Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  28 czerwca 2018 (pierwszy post)

Irytują mnie faceci, którzy wypisują do młodych dziewczyn z zapytaniem czy są zainteresowane 'dyskretnym sponsoringiem' Naprawdę ręce opadają... Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie? Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia. Komemtarz/e zostawić może każdy.

tibauld
tibauld
  30 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Irytują mnie faceci, którzy wypisują do młodych dziewczyn z zapytaniem czy są zainteresowane 'dyskretnym sponsoringiem'

Jeśli jest popyt to jest i podaż, proste.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia.


Raz irytują cię tacy faceci a za drugim razem przyzwalasz na to, by i tak szastali kasą na łatwe panienki. Jesteś młoda i mało roztropna sarna jak cholera. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładnie tak pisać na młodych ludzi o tym że ćpają, piją i palą? Sam byłeś kiedyś w ich wieku więc założe się że sam nie jesteś Aniołem.


Pomimo młodego wieku jesteś strasznie lewicowa i liberalna. Poza tym masz jakiś dziwny obraz każdego człowieka, jakby każdy był taki sam. Może z wiekiem nabędziesz trochę wiedzy o życiu. :(
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie?.

A w Kobiety? Piszesz o nas a w jesteście nie lepsze powiedział bym nawet że gorsze, w procentach jesteśmy na równie 50/50 nie wyżyci seksualnie :pavarotti:
HardStyled83ddd0a
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  30 czerwca 2018
Owad
Owad: Lenkaaaa163940: Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie?. A w Kobiety? Piszesz o nas a w jesteście nie lepsze powiedział bym nawet że gorsze, w procentach jesteśmy na równie 50/50 nie wyżyci seksualnie


tak jest, święta racja, tak na prawdę to każdy myśli o seksie i każdy czasami jest niewyżyty :)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 czerwca 2018
raugi
raugi: tak jest, święta racja, tak na prawdę to każdy myśli o seksie i każdy czasami jest niewyżyty :)

Szczególnie młodzież :lodzik:
HardStyled83ddd0a
XBruceWaynex
wpis jest ukryty
Zielonamegi
Zielonamegi
  30 czerwca 2018

Muszę cię pocieszyć, o ile to jest pocieszenie. Nie tylko do młodych trafiają takie typy. Starszym kobietą też składają propozycje poniżej ludzkiej godności. Niestety, to internet i niektórym wydaje się że wszystko mozna bezkarnie mówić i robić.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Do BekaZCiebieModzie: to że dziewczyna na zdjęciu pokaże troszkę brzuszka o niczym nie świadczy. Nie jest przecież naszą winą, że niektórzy mogą odbierać to za niewiadomo co takiego... SzczeryJakZłoto : Tak mam napisane że do 20 lat ale ja mam skończone 16 lat węc różnica wynosi tylko 4 lata.

Tak te biedne dzewczyny :D Jesli masz 16 lat to zmien na 16 lat dziecko. Zwlaszcza w Twoim wieku powinnas o to zadbac a wtedy moze faceci by wysylali troche mniej bo by zdali sobe sprawe ze jestes jeszcze dzieckiem. Gdzie jest moderacja BTW ????
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  30 czerwca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jesli masz 16 lat to zmien na 16 lat dziecko.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Gdzie jest moderacja BTW ???

Ma wpisane 16 lat.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding1978
RedRiding1978
  30 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Lenkaaaa163940: Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia. Widać po tym co piszesz że jesteś całkiem dojrzała i potrafisz już ocenić co będzie dla Ciebie lepsze. Dlatego odpisuj zdecydowanie "nie jestem zainteresowana" być może ów osobnik nie napisze drugi raz. Możesz też w opisie krótko napisać że nie chcesz ofert seksualnych i może to zmniejszy ich liczbę, zniechęci niektórych. My nie możemy czytać Twoich wiadomości ani wiadomości do Ciebie.Lenkaaaa163940: Irytują mnie faceci, Na profilu masz napisane że szukasz mężczyzny do 20 lat a więc zakładasz że będzie sporo starszy. Być może pomogłoby w Twojej sytuacji ograniczenie wieku do rówieśników. Zawsze podawaj prawdziwy wiek. Dodawanie sobie lat prowadzi do skutków odwrotnych niż zamierzone! Spróbuj bo to najlepsze rady a koledze Owadowi nie miej za złe że pisał o pracy. Może nie wiedział o tym że chodzisz do szkoły. A na irytację dobra jest np. uluboina muzyka.


Do czego to doszło..... że też ja muszę uczyć moderacje, jak kulturalnie odpowiadać użytkownikom :)
Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  1 lipca 2018

Owad ; Ale mamy XXI wiek, a nie twoje czasy gdzie nauczyciel mógł uczniowi z linijki przypierdzieloć i nic nie było można powiedzieć. Teraz jest lepiej bo nauczycie uderzyć nie może. Niektórym podoba się tak jak jest teraz a niektórym to jak było kiedyś.

Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  1 lipca 2018

Owad ; Odeczep się w końcu od tej młodzieży no jeny żeś się przyczepił i drążysz w kółko jedno i to samo..

Zielonamegi: Wszystko co się pisze / wysyła w internecie zostaje tam już na zawsze. Skoro Ci mężczyźni wypisują tak do młodych dziewczyn z takimi propozycjami równie dobrze można by było to gdzieś zgłosić. Ciekawe czy wtedy byli by tacy cwani..

Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  1 lipca 2018

BekaZCiebieModzie: To że mam 16 lat nie znaczy że uważam się za dorosłom, lecz jak na swój wiek jestem dojrzała i odpowiedzialna. Każdy jest dzieckiem dopóki ma rodziców. To o co powinnam zadbać niech Cię NIE interesuje. Nie zależnie od tego czy będę miala 16 lat czy 30 faceci i tak będę wypisywać z niemoralnymi propozycjami.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Owad ; Odeczep się w końcu od tej młodzieży .

Dobrze, ale wiem prawda jest bolesna.
HardStyled83ddd0a
favouritenick
favouritenick
  1 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Irytują mnie faceci, którzy wypisują do młodych dziewczyn z zapytaniem czy są zainteresowane 'dyskretnym sponsoringiem' Naprawdę ręce opadają... Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie? Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia. Komemtarz/e zostawić może każdy.


nie tylko Ciebie irytują, ale to jest jak walka z wiatrakami i tego nie powstrzymasz, można jedynie to ignorować bo nic innego nie pozostaje
kolorowy111
kolorowy111
  4 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co prawda to prawda każde pokolenie ma swoje odchyły w moich czasach spotykaliśmy się na klasowym ognisku śpiewało się jakieś tam piosenki po kryjomu wypaliło papierosa a teraz nawet na kolonie a już o ognisku nie wspomnę nauczyciele i opiekuni boją się zabierać i organizować młodzieży czas bo jak nie odwali im zabawa w słoneczko to ćpają i chleją na potęgę i zero jakiejkolwiek odpowiedzialności zahamowań.... Ale życie ma to do siebie że robi selekcję i prędzej czy później każdy będzie musiał dorosnąć i wziąć na barki swoje życie i nie kiedy odpowiedzialność za czyjeś.


biorac pod uwagę że coraz więcej ludzi jest nie dojrzałych emocjonalnie, potrzebujących pomocy psychiatryczno- psychologicznej, alimenciarze, rozwodnicy i samotne matki, to świadczy o tym jedynie chciało by się aby ludzie brali opowiedzialność za swoje czyny. Niestety tak nie jest.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.