Przeczytajopis
Przeczytajopis
  20 listopada 2018 (pierwszy post)

Że kobiety Wam nie odpisują itd. Zastanówcie sie, co 70% z Was sobą reprezentuje. Większość zaczyna rozmowę od "co tam". Można się tylko domyślec, że to pytanie...zdecydowana większość nie potrafi nawet sklecić zdania, używając poprawnej pisowni. Nawet gdyby już na siłę "ciągnąc za język" owego rozmówce , to i tak po 3 zdaniach lipa. Bo on nie wie co napisac poza tanim komplementem, chwaleniem się 6pakiem, bmw itd. Orarnijta sie chłopy, bo masakra...

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

Kolorowy - no cos w tym jest. 😉

homoangelicus
homoangelicus
  21 listopada 2018

Chętnie porozmawiam i z misiem Yogi o ile to będzie prawdziwy niedźwiedź! i....Wigilia d83dde0a
A, ogólnie zawsze można zadzwonić pod telefon zaufania aby sobie pogawędzić z kimś - np telefon dla samobójców.
Żeby w ogóle wyszło coś z rozmowy, potrzeba zainteresowania obojga stron i jakiegoś poczucia bezpieczeństwa oraz życzliwości. Natomiast życzliwości w fikcyjnym świecie brak.

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  22 listopada 2018

Nie mam w zwyczaju zaczepiać nieznajomych kobiet to takie trywialne i błache zwłaszcza gdy nigdy tak na prawdę nie wiadomo kto Ci odpisuje.

kolorowy111
kolorowy111
  22 listopada 2018
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK: Nie mam w zwyczaju zaczepiać nieznajomych kobiet to takie trywialne i błache zwłaszcza gdy nigdy tak na prawdę nie wiadomo kto Ci odpisuje


Z takim podejsciem to domyślam się że nie masz na żadnym portalu randkowym konta a tutaj na forum jesteś z jakich powodów?
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  23 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a tutaj na forum jesteś z jakich powodów?

Przeprowadzam ściśle tajne badania mające na celu... a Ty chciałeś mnie podejść nie zemną te numery Brunner. A tak na serio to sam nie wiem zapewne z nudów . Nic poza tym....
homoangelicus
homoangelicus
  23 listopada 2018

Traktuj kobietę jak zwykłego człowieka; z szacunkiem odnoś się do KAŻDEGO; zacznij od zwykłej koleżeńskiej rozmowy, a co będzie dalej? Samo się rozwinie, bez zbędnych oczekiwań i roszczeń do uczucia drugiej osoby... =)
Szkoły uwodzenia? To już uczą kłamać? d83dde0f Nie pochwalam słownej woltyżerki aby wyróżnić się z tłumu, po prostu nie oszukuj i bądź sobą.

Dejv93R
Dejv93R
  23 listopada 2018

Myślę, że temat wyczerpany :-)
Są dwie strony medalu i tak pozostanie bezmiennie.

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  24 listopada 2018

Niektórzy są sobą aż zanatto. Żeby wyróżnic się z tłumu wysyłają fotki "wacka" . a jak pytam co to ma miec na celu to piszą : "nie wiem, zagadac chciałem".

Viato
Viato
  24 listopada 2018

Szanowne Panie!Szanowni Panowie! Przyznam szczerze, że przyglądam się temu tematowi z niemałą konsternacją i zażenowaniem! Jeszcze większą żenadą są wpisy panów, którzy z niewiadomych i nieznanych dla mnie powodów, postanowili nas...ać na własną płeć! Panie wykazały się totalnym pustostanem umysłowym i dość płytkim myśleniem, panowie postanowili dla potrzeb forum i kilku ciź zabłysnąć niczym hipernova topiąc w szambie swoich kolegów! Teraz małe uzasadnienie owej tezy!

"Drogie" za 2,50 panie.... nie każdy mężczyzna musi posiadać zdolności krasomówcze, pisać poematy na waszą cześć, grać serenady pod waszymi oknami, ale zapewne posiada mnóstwo innych pozytywnych cech i nic nie stoi na przeszkodzie byście to Wy wykazały się większą inwencją twórczą jak przysłowiowe leżenie plackiem na stole z adnotacją-krój mnie!

"Drodzy" za 1,50 panowie...!To że potraficie sklecić jedno poprawne zdanie, nie czyni z was oratorów i myślicieli vel filozofów na miarę stulecia, i wasze "pinkne" bo bólu słowa nie sprawią tego, że będziecie lepsi od kolegi który może jest bardziej od was nieśmiały, nie umie pięknie pisać czy zgadywać inaczej to ujmując... truć dupe każdej lasce na zapyziałym portaliku typu fotka?!

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  24 listopada 2018

Droga Pani "za 2,50". Nikt nie mowi o pisaniu poematow. Ale zdecydowanie lepiej napisac choćby proste "hey, jak ci mija dzień" niz "co tam". Nikt nie wymaga poematów, więc nie naidinterpretowywuj tego o stokroć bo nie ma sensu.

Viato
Viato
  24 listopada 2018

Na pytanie "co tam" zazwyczaj odpowiadałam "tam to nie wiem, bo tam mnie nie ma! Jestem tutaj więc opowiedz co tam słychać, co u ciebie dobrego się dzieje"?! Na pytanie "hej jak ci mija dzień"nie odpowiadałam! Wszak nie jestem pępkiem świata i nie oczekuje pokłonów i nie mam zwyczaju domagać się zainteresowania tupiąc ze złości nogami, tudzież odprawiać coś w rodzaju"gorzkich żali" na forum

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018

Nie mam na celu odprawiania gorzkich zali, a jedynie uswiadomienie facetow ( niz kazdego osobno na priv) ze powinni wykrzesac z siebie cos wiecej jesli oczekują dalszej konwersacji.

Viato
Viato
  25 listopada 2018

Dzień dobry! No to sobie pogadałam.. Na tym właściwie można by zakończyć "dyskusję"?! Dwa zdania i właściwie nie ma o czym z Tobą dyskutować?! Ale zapytam inaczej! Dlaczego wychodzisz z założenia, że jesteś tak interesującym obiektem, że wszyscy, albo większość mężczyzn powinna być zainteresowana znajomością z Tobą i Ciebie podczas kiedy Ty nie wykazujesz nawet minimum zainteresowania drugą stroną?!

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  25 listopada 2018

A skąd w ogole Ci do tej główki za 2,50 przyszlo, iż uwazam się za osobę i teresującą ?? Gdybym chciała jak inne desperatki za wszelką cenę wzbudzic zainteresiwanie, to wrzucilabym foty w stringach. Ale nie o to tu biega- mam męża więc nie interesuje mnie "takie" wzbudzanie zainteresiwania, jak i w zasadzie kazde inne. Wchodzę tu jak mam czas, czasem z kims piklikam. Ale ciezko klikac skoro 80 % osób sypie tanim tekstem a jak nie odpusuję to wyzywa, blokuje itd.

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektórzy są sobą aż zanatto. Żeby wyróżnic się z tłumu wysyłają fotki "wacka" . a jak pytam co to ma miec na celu to piszą : "nie wiem, zagadac chciałem".

Jak można do kobiety zagadać WACKIEM :crylol: To tak jak by kobieta chciała zagadać nagim biustem d83dde01 tylko że no właśnie... efekt zapewne by był znacznie odmienny.... i bardziej skuteczny ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.