Przeczytajopis
Przeczytajopis
  20 listopada 2018 (pierwszy post)

Że kobiety Wam nie odpisują itd. Zastanówcie sie, co 70% z Was sobą reprezentuje. Większość zaczyna rozmowę od "co tam". Można się tylko domyślec, że to pytanie...zdecydowana większość nie potrafi nawet sklecić zdania, używając poprawnej pisowni. Nawet gdyby już na siłę "ciągnąc za język" owego rozmówce , to i tak po 3 zdaniach lipa. Bo on nie wie co napisac poza tanim komplementem, chwaleniem się 6pakiem, bmw itd. Orarnijta sie chłopy, bo masakra...

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  20 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: używając poprawnej pisowni.

Konto usunięte
Konto usunięte: Orarnijta sie chłopy, bo masakra...

Szach i mat.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  20 listopada 2018

Literówki się zdarzają, chodzi mi o poprawną pisownię , więc nie czepiaj się byle goowna

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 listopada 2018

Jak dobrze pamiętam to miałeś już taki sam temat o tym założony.

HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  20 listopada 2018

Mialam podobny daaawno temu ( czyzby byl limit??). Czesci z tych osób juz nie ma, pojawiło sie wiele nowych , którym moze taki temat da nieco do myślenia.

tibauId
tibauId
  20 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Że kobiety Wam nie odpisują itd.


Bo baby to już takie są, świnie. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanówcie sie, co 70% z Was sobą reprezentuje.

I po cholerę mnie uświadamiać i w depresję wganiać. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość zaczyna rozmowę od "co tam". Można się tylko domyślec, że to pytanie...zdecydowana większość nie potrafi nawet sklecić zdania, używając poprawnej pisowni.

Postaram się nadrobić parę klas podstawówki i nadgonię parę lektur, nawet "Lalkę" przeczytam. Obiecuję od dzisiaj poprawę. Mam nadzieję, że będzie progres! :rock:
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mialam podobny daaawno temu ( czyzby byl limit??).

Nie ma :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesci z tych osób juz nie ma, pojawiło sie wiele nowych , którym moze taki temat da nieco do myślenia.

Ahh Chyba że tak.
HardStyled83ddd0a
Dejv93R
Dejv93R
  20 listopada 2018

A jak ktoś jest Rudy i niski ??
To co ma reprezentować ? :-)
(Oczywiście z szacunkiem i dystansem )

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak ktoś jest Rudy i niski ??

Musi zostać milionerem aby same zagadywały.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  20 listopada 2018

Haha. Swoją drogą- często jak facet mnie pyta co kobiety cenią w facetach i odpowiadam, że intelekt to w większiści dostaje odp.ze jego nie i teresują blachary lecące na kase i nikogo nie zamierza sponsorowac. Nie ogarniam, skąd się bierze w ogóle takie skojarzenie i porównanie

Dejv93R
Dejv93R
  20 listopada 2018

Może nie załapał, że piszesz mu wprost :-) czego u niego brakuje ...

Życie, życiem... Internet, Internetem
Pamiętajmy :-)

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  20 listopada 2018

Co do niezałapania : częsty tekst to : "chcesz się poznac". W żartach pytam, skąd takie stwiwrdzenię, bo SIĘ znam doskonale. I zachodzą w głowę skąd sie znamy, albo pisze, że nie rozumie...ja nikomu nie pisze wprost czego mu brakuje, ale po czymś takim to ręce opadają.

kolorowy111
kolorowy111
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Że kobiety Wam nie odpisują itd. Zastanówcie sie, co 70% z Was sobą reprezentuje. Większość zaczyna rozmowę od "co tam". Można się tylko domyślec, że to pytanie...zdecydowana większość nie potrafi nawet sklecić zdania, używając poprawnej pisowni. Nawet gdyby już na siłę "ciągnąc za język" owego rozmówce , to i tak po 3 zdaniach lipa. Bo on nie wie co napisac poza tanim komplementem, chwaleniem się 6pakiem, bmw itd. Orarnijta sie chłopy, bo masakra...


Z rozmów z tutejzymi kobietami wynika że niestety nie pierwsza jesteś z tym problemem. A minusują CIę bo prawda ich w oczy kole
kolorowy111
kolorowy111
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Że kobiety Wam nie odpisują itd. Zastanówcie sie, co 70% z Was sobą reprezentuje. Większość zaczyna rozmowę od "co tam". Można się tylko domyślec, że to pytanie...zdecydowana większość nie potrafi nawet sklecić zdania, używając poprawnej pisowni. Nawet gdyby już na siłę "ciągnąc za język" owego rozmówce , to i tak po 3 zdaniach lipa. Bo on nie wie co napisac poza tanim komplementem, chwaleniem się 6pakiem, bmw itd. Orarnijta sie chłopy, bo masakra...


Z rozmów z tutejszymi kobietami wynika że niestety nie pierwsza jesteś z tym problemem. A minusują CIę bo prawda ich w oczy kole

Konto usunięte
Konto usunięte: Mialam podobny daaawno temu ( czyzby byl limit??). Czesci z tych osób juz nie ma, pojawiło sie wiele nowych , którym moze taki temat da nieco do myślenia.

Na tutejszym forum nie znajdziesz zrozumienia bo tu domnują ludzie z problemami ....pełno hejtu, jadu i producentów spamu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajopis: Że kobiety Wam nie odpisują itd. Bo baby to już takie są, świnie. :(Przeczytajopis: Zastanówcie sie, co 70% z Was sobą reprezentuje. I po cholerę mnie uświadamiać i w depresję wganiać. :(Przeczytajopis: Większość zaczyna rozmowę od "co tam". Można się tylko domyślec, że to pytanie...zdecydowana większość nie potrafi nawet sklecić zdania, używając poprawnej pisowni. Postaram się nadrobić parę klas podstawówki i nadgonię parę lektur, nawet "Lalkę" przeczytam. Obiecuję od dzisiaj poprawę. Mam nadzieję, że będzie progres!

A to jeden z tych z problemami, bunczuczny i krnąbrny pyszałek. hejt, jad i produkcja spamu.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 listopada 2018

Akurat minusami czy decyzjami na NIE nie mam zwyczaju sie przejmowac w przeciwienstwie do zakompleksionej płci przeciwnej, gdzie za taki "wybryk" potrafią zwyzywac od k..w i zablokowac. Wyczyn godny mistrza 😜a potem się taki dziwi, i narzeka na brak zainteresowania...zrozumienia tez, nie szukam, mimi, ze nie rozumiem co facet chce wskórać sypiąc tekstem "co tam" i czego w ogóle oczekuje dalej..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.