praksyda
praksyda
  11 listopada 2018 (pierwszy post)

Kolega szuka kobiety,... młodej.. pięknej..nie musi być inteligentna.
-- - - - --
tak serio to
Jak tam weekend?
Jakieś imprezki?

praksyda
praksyda
  16 listopada 2018
Daud
Daud: Jacek był dobry, to fakt. Chodził po forum, śmiał się z panienek, które pokazują cycki a one i tak mu je przesyłały, zresztą nie tylko..

a wyleciał, bo z trolingiem przesadził na pokoju 5-10-15..głownie fotka kiedys służyła do śmieszkowania, gimby nie pamiętają, teraz fotkę traktują jak powazną sprawę. najlepiej ambitnie pisać, popisywac sie intelektem, a na codzien każdy z nas to przeciętny Mirek i Grażyna.
Daud
Daud: Nie dość, że jesteś blondynką, to do tego bardzo niemądrą.


yhy,,,akurat z tych starociot za duzo nie zostało :ninja:
Daud
Daud
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: głownie fotka kiedys służyła do śmieszkowania, gimby nie pamiętają, teraz fotkę traktują jak powazną sprawę. najlepiej ambitnie pisać, popisywac sie intelektem, a na codzien każdy z nas to przeciętny Mirek i Grażyna.

Z pieca spadłaś i zamiast dupy głowę pobiłaś. :(
Jeśli chodzi o kiedyś to było o wiele więcej powagi i poważniejszych tematów. Było i śmieszkowanie, jednakże wielu ludzi potrafiło być chamami, trollami ale potrafiło coś od siebie powiedzieć. Ty jesteś przeciętna Grażyna, to do siebie ludzi równasz. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: yhy,,,akurat z tych starociot za duzo nie zostało


Musisz mieć niebieskie oczy, bo strasznie pchniesz się na stereotyp. :ziober2:
praksyda
praksyda
  16 listopada 2018
Daud
Daud: eca spadłaś i zamiast dupy głowę pobiłaś. :( Jeśli chodzi o kiedyś to było o wiele więcej powagi i poważniejszych tematów. Było i śmieszkowanie, jednakże wielu ludzi potrafiło być chamami, trollami ale potrafiło coś od siebie powiedzieć. Ty jesteś przeciętna Grażyna, to do siebie ludzi równasz. :(

przeciez jak ja tu przybyłam to już forum umierało..nie pamietam czasów gdzie temat miał po 200 stron i jak ktoś wyszedł do kibla to wyleciał z tematu, bo już kilka stron wpadło.
Daud
Daud: Ty jesteś przeciętna Grażyna, to do siebie ludzi równasz. :(

No a co się wywyższać, czy ja czy Ty jesteśmy przeciętni pracujacy w jakims Januszeksie, nie wydaje mi się zebym miałą doczynienia tutaj z kims wyjatkowym, ponadprzeciętnym , bo tacy ludzie nawet tu nie zagladają xd
Daud
Daud: Musisz mieć niebieskie oczy, bo strasznie pchniesz się na stereotyp.

TAG
Daud
Daud
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez jak ja tu przybyłam to już forum umierało..nie pamietam czasów gdzie temat miał po 200 stron i jak ktoś wyszedł do kibla to wyleciał z tematu, bo już kilka stron wpadło.

W życiu musisz być zagubiona w akcji, dlatego biegasz po wyznaczonych ścieżkach. :ziober2:
Ja pamiętam, idziesz siku a tu już 7 stron za Tobą. :( Masz 100 postów z dnia, jesteś w top, za dwa dni tam cię nie ma.
Konto usunięte
Konto usunięte: No a co się wywyższać, czy ja czy Ty jesteśmy przeciętni pracujacy w jakims Januszeksie, nie wydaje mi się zebym miałą doczynienia tutaj z kims wyjatkowym, ponadprzeciętnym , bo tacy ludzie nawet tu nie zagladają xd


Tak, Ty nie masz co się wywyższać, zaraz okres produkcyjny będzie za Tobą. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: TAG


Nawet się nie ukrywam ale to szczegół. Masz swój świat i ciągniesz swe kreski.:ninja:
praksyda
praksyda
  16 listopada 2018
Daud
Daud: W życiu musisz być zagubiona w akcji, dlatego biegasz po wyznaczonych ścieżkach.

no włąśnie nie, bo ścieżki sobie sama wyznaczam ii d83ddc47
Daud
Daud: Tak, Ty nie masz co się wywyższać, zaraz okres produkcyjny będzie za Tobą.
zupełnie na mnie to nie robi wrażenia.
Nie rozumiem tej nagonki ze roztycie sie i spłodzenie małego Brajanka czy Dzesiki to szczyt marzen kobiet.
Daud
Daud: Masz swój świat i ciągniesz swe kreski.

"Życie jest placem zabaw, albo niczym" - MR Nobody
Daud
Daud
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: no włąśnie nie, bo ścieżki sobie sama wyznaczam ii


A to za nie czasem jakiś medal rzucą. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: zupełnie na mnie to nie robi wrażenia. Nie rozumiem tej nagonki ze roztycie sie i spłodzenie małego Brajanka czy Dzesiki to szczyt marzen kobiet.

