Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  28 czerwca 2018 (pierwszy post)

Irytują mnie faceci, którzy wypisują do młodych dziewczyn z zapytaniem czy są zainteresowane 'dyskretnym sponsoringiem' Naprawdę ręce opadają... Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie? Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia. Komemtarz/e zostawić może każdy.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie?

Nie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę ręce opadają....

Do pracy, zająć ręce pracą i nie będzie narzekania że opadają.
HardStyled83ddd0a
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  28 czerwca 2018

To zależy na kogo się trafi, nie wszyscy są niewyżyci :) są też w porządku faceci.

Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  28 czerwca 2018

Do owada: Nie wspomniałam o pracy - mój tekst dotyczy czegoś innego więc radzę czytać ze zrozumieniem i odpowiadać na dane pyt.

Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  28 czerwca 2018

Raugi : Fakt są też tacy, którzy są w porządku, ale na tej stronie jest dużo nie ogarniętych gości, którzy myślą tylko o jednym i wypisują do młodych dziewczyn...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Do owada: Nie wspomniałam o pracy - mój tekst dotyczy czegoś innego więc radzę czytać ze zrozumieniem i odpowiadać na dane pyt.

Ale ja od siebie dodałem, więdz... taki przykład.
HardStyled83ddd0a
Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  28 czerwca 2018

Pisze się "więc" a nie "więdz".
Chciałam by inni przeczytawszy to wyrazili swoje zdanie na temat który napisałam, a nie żeby jakieś przykłady dodawali.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisze się "więc" a "więdz"

Wybacz, tak piszemy i taka moja "Gwara" :-)
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie?

Niewyżyty pisze się razem młoda damo, jak już tak lubisz poprawiać pisownie innych użytkowników.
ASZABENE
ASZABENE
  28 czerwca 2018

Gdybyś była ładna trafilabys na yntelygentów ,a jako przeciętna masz samych oblechów .

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisze się "więc" a nie "więdz".

A nie z przymiotnikami pisze się łącznie.
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wyżyci

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ogarniętych


Książę na białym koniu gdzieś tam czeka, lecz musisz znaleźć go pośród setek dyskretnych sponsorów. Taki mamy klimat. Portal, na którym dominują zdjęcia kobiet często dość skąpo ubranych oraz eksponujących swoje kształty nie ma prawa być czysty od niewyżytych seksualnie mężczyzn. Zaakceptujesz to lub dasz sobie spokój. Podziękuj koleżankom ze strony głównej, to reakcja przyczynowo - skutkowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybyś była ładna trafilabys na yntelygentów ,a jako przeciętna masz samych oblechów .

ASZABENE, Ty brutalu :D
Podejmujesz wyzwanie?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Irytują mnie faceci, którzy wypisują do młodych dziewczyn z zapytaniem czy są zainteresowane 'dyskretnym sponsoringiem' Naprawdę ręce opadają... Czy wy faceci naprawdę jesteście jacyś nie wyżyci seksualnie? Jeśli tak to jest coś takiego jak burdel bądź dziewczyny, które stoją na trasie - one chętnie spełnią wasze życzenia. Komemtarz/e zostawić może każdy.

Rozumiem ze w Twoim wieku jeszcze nie masz pociagu do mezczyn. To ze Ciebie to nie interesuje to nie znaczy ze kogos innego nie. Porzuc schemat egocentryzmu. Poza tym obawiam sie zs bedziezz musiala.z tym zyc :)
Lenkaaaa163940
Lenkaaaa163940
  28 czerwca 2018

Mruczysław ; Każdy może się pomylić w pisowni więc się odczep.
BekaZCiebieModzie: Skoro Twoim zdaniem nie mam pociągu do mężczyzn to może mam do kobiet co?! - Sr ale ja 'homo nie wiadomo ' nie jestem.
ASZABENE: To że Tobie się akurat nie podobam nie znaczy że innym też nie.
Eldim ; To jakie zdjęcia dziewczyny/kobiety udostępniają w internecie nie jest twoją sprawą. Jak Ci się nie podoba to nie patrz - proste.

CuteNinja
CuteNinja
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To jakie zdjęcia dziewczyny/kobiety udostępniają w internecie nie jest twoją sprawą. Jak Ci się nie podoba to nie patrz - proste.

Idąc Twoim tokiem myślenia, to jakie wiadomości wypisują faceci do młodych dziewczyn nie jest Twoją sprawą. Nie podoba się - nie czytaj ;)
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim ; To jakie zdjęcia dziewczyny/kobiety udostępniają w internecie nie jest twoją sprawą. Jak Ci się nie podoba to nie patrz - proste.

Zaraz, zaraz to nie ja wylewam lament na forum, więc skąd wniosek, że to mnie się coś nie podoba? Chciałaś merytorycznej dyskusji a odpowiadasz takim argumentem?
Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.