praksyda
praksyda
  11 listopada 2018 (pierwszy post)

Kolega szuka kobiety,... młodej.. pięknej..nie musi być inteligentna.
-- - - - --
tak serio to
Jak tam weekend?
Jakieś imprezki?

Daud
Daud
  11 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ej a Ty to kto w ogóle? napisz mi bo i tak zaraz Cie rozszyfruje, wiec...?

Dawid z Pyrkhovshchiny na Białorusi. Co chcesz wiedzieć więcej?
praksyda
praksyda
  11 listopada 2018
Daud
Daud: Dawid z Pyrkhovshchiny na Białorusi. Co chcesz wiedzieć więcej?praksyda

domyślam się kim jesteś, tylko mi nie pisz na PW znów zebym Cie nie wydała na forum..d83dde0f
Daud
Daud
  11 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: domyślam się kim jesteś, tylko mi nie pisz na PW znów zebym Cie nie wydała na forum..

A Ty mi nie pisz na pw i nie proś o zdjęcie ptaszka. Ksywka Ptaksyda nie wzięła się znikąd!
praksyda
praksyda
  11 listopada 2018
Daud
Daud: A Ty mi nie pisz na pw i nie proś o zdjęcie ptaszka. Ksywka Ptaksyda nie wzięła się znikąd!

:rotfl: o jak ryklam xd
Daud
Daud
  11 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: o jak ryklam xd

Śmiech przez łzy, kolekcjonerko. :ziober2:
praksyda
praksyda
  11 listopada 2018
Daud
Daud: Śmiech przez łzy, kolekcjonerko.

no ja przynajmniej jak napisze ze ma wysłac penisa to mam, a wy jak musicie sie naprodukowac eby cycki wam wysłali :rotfl:
Daud
Daud
  11 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja przynajmniej jak napisze ze ma wysłac penisa to mam, a wy jak musicie sie naprodukowac eby cycki wam wysłali

Przecież sama cyckami nie pogardzasz. :nie:
Erf
Erf
  11 listopada 2018

Ehhhhhh, kolejny głupi tem... oh wait. Jednak nie. :ziober2:

Daud
Daud: A Ty mi nie pisz na pw i nie proś o zdjęcie ptaszka. Ksywka Ptaksyda nie wzięła się znikąd!


:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tam weekend? Jakieś imprezki?

Dobrze, zrobiłam sobie domowe spa. Jeszcze breżniew (henna brwi) i laminowanie włosów galaretką. Ale to jutro. :D
Miałam iść dziś na marsz towarzysko, ale ja się boję nawet łokci w autobusie, a co dopiero w takim tłumie. :D
praksyda
praksyda
  11 listopada 2018
Daud
Daud: Przecież sama cyckami nie pogardzasz.

Maleńki pomimo mojego trolinu często gęsto na fotce od 2008r.. nie wysłałam nikomu nic... nie umówiłam sie z nikim..Nie powiedzialam nikomu TAK tak Mi dopomóz... amen...
praksyda
praksyda
  11 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehhhhhh, kolejny głupi tem... oh wait. Jednak nie.

Zawsze ryj mi się cieszy jak Cie widze.. nie wiem czemu :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, zrobiłam sobie domowe spa. Jeszcze breżniew (henna brwi) i laminowanie włosów galaretką. Ale to jutro. :D Miałam iść dziś na marsz towarzysko, ale ja się boję nawet łokci w autobusie, a co dopiero w takim tłumie. :D

jakie to SPA?
ja sobie chcę zrobić keratynowe prostowanie włosów, nie wiem czy to dobry pomysł.
Daud
Daud
  11 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Maleńki


Zaraz, zaraz. Nie wysyłałem żadnych jotpegów. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: pomimo mojego trolinu często gęsto na fotce od 2008r.. nie wysłałam nikomu nic... nie umówiłam sie z nikim..Nie powiedzialam nikomu TAK tak Mi dopomóz... amen.

Teraz to się tak tłumaczysz, jakbyś miała nieczyste sumienie.
Ja spowiednik znam się na tym. :ninja:
praksyda
praksyda
  11 listopada 2018
Daud
Daud: Teraz to się tak tłumaczysz, jakbyś miała nieczyste sumienie. Ja spowiednik znam się na tym

Wejdz na czat i znajdz jedna osobę, która źle o mnie powie to Ci zrobię ....kupie gwiazdę XD
oj zartuję.. ejj powiedz kim jesteś :D
Daud
Daud
  11 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wejdz na czat i znajdz jedna osobę, która źle o mnie powie to Ci zrobię ....kupie gwiazdę XD oj zartuję.. ejj powiedz kim jesteś :D

Mnie nie można kupić, stać mnie na gwiazdę. Poza tym w starych czasach, panie potrafiły je mi organizować, to się zdarzało. :ziober2:
Nie. I to z powodu waszej babskiej ciekawości.
Erf
Erf
  11 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze ryj mi się cieszy jak Cie widze.. nie wiem czemu :D


Większość moich odpowiedzi to jednak śmieszkowanie, więc może dlatego. Tak czy inaczej, cieszę się. :3

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie to SPA? ja sobie chcę zrobić keratynowe prostowanie włosów, nie wiem czy to dobry pomysł.

Farbowanko włosów, pilingi, maseczki itp. Niewiele to pomoże, ale chociaż się staram. :zabawa:. :-D
Robiłaś już coś takiego kiedyś? Ciekawe na jak długo by to u Ciebie wystarczyło, przy tak kręconych włosach. Z mojej perspektywy szkoda, bo fajowe te Twoje loczki, ale rozumiem potrzebę zmian. :-D
praksyda
praksyda
  11 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Farbowanko włosów, pilingi, maseczki itp. Niewiele to pomoże, ale chociaż się staram.

Młoda jesteś podobno na start wystarczy tylko dobre nawilżenie, w sumie to nie wiem;/
Konto usunięte
Konto usunięte: Robiłaś już coś takiego kiedyś? Ciekawe na jak długo by to u Ciebie wystarczyło, przy tak kręconych włosach. Z mojej perspektywy szkoda, bo fajowe te Twoje loczki, ale rozumiem potrzebę zmian. :-D

prostowalam włosy. na jeden dzień wystraczyło.. ale takie keratynoiwe prostowanie to okolo 500zl.. nie wiem sama, niby w prostych mi calkiem ładnie..kurde ten mop na głowie już mnie denerwuje czuje sie jakbym zatrzymala sie w latach 80-tych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.