Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  28 czerwca 2018 (pierwszy post)

Irytują mnie faceci, którzy wypisują do młodych dziewczyn z zapytaniem czy są zainteresowane 'dyskretnym sponsoringiem' Naprawdę ręce opadają... Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie? Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia. Komemtarz/e zostawić może każdy.

kolorowy111
kolorowy111
  4 lipca 2018
raugi
raugi: tak jest, święta racja, tak na prawdę to każdy myśli o seksie i każdy czasami jest niewyżyty :)


Myslenie o seksie a brak umiejętnosci panowania nad popędem i oznajmienie kobietom że się ma poped seksualny to normalne nie jest

Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZCiebieModzie: To że mam 16 lat nie znaczy że uważam się za dorosłom, lecz jak na swój wiek jestem dojrzała i odpowiedzialna. Każdy jest dzieckiem dopóki ma rodziców. To o co powinnam zadbać niech Cię NIE interesuje. Nie zależnie od tego czy będę miala 16 lat czy 30 faceci i tak będę wypisywać z niemoralnymi propozycjami.


Musisz wiedzieć w internetowej sieci najbardziej widoczni sa zboczency, seksoholicy ,erotomani i wiele innych. Jedyne co mozesz zrobić to nie wstawiać zdjęc prowokujących seksualnie albo blokowac im konta

Owad
Owad: Dobrze pisze GNEBICIEL. Gowniarze szaleją nie ma tego rygolu co za moich lat, teraz mają wolną rękę i robią co chcą, zgnoją nauczyciela w szkole i nauczyciel nic nie może zrobić, za moich młodych czasów za takie coś jak by nauczycieli wł z listewki to by się nauczyli manier.


Nie wiem jaki Ty rocznik jestes ale za moich czasów nauczyciele stosowali kleczenia na grochu , bicie książką pog głowie, linijką po ręku a gówno to dało bo wielu z tych bitych to lokatorzy cel w zakładach karnych.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: za moich czasów nauczyciele stosowali kleczenia na grochu , bicie książką pog głowie, linijką po ręku

Dokładnie tak samo było umnie w szkole, oprócz klenczenia na grochu :mrgreen:
HardStyled83ddd0a
kolorowy111
kolorowy111
  4 lipca 2018
Owad
Owad: kolorowy111: za moich czasów nauczyciele stosowali kleczenia na grochu , bicie książką pog głowie, linijką po ręku Dokładnie tak samo było umnie w szkole, oprócz klenczenia na grochu


z tego ktos sie nad kims znęcał to sie nie ma co smiać
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego ktos sie nad kims znęcał to sie nie ma co smiać

Czemu nie? Było minęło i teraz podchodzę do tego z usmiechem:mrgreen:
HardStyled83ddd0a
kolorowy111
kolorowy111
  5 lipca 2018
Owad
Owad: kolorowy111: z tego ktos sie nad kims znęcał to sie nie ma co smiać Czemu nie? Było minęło i teraz podchodzę do tego z usmiechem


po Tobie spłynęło to jak po kaczce a innym to na psychice sie odbiło
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 lipca 2018

U mnie w szkole nikt nie był bity. Czasem tylko ktoś wyleciał a karę z lekcji. Tylko co to za kara skoro można w lekcji nie uczestniczyć ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: linijką po ręku a gówno to dało bo wielu z tych bitych to lokatorzy cel w zakładach karnych.

Współczuję mieć takich kolegów. Widać po tym przykładzie że przemoc rodzi kolejną przemoc, jeszcze brutalniejszą.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
kolorowy111
kolorowy111
  5 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: linijką po ręku a gówno to dało bo wielu z tych bitych to lokatorzy cel w zakładach karnych. Współczuję mieć takich kolegów. Widać po tym przykładzie że przemoc rodzi kolejną przemoc, jeszcze brutalniejszą.


To nie żadne nowe odkrycie ze przemoc rodzi przemoc, moze być też katalizatorem uzaleznien
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 lipca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ma wpisane 16 lat.

Jak ten czas szybko leci! W czerwcu miała 16 lat a teraz w lipcu ma 22 ;)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  16 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ten czas szybko leci! W czerwcu miała 16 lat a teraz w lipcu ma 22 ;)

Młodzież teraz dorasta w bardzo szybkim tempie. :-D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  17 lipca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Młodzież
wiadomo:

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
MariuszxD1992
Posty: 10 (po ~229 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 81
MariuszxD1992
  24 lipca 2018

Mogę wiedzieć za co moderacja dala mi bana, ze nie mogę oglądać transmisji na kamerkach u kogoś. Za co ten ban? Prosze o uzasadnienie tego bo jest co najmniej śmieszne i żałosne!

MariuszS.999

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 lipca 2018
MariuszxD1992
MariuszxD1992: Mogę wiedzieć za co moderacja dala mi bana

Sprawdź w powiadomieniach, tam masz stosowne info co do twojej blokady,
MariuszxD1992
MariuszxD1992: Prosze o uzasadnienie tego bo jest co najmniej śmieszne i żałosne!

Napisz do Wolanda "Moderator Globalny" Uzyskasz szczegółową odp.
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 lipca 2018
MariuszxD1992
MariuszxD1992: Mogę wiedzieć za co moderacja dala mi bana

Prawdopodobnie chodziło o wysyłanie wielu wiadomości jedna po drugiej lub inne zakłócanie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 lipca 2018
MariuszxD1992
MariuszxD1992: Mogę wiedzieć za co moderacja dala mi bana, ze nie mogę oglądać transmisji na kamerkach u kogoś. Za co ten ban? Prosze o uzasadnienie tego bo jest co najmniej śmieszne i żałosne!

Powód otrzymania bana miałeś w powiadomieniach 2 lipca.
III. Reklamacje

1. Dział HelpDesk odpowiada zainteresowanym Użytkownikom na zażalenia blokad czasowych, przed upływem 48 godzin od ich nadania.

Niestety ten czas już dawno minął. Proszę cierpliwie czekać do zakończenia bana.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.