87: skąd w takim razie biorą się dzieci u wolnych kobiet dziewczyn

Z dyskoteki.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  31 maja 2019
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Dobra, brak mi słów...

Nie widac...juz kilka razy razy zapewnialas, ze kończysz dyskusję 😂😂😂
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.