praksyda
praksyda
  11 listopada 2018 (pierwszy post)

Kolega szuka kobiety,... młodej.. pięknej..nie musi być inteligentna.
-- - - - --
tak serio to
Jak tam weekend?
Jakieś imprezki?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  14 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: może chcesz dostać przez łeb?

Se mozesz pouserowac najwyzej xd
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  14 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Moze umrzyj ? Xd może chcesz dostać przez łeb? DamaPikowa: Nie wiem czy to autentyczna historia ale mnie rozbawilo... no gdzies już to czytałam, ze niby nam zawsze w dupach mało, no w sumie apetyt rosnie w miare jedzenia, a faceci zbytnio nie są wymagajacy, jak widac na fotce też proszą sie pod fotkami kobiet jak świnka o żarcie nawet jak kobieta jest 2/10 to dają atencj sporo, wiele im do szczęscia nie trzeba, coś w tym jest:D

Zabawne ze takie to dla was wspaniale ze typy traktuja typiary jak cos z czym jedyne co mozna to miec seks xdddd Cienka jest granica miedzy komedia a dramatem xd. Seks dla facetow to nie jest start rakiety kosmicznej. Wiekszosc problemow ogarna samemu w przeciwienstwie do kobiet tak wiec nie musza traktowac seksu jako srodka platniczego badz srodka do sterowania uczuciami. Stad ta "prostota". Dziwne ze uwazacie sie za lepsze xd
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy to autentyczna historia ale mnie rozbawilo

Tak to jest stara historia, choć nie koniecznie dowcip.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Dziwne ze uwazacie sie za lepsze xd

Na fotce wszyscy bez wątpienia uważają się za wspaniałych.

Jaka kobieta dałaby sobie ocenę
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet jak kobieta jest 2/10


BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Dziwne ze uwazacie sie za lepsze xd

Które to żebro uważa się za lepsze od Adama?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksyda
praksyda
  15 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: uwazacie sie za lepsze xd

Nie chodzi o to że lepsze, bo wiadomo ze wy faceci jesteście silniejsi i zaradniejsi, potraficie więcej, bo kobiet mechaników, murarzy, czy elektryków nie znam zbyt wiele, ale tak nas natura zaprogramowała, żeby jedno i drugie sieę spełnaiło w czymś innym , podsumowując to co wyzej napisałeś, to seks wam przysłonił cały świat, i naprawdę wiele zrobicie żeby "zamoczyć" a kobieta głownie ma wam dawac przyjemność, no tak jak wspomniałąm nie trzeba wam wiele XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Które to żebro uważa się za lepsze od Adama?

Adam naiwny, posłuchaw Ewy, skusiła go jak typowa kobieta i poszedł z torbami, nie no kiedyś to bez toreb sie musiało obyć.
znajduch
znajduch
  15 listopada 2018

Paksa, jeszcze tu siedzisz? :ninja:

praksyda
praksyda
  15 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Paksa, jeszcze tu siedzisz?

hah.. w sumie to wstyd chyba tu już zagladać. :ninja:.

a co tu robić... w jesienne dni, seksic się codziennie już nie chce, praca, trening, życie codziennie i fotka prl z filmami na długie wieczory.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: uwazacie sie za lepsze xd Nie chodzi o to że lepsze, bo wiadomo ze wy faceci jesteście silniejsi i zaradniejsi, potraficie więcej, bo kobiet mechaników, murarzy, czy elektryków nie znam zbyt wiele, ale tak nas natura zaprogramowała, żeby jedno i drugie sieę spełnaiło w czymś innym , podsumowując to co wyzej napisałeś, to seks wam przysłonił cały świat, i naprawdę wiele zrobicie żeby "zamoczyć" a kobieta głownie ma wam dawac przyjemność, no tak jak wspomniałąm nie trzeba wam wiele XDSzczeryJakZloto: Które to żebro uważa się za lepsze od Adama? Adam naiwny, posłuchaw Ewy, skusiła go jak typowa kobieta i poszedł z torbami, nie no kiedyś to bez toreb sie musiało obyć.

Sproboj zrozumiec ze tak samo facetow natura zaprogramowala zeby inicjowac seks. I Watpie zeby gatunek przetrwal w przeciwnym przypadku xD z drugiej strony kiedy mysle o niektorych paniach jakie poznalem to nie jestem juz taki pewny czy faceci zrobia wiecej dla seksu od kobiet XD moze i tak. Ciekawe jakby to wygladalo gdyby nie istniala presja spoleczestwa xd
praksyda
praksyda
  15 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Sproboj zrozumiec ze tak samo facetow natura zaprogramowala zeby inicjowac seks. I Watpie zeby gatunek przetrwal w przeciwnym przypadku xD z drugiej strony kiedy mysle o niektorych paniach jakie poznalem to nie jestem juz taki pewny czy faceci zrobia wiecej dla seksu od kobiet XD moze i tak. Ciekawe jakby to wygladalo gdyby nie istniala presja spoleczestwa xd

