| Fotka.com
Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  28 June 2018 (pierwszy post)

Irytują mnie faceci, którzy wypisują do młodych dziewczyn z zapytaniem czy są zainteresowane 'dyskretnym sponsoringiem' Naprawdę ręce opadają... Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie? Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia. Komemtarz/e zostawić może każdy.

RedRiding1978
RedRiding1978
  29 June 2018
Ostatnio edytowany: 1 January 1970

Widzę, że w tym temacie, moderacja, stanęła na wysokości zadania d83dde02 Tak tylko dla przypomnienia... osoba w wieku lat 16 w polskim prawie, uważana jest wciąż za nieletnią(dziecko). Nic się w tej kwestii nie zmieniło! Jeżeli ktoś zgłasza wam pewien problem, to waszym zadaniem jest się nim zająć, a głównie podstarzałymi "pedofilami" grasującymi na zarządzanym przez was portalu, a nie próbować zaszczuć ofiarę

BombowcaKierowca
Posty: 4130 (po ~166 znaków)
Reputacja: -229 | BluzgometrTM: 0
BombowcaKierowca
  29 June 2018
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: lat 16 w polskim prawie

Dobrze wiesz że skoro ma więcej niż 15 lat to może mieć kontakty tego typu. Jak widać jest bardzo dobrze zorientowana w temacie więc jedyna osobą która robi ofiarę z użytkownika na pożytek trollingu jest ty.

Konto usunięte
Konto usunięte: którzy wypisują


Opisany problem dotyczy wiadomości prywatnych w które nie możemy ingerować.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
RedRiding1978
wpis jest ukryty
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 June 2018

Uważaj z kim tańczysz, bo parkiet życia bywa bardzo śliski i to może być twój ostatni taniec, bo ona może nie mieć nawet 15 lat...

BombowcaKierowca
Posty: 4130 (po ~166 znaków)
Reputacja: -229 | BluzgometrTM: 0
BombowcaKierowca
  29 June 2018
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia.


Widać po tym co piszesz że jesteś całkiem dojrzała i potrafisz już ocenić co będzie dla Ciebie lepsze. Dlatego odpisuj zdecydowanie "nie jestem zainteresowana" być może ów osobnik nie napisze drugi raz. Możesz też w opisie krótko napisać że nie chcesz ofert seksualnych i może to zmniejszy ich liczbę, zniechęci niektórych. My nie możemy czytać Twoich wiadomości ani wiadomości do Ciebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Irytują mnie faceci,

Na profilu masz napisane że szukasz mężczyzny do 20 lat a więc zakładasz że będzie sporo starszy. Być może pomogłoby w Twojej sytuacji ograniczenie wieku do rówieśników. Zawsze podawaj prawdziwy wiek. Dodawanie sobie lat prowadzi do skutków odwrotnych niż zamierzone! Spróbuj bo to najlepsze rady a koledze Owadowi nie miej za złe że pisał o pracy. Może nie wiedział o tym że chodzisz do szkoły.

A na irytację dobra jest np. uluboina muzyka.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  29 June 2018

CuteNinja: Dziękuje 😘
Eldim ; Ja przynajmniej nie odpowiadam pytaniem.

kolorowy111
Posty: 298 (po ~555 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 0
kolorowy111
  30 June 2018
Owad
Owad: Lenkaaaa163940: Naprawdę ręce opadają.... Do pracy, zająć ręce pracą i nie będzie narzekania że opadają.


Bo na Fotka jest pełno nie tylko hejterów zawodowych ale też zboczeńców, erotomanow, seksoholików

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Lenkaaaa163940: Irytują mnie faceci, którzy wypisują do młodych dziewczyn z zapytaniem czy są zainteresowane 'dyskretnym sponsoringiem' Naprawdę ręce opadają... Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie? Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia. Komemtarz/e zostawić może każdy. Rozumiem ze w Twoim wieku jeszcze nie masz pociagu do mezczyn. To ze Ciebie to nie interesuje to nie znaczy ze kogos innego nie. Porzuc schemat egocentryzmu. Poza tym obawiam sie zs bedziezz musiala.z tym zyc :)


Egocentrykami to są egoisci seksualni , dzięki którym Fotka w ogóle jeszcze istnieje. Takim ludziom wszysko kręci się w około seksu i jak usłyszą że kogoś to irytuje, to uważają go za oziębłego seksualnie. Jedni umieją panowac nad swoimi popędami a inni sobie z tym nie radzą. Ci drudzy w akcie desperacji wypisują do dziewczyn porno wiadomosci w nadziej że ta dziewczyna im coś poradzi zamiast iśś z tym problemem do lekarza albo psychologa. Zupełnie jak alkoholik , który nie jest w stanie swoim przepitym mózgiem zrozumiec ,że sa ludzie którzy moga nie pić alkoholu i krzywda im sie nie dzieje albo wypic lampke wina bo u niego zwykle kończy się na butelce albo więcej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim ; To jakie zdjęcia dziewczyny/kobiety udostępniają w internecie nie jest twoją sprawą. Jak Ci się nie podoba to nie patrz - proste.


