Przeczytajopis
Przeczytajopis
  20 listopada 2018 (pierwszy post)

Że kobiety Wam nie odpisują itd. Zastanówcie sie, co 70% z Was sobą reprezentuje. Większość zaczyna rozmowę od "co tam". Można się tylko domyślec, że to pytanie...zdecydowana większość nie potrafi nawet sklecić zdania, używając poprawnej pisowni. Nawet gdyby już na siłę "ciągnąc za język" owego rozmówce , to i tak po 3 zdaniach lipa. Bo on nie wie co napisac poza tanim komplementem, chwaleniem się 6pakiem, bmw itd. Orarnijta sie chłopy, bo masakra...

AnusToKupa
AnusToKupa
  21 listopada 2018

No kolorowy to akurat ci powie xdddddddd

Żalisz sie ze faceci sie żala xd dobre
Rozumiem te frustracje...jedni wyzywaja a drudzy sie wyplakuja na forach swoje smutki. Xd

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

A jeszcze inni czepiają się byle gówna , żeby tylko zwrócić na siebie uwagę i dowartościować się poprzez wyszukiwanie dziury w calym.Prawda Panie Anus..? ( no comment)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat minusami czy decyzjami na NIE nie mam zwyczaju sie przejmowac

To bardzo nie dobrze. Dało by Ci do myślenia że nie każdemu się podobasz i nie każdemu odpowiadasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: płci przeciwnej, gdzie za taki "wybryk" potrafią zwyzywac

Dokładnie tak. Połowa kobiet której zwrócisz uwagę że nie jesteś zainteresowany wraca z wulgaryzmami. Większości nie można nawet zacytować co wypisują.

Konto usunięte
Konto usunięte: facet chce wskórać sypiąc tekstem "co tam" i czego w ogóle oczekuje dalej..

Nie wiem co chce wskórać. Na pewno oczekuje zainteresowania. Skoro ktoś się wita i pyta jak leci to kultura wymaga odpowiedzieć. U Ciebie najwyraźniej brak jej.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

A czy ja zasugerowalam, ze uwazam, iż podobam się kazdemu ??? Nie wiem skąd w ogole się wziely u Ciebie takie wnioski...

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

Serio uwazasz , ze poprzez " co tam" ktoś się wita i jest to kulturalne ?? To nawet nie jest pytanie, bo pytajnika brak. Jedli dla Ciebie to kultura to nie mam pytań.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Acha, czyli jak nie ma kropki to nie jest zdanie i też nie odpowiadasz

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

No juz nie czepiaj sie szczegułów . Dla mnie "co tam" to tekst na odpierdziel i nie ma on nic wspólnego z przywitaniem się, zapytaniem co u mnie słychac czy jakąkolwiek kulturą wobec rozmówcy. Tyle w temacie, ale widzę ,że i tak nie zrozumiesz skoro uwazasz, że to normalne. Od zawsze nie są Ci na rękę moje wypowiedzi, przez co juz dawno mnie zablokowales , więc nie wiem po co tutaj się aż tak wychylasz .

Fradar
Fradar
  21 listopada 2018

Weź Ty sie za obiad jakiś albo daj mężowi po pracy a nie się pierdołami zajmujesz. Masz faceta a flirtować chcesz z innymi? Poza fotka przypomina patologiczny portal randkowy. Taka ostatnia deska ratunku desperatow. Czego Ty sie spodziewasz.

praksyda
praksyda
  21 listopada 2018

ps. mężatka a zwracasz uwage na facetów, ze kiepsko podrywają :ninja:
Daj namiary na twojego męża, z chęcią pokaże mu jak sie podrywa.XD

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

Praksyda- czytanie ze zrozumienuem sie kłania 😜. Jak był temat słynnej ślązaczki exponującej goły zadek i spora czesc fotkowiczów sugerowała zmiane portalu na "bzykanie na zawołanie" to admini sie bulwersowali ze to portal mający na celu dokładnie to, co sugeruje jego nazwa. A jak pojawia się tu mężatka, to nagle zdziwienie że to nie ten portal..?? To może się zdecydujcie na jakąs konkretną opcję wkoncu.

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

Fradar- Twoim głównym problemem jest chyba wyciąganie dziwnych wniosków na podstawie nie wiadomo czego wyssanego z palca. Wyobraz sobie, ze Twoje rady nie są mi do niczego potrzebne.

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ps. mężatka a zwracasz uwage na facetów, ze kiepsko podrywają Daj namiary na twojego męża, z chęcią pokaże mu jak sie podrywa.XD


Gdybym chciała byc podrywana to wrzuciłabym fotki w stringach jak wiekszosć desperatek.
praksyda
praksyda
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak pojawia się tu mężatka, to nagle zdziwienie że to nie ten portal..?? To może się zdecydujcie na jakąs konkretną opcję wkoncu.

to jest już portal randkowy, kiedyś był dobry społecznosiowy, głownie do ocenainia fotek, trochę sie zmienił, bo takich ludzi tu bywa najwięcej--> poszukujacych, jaki cyrk, takie małpy.:ninja:
no wybacz, dziwnie to brzmi od kogoś kto ma meża, ze ktoś kiepsko podrywa.
W sumie znalazłaś się w takim miejscu, gdzie na podrywy mają wysypane najczęsciej, nie siedzimy tu głownie po to zeby miziali nas po sutkach.. czy "dobrze podrywali"(chodzi o forum)
Nie tylko an fotce mają takie podjazdy, bo na innych serwisach jest identycznie, w sumie to jest wiadome od 1410 roku.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

no wybacz, dziwnie to brzmi od kogoś kto ma meża, ze ktoś kiepsko podrywa.

Czekaj bo chyba cos pomylilas...dziwnym trafem wszystko Ci się kojarzy z podrywem. Hmm. Głodnemu chleb na myśli ? Nawet nie pomyślałam o podrywie zakładając wątek - chodziło mi o cakt, jak faceci zaczynają rozmowę z kobietą. Ale skoro pannom KAŻDA wiad.od faceta jest interpretowana jako podryw to nie wnikam 😊

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

Skoro to "już" portal randkowy to proponuje zmienic nazwe i bedzie wszystko jasne.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.