jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 lutego 2019 (pierwszy post)

Czesc i czolem!

Dzisiaj porozmawiamy o zwierzetach. Temat bliski kazdemu z nas wiec oczekuje minimum 515117621626128 stron w temacie.
Poniewaz mowi sie na miescie, ze pies to najlepszy przyjaciel czlowieka zawsze mnie interesowaly poglady wlascicieli slodkich zwierzakow odnoscie gotowania z nich pysznej zupy.
Internety pisza, ze mieso kota i psa to przysmak azjatyckiej biedoty, ale czytajac dalej:
"Psy trafiają na talerze głównie w południowo-wschodniej prowincji Guangdong. Nieopodal znajduje się cieszące się złą sławą miasto Youlin, w którym co roku odbywa się festiwal psiego mięsa. Podczas trwającego dziesięć dni festiwalu uśmierca się i zjada dziesiątki tysięcy psów".
Logicznie rzecz biorac ludzie, ktorzy specjalnie hoduja pewne rasy psow, ktore maja najlepsze mieso plus urzadzaja tego typu festiwale z 400 letnia tradycja, moga byc biedota jedynie umyslowa.

Q: Jadlas/les kiedys "wyjatkowe" potrawy przyrzadzane z kontrowersyjnych zwierzat?
Q: Posiadasz jakiegos pupilka? Czy zwierze moze zastapic nam przyjaciela w postaci czlowieka?
Q: Sa wrod nas wegetarianie, ktorzy po obejrzeniu sposobu w jaki zwierzeta sa zabijane i ogolnie traktowane jako "towar" stwierdzili, ze wola zywic sie trawa?

Mam nowa metode zakladania tematow z 3 pytaniami abyscie sie nie zmeczyli stukajac w klawiaturke. :mrgreen:

Pozdrawiam kotke o imieniu Puszek. :mrgreen:
d83ddc31

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  5 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: ze podwojnie dzialam

nie, miałaś być agentką moją
a nie ich agnetką, która udaje moją agentkę. :/
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: ze podwojnie dzialam nie, miałaś być agentką moją a nie ich agnetką, która udaje moją agentkę. :/

Rozszyfrowales mnie. :ninja:
Ale to nie tak jak myslisz, Bartek.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  5 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ale to nie tak jak myslisz, Bartek.

ja tam swoje wiem
zadrwiłaś sobie ze mnie przy innych mężczyznach

jesteśmy na dobrej drodze do naszego wspolnego celu
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Ale to nie tak jak myslisz, Bartek. ja tam swoje wiem zadrwiłaś sobie ze mnie przy innych mężczyznach jesteśmy na dobrej drodze do naszego wspolnego celu

Gdybys pisal powiesci to bys mial pierwsze miejsce wsrod placzacych na kuchni czytelniczek. :tak:

Teraz juz kazdy wie jak jest ...
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  5 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: mial pierwsze miejsce wsrod placzacych na kuchni czytelniczek

to komplement? Bo nie rozumiem... :wtf:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Teraz juz kazdy wie jak jest ...

A jak jest?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: mial pierwsze miejsce wsrod placzacych na kuchni czytelniczek to komplement? Bo nie rozumiem... jestemwczorajsza: Teraz juz kazdy wie jak jest ... A jak jest?

Masz talent do czarnych scenariuszy. Nie wiem czy to komplement. :ninja:

Btw. w jakim sensie zadrwilam?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  5 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: zacny: ta zniewaga krwi wymaga niech sie nie wtraca więcej Dobra, niech to będę ja. Już się wtrącać nie będę. BekaZciebieModzie: Pieski, kotki i znajdz wyraz na ostatnia litere to top tematy na fotce ;D Załóż temat Beczułka, pośmiejemy się u Ciebie ;D.