Ale rodzaj zdjęc jakie dziewczyny zamieszczaj mówi o tym do czego taka dziewczyna się nadaje. Te prowokacyjnie seksualne zdjecia daja dziewczyny dla lajków albo szukające seksu.
Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  30 June 2018

Do BekaZCiebieModzie: to że dziewczyna na zdjęciu pokaże troszkę brzuszka o niczym nie świadczy. Nie jest przecież naszą winą, że niektórzy mogą odbierać to za niewiadomo co takiego...

SzczeryJakZłoto : Tak mam napisane że do 20 lat ale ja mam skończone 16 lat węc różnica wynosi tylko 4 lata.

Red Riding 1978 : Mam skończone 16 lat.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 June 2018
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Komemtarz/e zostawić może każdy.
Dzięki za pozwolenie Mamo :ziober2: Co do tematu to jak już nie od dziś wiadomo najstarszym zawodem swiata odkąd istnieje ludzkość zajmowały i zajmować się będą kobiety jedne robią to i tu najczęściej chodzi tylko o Kasę inne są do tego zmuszane bo też chodzi o kasę a ostatnio bywa tak że spora ilość kobiet sprzedaje się wirtualnie i tu tym bardziej chodzi o kasę jedynie większa ilość kobiet robi to za darmo myśląc że to miłość ale niestety nie zawsze tak jest. Na koniec jest pewna grupa kobiet które robią to dla czystej przyjemności społeczeństwo zazwyczaj nazywa je nimfomankami i uznaje to za chorobę.. tylko czy pazerność na łatwą kasę w krótkim czasie tego już nie nazywamy chorobą ?.

Tak więc reasumując współczesne społeczeństwo jest przegniłe medialnym wizerunkiem tego jak człowiek powinien wyglądać a kobieta jest jednym z lepszych filarów współczesnej reklamy.... przykład jedziemy drogą i widzimy wielką reklamę dachówek a na pierwszym planie atrakcyjna kobieta przykuwająca wzrok natomiast na kobiety jak magnes działają w sklepowych witrynach informacje o przecenach wyprzedaży no i reklamy kosmetyków czyli uderzają z próżną naturę kobiety.

Życie nic dodać i ująć :D
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  30 June 2018

Mnie tez wiele rzeczy wkurza u nastolatek i szczerze mam to gdzieś, macie swój świat każdy ma swój świat i niech tak zostanie a ty i tak ich nie zmienisz i nie zrozumiesz tak samo jak ja nie zrozumiem waszej durnej młody wśród młodzieży. Nie pozdrawiam

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  30 June 2018

Co prawda to prawda każde pokolenie ma swoje odchyły w moich czasach spotykaliśmy się na klasowym ognisku śpiewało się jakieś tam piosenki po kryjomu wypaliło papierosa a teraz nawet na kolonie a już o ognisku nie wspomnę nauczyciele i opiekuni boją się zabierać i organizować młodzieży czas bo jak nie odwali im zabawa w słoneczko to ćpają i chleją na potęgę i zero jakiejkolwiek odpowiedzialności zahamowań.... Ale życie ma to do siebie że robi selekcję i prędzej czy później każdy będzie musiał dorosnąć i wziąć na barki swoje życie i nie kiedy odpowiedzialność za czyjeś.

Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  30 June 2018

GNEBICIEL ; A jaśniej się nie da?

Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  30 June 2018

NapiszDoMnie ; Co Cię takiego wkurza u nastolatek? Jakiej 'durnej mody'? Zajmij się sobą i nie zwracaj na nas nastolatki uwagi - proste.

Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  30 June 2018

GNEBICIEL ; Ładnie tak pisać na młodych ludzi o tym że ćpają, piją i palą? Sam byłeś kiedyś w ich wieku więc założe się że sam nie jesteś Aniołem.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14827 (po ~46 znaków)
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 June 2018

Dobrze pisze GNEBICIEL. Gowniarze szaleją nie ma tego rygolu co za moich lat, teraz mają wolną rękę i robią co chcą, zgnoją nauczyciela w szkole i nauczyciel nic nie może zrobić, za moich młodych czasów za takie coś jak by nauczycieli w:cenzura:ł z listewki to by się nauczyli manier.

HardStyle d83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.