Przeczytajopis
Przeczytajopis
  20 listopada 2018 (pierwszy post)

Że kobiety Wam nie odpisują itd. Zastanówcie sie, co 70% z Was sobą reprezentuje. Większość zaczyna rozmowę od "co tam". Można się tylko domyślec, że to pytanie...zdecydowana większość nie potrafi nawet sklecić zdania, używając poprawnej pisowni. Nawet gdyby już na siłę "ciągnąc za język" owego rozmówce , to i tak po 3 zdaniach lipa. Bo on nie wie co napisac poza tanim komplementem, chwaleniem się 6pakiem, bmw itd. Orarnijta sie chłopy, bo masakra...

Viato
Viato
  25 listopada 2018

Kobieto, żeby móc z kimś dyskutować, prowadzić dialog taki, czy inny, trzeba poświęcić mu minimum uwagi inaczej zwanego zainteresowaniem! Trzeb nauczyć się słuchać, a nie tylko klekotać dziobem

Viato
Viato
  25 listopada 2018

Widzisz, nie chcę być niegrzeczna bo to Twoj temat, ale zamieniłam z Tobą zaledwie kilka zdań i zdążyłaś wyklekotać o sobie wszystko mimo że Cię o nic nie pytałam, a na pewno nie o Twój stań cywilny.Wszyscy wiedzą o Tobie wszytko, a kogo Ty poznałaś?! Co wiesz o innych?! Przedstawiłaś tylko swoje żądania wobec innych, ale to tym, że inni czegoś mogą wymagać/oczekiwać od Ciebie już nawet Ci do głowy nie przyszło?!

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018

Dluteczny...? Hm. A na czym taka skutecznisc sie opiera ?? Bo jak kobieta zaczyna rozmowe id wysłania swoich cycków to chyba oczywiste ile jest warta i jaki rodzaj znajomosci ją interesuje...ale co kto lubi 😜. Pustym facetom wystarczy że kobieta ma cycki i zadek. I głowie na tym się ten "biznes" opiera

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018

Oczekiwac moja droga to można wtedy jak się szuka partnera do związku. Pozdraeiam

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018

Viato -Więc nieogarniam Twojego myslenia. Sama pisalas ze nie od.na teksty "co u ciebie slychac" itp.a innym robisz wyklad na temat słuchania ??? Nie dogadamy się, bo mylisz pojecia i dziwne wniosku wysuwasz. Chyba powiedzialysmy sobie wszystko. Pozdraeiam

Metallica
Metallica
  25 listopada 2018

Mi się chce, jak dziewczyna ładna.. reszta to zabijacz czasu :D

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018
Metallica
Metallica: Mi się chce, jak dziewczyna ładna.. reszta to zabijacz czasu :D


A jak brzydka, to nie tracisz czasu. Tak ?
praksyda
praksyda
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak brzydka, to nie tracisz czasu. Tak ?

ma racje facet, po co głowę sobie zajmowac jak nie ma na czym oka zawiesić xd
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajopis: A jak brzydka, to nie tracisz czasu. Tak ? ma racje facet, po co głowę sobie zajmowac jak nie ma na czym oka zawiesić xd


No tak - przecież po co ma być mądra, czy wartościowa skoro nie widać pięknych cycków 😜
praksyda
praksyda
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak - przecież po co ma być mądra, czy wartościowa skoro nie widać pięknych cycków

nie rozumiem tego wrzucania do jednego wora.. on napisał "ładna" a ze jakas jest ładna nie znaczy, ze głupia, zwyczajnie dba o siebie i trochę zasługa genów, nic nie pisał ze musi mieć cycki wystawione.
Brzydka nie zawsze jest też inteligentna, nie ma reguły, tylko taką etykiete ludzie przykleili i kazdy to powtarza.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018

Ok. Ale z góry zakłada ze musi byc ładna. Troche słabo oceniac po samym wyglądzie i płytkie - sugerować się wyłącznie nim.

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018

To , że kobieta jest mniej urodziwa, to znaczy, że nie jest warta uwagi ??

praksyda
praksyda
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To , że kobieta jest mniej urodziwa, to znaczy, że nie jest warta uwagi ??

jest godna uwagi..ale faceci to wzrokowcy i zapewno bardziej jaraja ich ładne bardziej i skupiają sie głownie na takich, kurde ale to nie jest od dzisiaj wiadome, wszedzie to widac. na ulicach, w pracy, w mediach w filamch, nie odkrylismy ameryki raczej.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018

No owszem. Takie czasy.Tylko że "jaranie" kiedys minie i zostanie to co w srodku 😉. Są tez kobiety brzydkie - i wtedy facet nie patrzy na cała reszte, charakter itp. Grunt, żeby urodą nue grzeszyła. Ale nie każda miała to szcześcię urodzić się pieknościa. Jak widze, jakie komentarze tutaj dostają mniej urodziwe kobiety, to jest mi wstyd za niektórych facetow że matka ziemia ich musi dzwigać..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.