Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019

Dzień dobry :). Życzę Wszystkim miłego dnia :). I samego uśmiechu mimo tego że Słonce sobie gdzieś śpi :D
A tak nawiasem to szukam każdej pomocy w zbudowaniu czegoś tutaj na forum :))

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzień dobry :). Życzę Wszystkim miłego dnia :). I samego uśmiechu mimo tego że Słonce sobie gdzieś śpi :D A tak nawiasem to szukam każdej pomocy w zbudowaniu czegoś tutaj na forum :))

Moze bardziej sprecyzuj "czego" 😊
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 maja 2019

Hey wszystkim. U nas 0 st. 😨

Malagosia26
Malagosia26
  5 maja 2019

Hej no u mnie jest 10°chodz pada deszcz 🌧️

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej no u mnie jest 10°chodz pada deszcz 🌧️

Wazne ze cieplo. Ja musze w piecu palić
PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019
Cześć. Zapraszam wszystkich na forum do mnie podzielić się własną myślą . A może razem coś stworzymy : Ac Acricool Tworzymy przyszłość. Zapraszam :)
Malagosia26
Malagosia26
  5 maja 2019

No wiesz może tak ciepło to nie jest ale za to w mieszkaniu mam zimno😓

oam
oam
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzień dobry :). Życzę Wszystkim miłego dnia :). I samego uśmiechu mimo tego że Słonce sobie gdzieś śpi :D A tak nawiasem to szukam każdej pomocy w zbudowaniu czegoś tutaj na forum :))
Fajnie, ze założyłes temat ale nie musisz w innych nim spamowac, jesli ktos bedzie chcial to sie w nim udzieli.

Dobry dzien wszystkim!
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie, ze założyłes temat ale nie musisz w innych nim spamowac, jesli ktos bedzie chcial to sie w nim udzieli.Dobry dzien wszystkim!

Słonko😀 dajcie mu szansę ,nie spamuje tylko robi sobie reklame . Udało mi się kogoś za język pociągnąć żeby cuś tutaj drgnęło ,a Wy mu bana dajecie ,no miejcież litość. Tak to nic nie osiągniemy.😢

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

iwitch
iwitch
  5 maja 2019

Zimno,pochmurno, słomiany wdowiec leci na 1 czytam posta koleżanki wyżej że musi palić w piecu, w tym samym czasie scena w domu i tekst Marylin "ale tu gorąco jak w piecu"

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zimno,pochmurno, słomiany wdowiec leci na 1 czytam posta koleżanki wyżej że musi palić w piecu, w tym samym czasie scena w domu i tekst Marylin "ale tu gorąco jak w piecu"

Hahaha. U mnie teraz 20 st.przy paleniu w piecu wlasnie 😁
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja musze w piecu palić

Czym palisz ?
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 maja 2019

Owadku - zawsze palimy tylko drewnem, bo kotlownie mamy wygrodzoną w czesci korytarza i wegiel dawal specyficzny zapach , a palone drewno ma "klimatyczny" zapach .

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze palimy tylko drewnem, bo kotlownie mamy wygrodzoną w czesci korytarza i wegiel dawal specyficzny zapach , a palone drewno ma "klimatyczny" zapach .

Rozumiem :)
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 maja 2019

A Ty ??

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.