Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 176
anfet4minka
  6 maja 2019

Dziewczyny ja też wolę domek, ale trzeba patrzeć realnie, dojeżdżać 50 km to jest max. Na zachód są miejsca gdzie bym kupiła domek, ale no dla mnie zachód ok dla męża już nie bardzo a to on generuje gotówkę ;p

Powiem tak Małgosiu ciesz się że masz tani czynsz i mieszkasz w fajnym miejscu :) bo u mnie sam czynsz to 600 zł a mieszkanie własne + woda, gaz, prąd i robi Ci się 1000 zł, a do tego wiadomo media. W domku to przynajmniej odpada :)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  6 maja 2019

Czynsz 600 za wlasne mieszkanie? :szok:

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 176
anfet4minka
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czynsz 600 za wlasne mieszkanie?


witamy w Zabrzu xD takie ceny tylko w Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej xD ja mam ze zniżką bo kupiłam członkostwo za bagatela 1200 zł xD

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  6 maja 2019
anfet4minka
anfet4minka: ja mam ze zniżką bo kupiłam członkostwo za bagatela 1200 zł xD
COOOOO :rotfl: po co to? Co Ci to daje? Iiii ile bys miala bez tej znizki?
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 176
anfet4minka
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: COOOOO po co to? Co Ci to daje? Iiii ile bys miala bez tej znizki?


Zniża mi to koszty jakiś rzeczy o 110 zł miesięcznie xD, w każdym razie szybko się spłaciło xD
Jako mieszkanka śląską, posiadająca nieruchomości w innych miastach xD stwierdzam że w tym Zabrzu coś jest nie tak. Prąd, gaz luz, wszędzie to samo ale koszty mieszkania :> np w mieście obok mam koszty eksploatacyjne (winda, prąd na klatce, sprzątanie) a w Zabrzu te koszty stanowią 1/6 ceny czynszu a nie odnoszą się do niczego bo każda rzecz typu winda, sprzątanie, prąd na klatce jest oddzielnie xD. Powiem szczerze, kupiliśmy mieszkanie ze względu na układ, i dojazdy + cena była bardzo fajna 40% taniej niż w Gliwicach, ale już wiem czemu jest taniej xD. No nic trafi się coś to wynajmę studentom :)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

600 zl czynsz ?? To juz bym wolala rate za dom, ktora u mnie wynosi 370 zl.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

Asiu - to chyba bym wolala dojezdzac dalej a miec taniej i wcale by sie to tak nie wyrownalo.

Malagosia26
Malagosia26
  6 maja 2019

Witam kiedyś mieszkałam w mieście z mężem i to w bloku to nasz czynsz wynosił 700zl za wszystko za mieszkanie wodę i prąd taką mieliśmy umowę z właścicielem tego mieszkania bo od niego wynajmowaliśmy a mieliśmy do dyspozycji łazienkę korytarz kuchnie i 2 pokoje i balkon

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam kiedyś mieszkałam w mieście z mężem i to w bloku to nasz czynsz wynosił 700zl za wszystko za mieszkanie wodę i prąd taką mieliśmy umowę z właścicielem tego mieszkania bo od niego wynajmowaliśmy a mieliśmy do dyspozycji łazienkę korytarz kuchnie i 2 pokoje i balkon

Czyli to nie byla oplata za czynsz, tylko ogolnie za WYNAJEM
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam kiedyś mieszkałam w mieście z mężem i to w bloku to nasz czynsz wynosił 700zl za wszystko za mieszkanie wodę i prąd taką mieliśmy umowę z właścicielem tego mieszkania bo od niego wynajmowaliśmy a mieliśmy do dyspozycji łazienkę korytarz kuchnie i 2 pokoje i balkon

700 zł to taniutko. W Gliwicach byście zapłacili 1200 za sam czynsz.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

Nie spotkalam sie z SAMYM czynszem w kwocie 1200. I nigdy nie uwierze w cos takiego

Malagosia26
Malagosia26
  6 maja 2019

No tak sory zapomniałam tego dodać że to był wynajem mieszkania ale się w nim długo nie namieszkalismy a mieliśmy do roku czasu a mieszkaliśmy tylko 10 miesieczy😟

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 176
anfet4minka
  6 maja 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: 700 zł to taniutko. W Gliwicach byście zapłacili 1200 za sam czynsz.


Za kawalerkę - wynajem + czynsz :) i to w nie najlepszym standardzie xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie spotkalam sie z SAMYM czynszem w kwocie 1200. I nigdy nie uwierze w cos takiego


Czynsz wynosi dokładnie 598 zł.I jest liczony za 2 osoby zameldowane xD, jakbym zameldowała 3 to by mi pewnie wzrosło do 650 xD Potem osobno, woda, prąd, gaz. Woda bagatela 16,70 zł za m3 w Zabrzu, i 11,30 zł za m3 w Gliwicach xD ten sam twardy syf, ale w Zabrzu musi być drożej xD bo tam wszystko jest droższe, poza jedzeniem.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

Tu sie zgadza, ale pow.jest info ze SAM czynsz, w co NIGDY nie uwierze

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 maja 2019
anfet4minka
anfet4minka: . Woda bagatela 16,70 zł za m3 w Zabrzu, i 11,30 zł za m3 w Gliwicach xD ten sam twardy syf

W Gliwicach to zależy od dzielnicy. Miasto ma różne ujęcia wody i np. w Sośnicy jest miękka woda, nie zakamienia urządzeń.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.