kręcimy sie wokół tego samego, tak naprawdę niczego nowego ani ja ani Ty nienapisaliśmy, jesteśmy tu tylko do przetrwania gatunku, więc nie ma co szukac większego sensu w życiu, kasa...seks...seks...kasa.. to daje ludziom prawdziwe szczęscie, po drodze jakieś zauroczenie, póżniej sielanka i byle do starosci :ninja:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: z drugiej strony kiedy mysle o niektorych paniach jakie poznalem to nie jestem juz taki pewny czy faceci zrobia wiecej dla seksu od kobiet XD
wszedzie są wyjatki... nikt nie powiedział ze seks jest zły, tylko oziebłe sucze traktują to jako obowiązek, albo te których już ich facet nie jara.
Kobiety nie muszą się tez specjalnie starać, mają większe pole manewru, facet ma w tej kwestii trochę gorzej.
praksyda
praksyda
  15 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ak

Następny Twój post 666.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Sproboj zrozumiec ze tak samo facetow natura zaprogramowala zeby inicjowac seks. I Watpie zeby gatunek przetrwal w przeciwnym przypadku xD z drugiej strony kiedy mysle o niektorych paniach jakie poznalem to nie jestem juz taki pewny czy faceci zrobia wiecej dla seksu od kobiet XD moze i tak. Ciekawe jakby to wygladalo gdyby nie istniala presja spoleczestwa xd kręcimy sie wokół tego samego, tak naprawdę niczego nowego ani ja ani Ty nienapisaliśmy, jesteśmy tu tylko do przetrwania gatunku, więc nie ma co szukac większego sensu w życiu, kasa...seks...seks...kasa.. to daje ludziom prawdziwe szczęscie, po drodze jakieś zauroczenie, póżniej sielanka i byle do starosci BekaZciebieModzie: z drugiej strony kiedy mysle o niektorych paniach jakie poznalem to nie jestem juz taki pewny czy faceci zrobia wiecej dla seksu od kobiet XD wszedzie są wyjatki... nikt nie powiedział ze seks jest zły, tylko oziebłe sucze traktują to jako obowiązek, albo te których już ich facet nie jara. Kobiety nie muszą się tez specjalnie starać, mają większe pole manewru, facet ma w tej kwestii trochę gorzej.


Najprawdziwsza prawde piszesz.
Wiesz...facet moze i ma gorzej ale ja chyba wole miec gorzej niz zyc w swiadomosci ze jedyne co we mnie widzi plec przeciwna to cycki xD
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: ak Następny Twój post 666.

Juz wylicza.... xd co za cholera xd
Daud
Daud
  16 listopada 2018

Przybysze z czata to rak fotki. :ziober2:
Jeden rodzaj raka ma nawet blond kręcone włosy. :ninja:

praksyda
praksyda
  16 listopada 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Juz wylicza.... xd co za cholera xdpraksyda

SZATAŃSKI POST BYŁ SKIEROWNAY DO MNIE, PRZYPADEK? XD
Daud
Daud: Przybysze z czata to rak fotki. Jeden rodzaj raka ma nawet blond kręcone włosy.


Nie wiedziałm ze takie coś jak forum istnieje, Gotka pokazała mi forum, zaraz po tym jak dała mi moda, potem zobaczyłam, ze moja 1 miłosć fotkowa MexRundi tu sie wypowiada to mówię potroluje.. ja pierdzielę jak sobie przypomne moje pierwsze posty,.. jak tu troling był grany mocno, jak Jezus wyławiał cycki..eh..cały folder cyckowy wpadł mi w ręce..nie nie moich cycków tam nie było, ja byłam z ekipy śzpieszkujacych z tego , a Ty nie mysl ze nie wiem kim jsteś, moze jestem blondynką, ale cos tam jażę XD ::D
SanitaMilinaro
wpis jest ukryty
Daud
Daud
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiedziałm ze takie coś jak forum istnieje, Gotka pokazała mi forum


Kochała mnie, dawała mi gwiazdę za darmo. :zakochany:
Konto usunięte
Konto usunięte: zaraz po tym jak dała mi moda

To tak dla równowagi, biednym to dawali.
Konto usunięte
Konto usunięte: moja 1 miłosć fotkowa MexRundi tu sie wypowiada to mówię potroluje..


Jak na tamte czasy wolał młodsze. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pierdzielę jak sobie przypomne moje pierwsze posty,.. jak tu troling był grany mocno

Co Ty tam wiesz, najczęściej to Ty w nogach śpisz. xd
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezus wyławiał cycki..eh..cały folder cyckowy wpadł mi w ręce..nie nie moich cycków tam nie było

Jacek był dobry, to fakt. Chodził po forum, śmiał się z panienek, które pokazują cycki a one i tak mu je przesyłały, zresztą nie tylko...
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty nie mysl ze nie wiem kim jsteś, moze jestem blondynką, ale cos tam jażę XD ::D


Nie dość, że jesteś blondynką, to do tego bardzo niemądrą...:rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.