Czasem się zapominam i piszę zawile a do prostej kobiety trzeba pisać po chłopsku. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: "Życie jest placem zabaw, albo niczym" - MR Nobody

Tego swego pokemona to do pokeballa powtórnie włóż. :ninja:
Daud
Daud
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: zupełnie na mnie to nie robi wrażenia. Nie rozumiem tej nagonki ze roztycie sie i spłodzenie małego Brajanka czy Dzesiki to szczyt marzen kobiet.

Wiek produkcyjny za wiki:

Wiek produkcyjny – ludność wykonująca pracę przynoszącą dochód oraz bezrobotni; przedział wiekowy przyjęty w statystyce dla potrzeb ekonomii. Według metodologii Głównego Urzędu Statystycznego w wieku produkcyjnym znajdują się:

mężczyźni pomiędzy 18. a 64. rokiem życia,
kobiety pomiędzy 18. a 59. rokiem życia[1].

Wiek produkcyjny dzielony jest dalej na:

wiek mobilny - 18–44 lata mężczyźni i kobiety[2],
wiek niemobilny - 45–64 lata mężczyźni i 45–59 lat kobiety[3].

Rozumiem czuły punkt. :rotfl:
praksyda
praksyda
  16 listopada 2018
Daud
Daud: A to za nie czasem jakiś medal rzucą.

medale już mnie nie jarają :ninja:
Daud
Daud: Czasem się zapominam i piszę zawile a do prostej kobiety trzeba pisać po chłopsku.

no to sie nie produkuj za bardzo ..bo tu sami swoi.
Daud
Daud: Tego swego pokemona to do pokeballa powtórnie włóż.

" Mr Nobody" to jest piekny film, jakby ktos rozkminial nad sensem życia to polecam.
praksyda
praksyda
  16 listopada 2018
Daud
Daud: Wiek produkcyjny za wiki:Wiek produkcyjny – ludność wykonująca pracę przynoszącą dochód oraz bezrobotni; przedział wiekowy przyjęty w statystyce dla potrzeb ekonomii. Według metodologii Głównego Urzędu Statystycznego w wieku produkcyjnym znajdują się:mężczyźni pomiędzy 18. a 64. rokiem życia, kobiety pomiędzy 18. a 59. rokiem życia[1].Wiek produkcyjny dzielony jest dalej na:wiek mobilny - 18–44 lata mężczyźni i kobiety[2], wiek niemobilny - 45–64 lata mężczyźni i 45–59 lat kobiety[3].

o kutwa :rotfl:
Daud
Daud
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: medale już mnie nie jarają


Wyleć do Afryki, pobiegasz przed jakimś gepardem. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: no to sie nie produkuj za bardzo ..bo tu sami swoi.

Dla mnie tu sami obcy. Czasem jakieś znajome twarze.
Konto usunięte
Konto usunięte: " Mr Nobody" to jest piekny film, jakby ktos rozkminial nad sensem życia to polecam.


Pokemon to też film, nawet paro częściowy. :ninja:
Daud
Daud
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: o kutwa

Teraz powinnaś poszukać swojego kaishakunina. :tak:
praksyda
praksyda
  16 listopada 2018
Daud
Daud: Teraz powinnaś poszukać swojego kaishakunina

ja już wiem co ja powinnam. :D
teraz isc spac.. NARECZKA:D
Daud
Daud
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz isc spac.. NARECZKA:D

Koszmarów!
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Juz wylicza.... xd co za cholera xdpraksyda SZATAŃSKI POST BYŁ SKIEROWNAY DO MNIE, PRZYPADEK? XDDaud: Przybysze z czata to rak fotki. Jeden rodzaj raka ma nawet blond kręcone włosy. Nie wiedziałm ze takie coś jak forum istnieje, Gotka pokazała mi forum, zaraz po tym jak dała mi moda, potem zobaczyłam, ze moja 1 miłosć fotkowa MexRundi tu sie wypowiada to mówię potroluje.. ja pierdzielę jak sobie przypomne moje pierwsze posty,.. jak tu troling był grany mocno, jak Jezus wyławiał cycki..eh..cały folder cyckowy wpadł mi w ręce..nie nie moich cycków tam nie było, ja byłam z ekipy śzpieszkujacych z tego , a Ty nie mysl ze nie wiem kim jsteś, moze jestem blondynką, ale cos tam jażę XD ::D

Moze opetal Cie zly duch? Widze ze sprawdzasz kto ile czego napisal i ile ma lapek w gore xD czy w ten sposob kreujesz opinie o kims ?
praksyda
praksyda
  17 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Widze ze sprawdzasz kto ile czego napisal i ile ma lapek w gore xD czy w ten sposob kreujesz opinie o kims ?

najechałam myszka na Twója miniaturke profilową, często tak robię nawet przypadkowo czasem.. opinie o kims na fotce na podstawie minusów, króre każdy daje jak leci, no chyba nie lałeś.:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.