Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019
anfet4minka
anfet4minka: A fuj dziewczyny, przecież to smak dania zmienia xD nie lubię. To ostateczność.

Ja uzywam 9 lat i nie zauwazylam smaku dania. Jak dla mnie to łatwiej i szybciej podgrzeac np.caly ibuad, czy cos co na gazie ciezko ( np.fast - fooda)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

Moze te stare mikroface kiedys to faktycznie żarly i prad i moze zmienialy smak potraw, choc mnie to dziwi....ale jak trzeba cos zagrzac na gazie to trwa to 5 razy dluzej i tez sa koszta, wiec nie bylabym pewna czy to defakto taka drozsza sprawa

oam
oam
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ak dla mnie to łatwiej i szybciej podgrzeac np.caly ibuad, czy cos co na gazie ciezko ( np.fast - fooda)
jak to wszystko sie tylko "poci" i nic wiecej, lepiej do piekarnika wrzucic.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: ak dla mnie to łatwiej i szybciej podgrzeac np.caly ibuad, czy cos co na gazie ciezko ( np.fast - fooda)jak to wszystko sie tylko "poci" i nic wiecej, lepiej do piekarnika wrzucic.

W jakim sensie "poci".??? W piekarniku tez masz obueg zamkniety a trwa to 5 razy dłużej,bo sam piekarnik zanim sie nagrzeje to juz pare min.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

Jak jest lepsza mikrofala- z funkcją pieczenia, suszenia z termoobiegim to nic sie nie "poci" bo para zostaje odprowadzana

oam
oam
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim sensie "poci".??? W piekarniku tez masz obueg zamkniety a trwa to 5 razy dłużej,bo sam piekarnik zanim sie nagrzeje to juz pare min.
Jakby to ująć tak żeby dobrze brzmiało.. Najlepiej to zrozumiesz jak wrzucisz tortille do mikrofalówki a drugi placek do piekarnika. Wtedy zobaczysz ta różnice bo słownie nie wiem jak Ci to zobrazować.

Ja mikrofalówki nie tykam odkad mnie prawie zabiła (z glupoty :lol:)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 176
anfet4minka
  6 maja 2019

Dla mnie niestety zmienia smak, np ziemniaków. A takich rzeczy jest więcej. Nie lubię. Mam nie używam, mąż czasem jakąś kanapkę z serem tam wepchnie bo lubi. Ja szczęśliwie nie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jest lepsza mikrofala- z funkcją pieczenia, suszenia z termoobiegim to nic sie nie "poci" bo para zostaje odprowadzana

Ano chyba ze tak, jw ja od lat nie mam z tym stycznosci ale wspomnienia mam kiepskie i na pewno do uzywanka tego nie wrócę :) jesli ktos lubi i mu sie sprawdza to fajnie :)
Malagosia26
Malagosia26
  6 maja 2019

No tak tylko że ja mikrofali używam do podgrzewania wody dla dziecka na kaszkę w butelce a do piekarnika nie wzuce butelki bo się stopi w piekarniku

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: W jakim sensie "poci".??? W piekarniku tez masz obueg zamkniety a trwa to 5 razy dłużej,bo sam piekarnik zanim sie nagrzeje to juz pare min.Jakby to ująć tak żeby dobrze brzmiało.. Najlepiej to zrozumiesz jak wrzucisz tortille do mikrofalówki a drugi placek do piekarnika. Wtedy zobaczysz ta różnice bo słownie nie wiem jak Ci to zobrazować. Ja mikrofalówki nie tykam odkad mnie prawie zabiła (z glupoty )

Wiem o czym mowisz, i nadal twierdze, ze uzywajac MOJEJ mokrofali nie widze roznicy.
oam
oam
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak tylko że ja mikrofali używam do podgrzewania wody dla dziecka na kaszkę w butelce a do piekarnika nie wzuce butelki bo się stopi w piekarniku
to juz lepiej czajnik z opcja regulacji temp kupic :p
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

Przypomnialo mi sie jak kiedys kumpela mowila ze parowki jej wysuszalo. Bylam zdziwiona o co chodzi i zagrzalysmy w mojej i stwierdzila ze bez porownania , parowki w smaku jak po ugotowaniu. Wiec trzymam sie swojej wersji ze widocznie duzo zalezy od mikrofalowki ( wieku, modelu itd.)

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 176
anfet4minka
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak tylko że ja mikrofali używam do podgrzewania wody dla dziecka na kaszkę w butelce a do piekarnika nie wzuce butelki bo się stopi w piekarniku


Ponieważ ja też robię butelki z mlekiem i kaszką :> To mam wodę w czajniku elektrycznym, przegotowaną. Pstrykam czajnik, odliczam do 10 i woda jest idealna. Szczerze mam i podgrzewacz ale tak jest najszybciej i najłatwiej.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  6 maja 2019

No tak ja też mam podgrzewacz do butelek ale nie używam bo podgrzewam w mikrofali chyba że moja matka zostaje z dzieckiem to jej wyciągam a tak to podgrzewa wodę w baniczku na kaszę dla dziecka

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 maja 2019

A gdzie Owad ?? 😱

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.