Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  6 maja 2019

Chodzi Ci o wypowiedz kreatora? On napisał czynsz 1200, zapewne chodziło mu o wynajem, bo czynsz 1200 to mają w TBS na mieszkaniach +/- 80-90m2. Bo tak to wygląda. Na pewno chodziło mu o wynajem, bo za 1200 w Gliwicach to koszt wynajęcia kawalerki i do tego oczywiście czynsz :) No może przesadziłam 2 pokoje w kiepskiej lokalizacji i średnim standardzie może znajdzie się.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

Domyslam sie ze chodzilo mu o wynajem, ale niech tym samym nie wprowadza ludzi w błąd, bo wynajem a czyns to zupelnie cos innego

Malagosia26
Malagosia26
  6 maja 2019

Dokładnie a jest jeszcze że się dostaję mieszkania o gmin w właśnie ja w takim mieszkam gdzie tylko płacę za mieszkanie 178 zł do tego śmieci 23zl prąd ponad 173 +woda 12zl no i oczywiście to już mój dodatkowy koszt internet 58zl to za wszystko razem wynosi jakieś 500zl

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  6 maja 2019

Małgosiu ale mieszkania z gminy mało kto dostaje ":), teraz mają się za to zabrać i za uszczelnienie systemu to może i mieszkania się pojawią. Jedno z nie wielu + obecnie nam panujących. Prąd 173 ale to zapewne płacisz za 2 miesiące, i woda 12 zł ale to za 1m3, jak zużyjesz więcej to więcej :).

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

To u mnie kosmos..prac za 1 mc - 230 zl. Smieci 1 mc ( 3 os.) 90 zl...😖

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

Ehh.prąd mialo być 😜

Malagosia26
Malagosia26
  6 maja 2019

No żyj prawie jak w pałacu tylko pałac jest droszy 😀ale w sumie to nie narzekam lubię swoje mieszkanie

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehh.prąd mialo być 😜


u mnie jak byłam na prognozie płaciłam co 2 miesiące 260 zł, a potem dopłata po 400 zł, wkurzyłam się przeszłam na podawanie licznika i płacę 110-120 za miesiąc. Tyle że u mnie zmywarka i pralka praktycznie codziennie + server który chodzi non stop i kilka urządzeń xD. Ogólnie zużywamy sporooo energii. No ale ja zmywarkę włączam na parowy program 3h 17 minut xD

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

To Ty 120 za mc , a ja ponad 200. U mnie duzo ciągnie komp u mlodego, zmywarka ( stary typ), suszarka bebnowa. Chociaz tu odpada zelazko wiec nie wychodzi duza roznica.Ale jeszcze mikrofala, pompa od pieca..😖

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  6 maja 2019

Mikrofalówka to gówno, mam nie używam xD no ale jak masz pompę na prąd to zrozumiałe. Komp mojego starego dopiero syśnie xD no ale cóż zarabia tym to musi mieć. xD.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

U mnie nie byloby życia bez mikrofali

Malagosia26
Malagosia26
  6 maja 2019

Ja też mam mikrofale może bym jakoś wytrzymała bez mikrofali ale by było cieszko

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też mam mikrofale może bym jakoś wytrzymała bez mikrofali ale by było cieszko

Ale czemu bez ? Ona nie ciagnie duzo prądu.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  6 maja 2019

A fuj dziewczyny, przecież to smak dania zmienia xD nie lubię. To ostateczność.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też mam mikrofale może bym jakoś wytrzymała bez mikrofali ale by było cieszko
To chyba najwiekszy szyt jaki można mieć w kuchni. W moim domu byly dwie (nie, nie na raz) i od przeszło 6lat nie mamy jej w ogóle. Kwota rachunku od razu spadla w dół a i plus bo jest wiecej miejsca.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.