Kiedys zakladalem tematy ktore przerastastaly horyzonty mysli spolecznosci fotkowej :D Juz nie chce was dreczyc. Zostanmy przy kotkach i pieskach xd
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 lutego 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: zacny: ta zniewaga krwi wymaga niech sie nie wtraca więcej Dobra, niech to będę ja. Już się wtrącać nie będę. BekaZciebieModzie: Pieski, kotki i znajdz wyraz na ostatnia litere to top tematy na fotce ;D Załóż temat Beczułka, pośmiejemy się u Ciebie ;D.Kiedys zakladalem tematy ktore przerastastaly horyzonty mysli spolecznosci fotkowej :D Juz nie chce was dreczyc. Zostanmy przy kotkach i pieskach xd

Gdybym miala dla kogo to bym zakladala takie tematy. :)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  5 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: zacny: ta zniewaga krwi wymaga niech sie nie wtraca więcej Dobra, niech to będę ja. Już się wtrącać nie będę. BekaZciebieModzie: Pieski, kotki i znajdz wyraz na ostatnia litere to top tematy na fotce ;D Załóż temat Beczułka, pośmiejemy się u Ciebie ;D.Kiedys zakladalem tematy ktore przerastastaly horyzonty mysli spolecznosci fotkowej :D Juz nie chce was dreczyc. Zostanmy przy kotkach i pieskach xd Gdybym miala dla kogo to bym zakladala takie tematy. :)


Samotnosc lubi dokuczac xd
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 lutego 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: zacny: ta zniewaga krwi wymaga niech sie nie wtraca więcej Dobra, niech to będę ja. Już się wtrącać nie będę. BekaZciebieModzie: Pieski, kotki i znajdz wyraz na ostatnia litere to top tematy na fotce ;D Załóż temat Beczułka, pośmiejemy się u Ciebie ;D.Kiedys zakladalem tematy ktore przerastastaly horyzonty mysli spolecznosci fotkowej :D Juz nie chce was dreczyc. Zostanmy przy kotkach i pieskach xd Gdybym miala dla kogo to bym zakladala takie tematy. :)Samotnosc lubi dokuczac xd

Tobie na pewno skoro mnie tu atakujesz :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  5 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: zacny: ta zniewaga krwi wymaga niech sie nie wtraca więcej Dobra, niech to będę ja. Już się wtrącać nie będę. BekaZciebieModzie: Pieski, kotki i znajdz wyraz na ostatnia litere to top tematy na fotce ;D Załóż temat Beczułka, pośmiejemy się u Ciebie ;D.Kiedys zakladalem tematy ktore przerastastaly horyzonty mysli spolecznosci fotkowej :D Juz nie chce was dreczyc. Zostanmy przy kotkach i pieskach xd Gdybym miala dla kogo to bym zakladala takie tematy. :)Samotnosc lubi dokuczac xd Tobie na pewno skoro mnie tu atakujesz :D

nie zapomnij ze stwierdzilas ze mnie bila siostra. To pewnie dlatego
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 lutego 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: nie zapomnij ze stwierdzilas ze mnie bila siostra. To pewnie dlatego

Nie przekrecaj. To bylo pytanie w formie zartu, nie stwierdzenie. Znak zapytania na koncu nie byl dla ozdoby.
I nie pytalam czy bila! :rotfl:
Czy rodzice siostre bardziej kochali? :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  5 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: nie zapomnij ze stwierdzilas ze mnie bila siostra. To pewnie dlatego Nie przekrecaj. To bylo pytanie w formie zartu, nie stwierdzenie. Znak zapytania na koncu nie byl dla ozdoby. I nie pytalam czy bila! Czy rodzice siostre bardziej kochali?

Damn! znowu nie zrozumialem. Ciekawe czy komus sie juz udalo xdddd
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 lutego 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: nie zapomnij ze stwierdzilas ze mnie bila siostra. To pewnie dlatego Nie przekrecaj. To bylo pytanie w formie zartu, nie stwierdzenie. Znak zapytania na koncu nie byl dla ozdoby. I nie pytalam czy bila! Czy rodzice siostre bardziej kochali? Damn! znowu nie zrozumialem. Ciekawe czy komus sie juz udalo xdddd

Zacny mnie rozumie! Potwierdzone info! :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  5 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: jestemwczorajsza: BekaZciebieModzie: nie zapomnij ze stwierdzilas ze mnie bila siostra. To pewnie dlatego Nie przekrecaj. To bylo pytanie w formie zartu, nie stwierdzenie. Znak zapytania na koncu nie byl dla ozdoby. I nie pytalam czy bila! Czy rodzice siostre bardziej kochali? Damn! znowu nie zrozumialem. Ciekawe czy komus sie juz udalo xdddd Zacny mnie rozumie! Potwierdzone info!


znowu smieszkujesz xd beka hehehehehehe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.