muchomorek80
muchomorek80
  2 czerwca 2018 (pierwszy post)

Pytanie do plici meskiej wlasciwie bo czy i wam zdarzalo sie byc zaczepianym przez kobiety ktore zagadywaly chcac poznac blizej czy umowic sie na spotkanie . Kiedy podkreslaly swoja wiarygodnosc dajac swoje materialy na facbooku z danymi itd . Po czym przy tych slodkosciach zaraz przed umowionym spotkaniem stad znizowad znikaly lub blokowaly wrzucajac na czarna liste czy to fotka czy fb . Nie ktore z nich pokazuja sie na tranmisjach fotka gdzie tez bywalem. Przewaznie pisza slodkosci na priv bo czym bedac na swoich transmisjach nie przyznaja sie ze cos takiego bylo bo sa tam inni faceci . Czy wy mieliscie cos takiego ?

kolorowy111
kolorowy111
  30 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Boże Ty się nim zajmij bo ja nie mam do niego już siły Nie porównuj mnie do Jagi, bo ja nie jestem zagorzałym ateistycznym antyklerykałem, nie cierpię na chrystianofobię i mnie leczyć z tego nie trzeba! Za całe zło świata nie obarczam KK i Boga tylko konkretne, odpowiedzialne za to osoby! Nie jestem też mentalną gimbazą która drwi i szydzi z wiary innych, bo w przeciwieństwie do niej mam szacunek do innych, a wiara w to, czy inne bóstwo, to istota danego człowieka, narodu, plemienia i kiedy wchodzę do jakiejś świątyni, miejsca kultu,to zachowuję się zgodnie z obowiązującymi w niej regułami i zasadami, by nie naruszyć powagi tego miejsca. To co tobie w brakuje to CZYNNIK LUDZKI wiesz co to takiego?! Nie jesteś Bogiem, uświadom to wreszcie sobie, bo nawet Jezus za Boga się nie uważał i równego Jemu! Kościół jak każda instytucja podlega ocenie i krytyce, a prawo do tego mają głównie wierni. Ty masz czcić Boga, a nie przed księdzem bić pokłony, bo on, jak ty, jest tylko człowiekiem! Oddaj Bogu co boskie, cesarzowi co cesarskie, ludziom co ludzkie, bo nawet Jezus poza 40 dniową modlitwą na pustyni uczestniczył w zabawie weselnej w Kanie Galilejskiej w której rozmnożył wino... innymi słowy uznał że nic co ludzkie obce mu nie jest, ale wszystko z umiarem! Co do soboru, to właśnie kler zmienił całkowicie ryt kk i doktrynę którą wielu uważa za bluznierstwo i syjonistyczny twór, a ty czołobitnie bijesz mu pokłon. Bóg jest 1 dla wszystkich wiar i nieważne jak On się nazywa! Uważasz że tylko ty masz prawo do prawdy i nieba, bo 7x dziennie do kościoła latasz i na tace księdzu obficie sypiesz? A co z tymi którzy Boga, Jezusa nie znają? Gdzie cywilizacja jeszcze nie dotarła np ludy i plemiona nadamazońskie? Oni do nieba nie trafią, bo do kościoła nie chodzą, Boga nie znają, więc i z założenia są wg ciebie źli? Weż na wstrzymanie, bo ci na punkcie wiary w kościół nie Boga chyba szajba odbiła!


Pani nie odróżnia bóstw od Boga, który jest tylko jeden. Bóstwa wymyślili ludzie a Boga nikt bo jest wieczny. Jezus nie tylko uważał się za Boga ale nim był. Tu się znajomość Biblii kłania z jej prawidłową interpretacja włącznie...J 10,30 J 10,37-38 , itd....Co to znaczy że księdzu się ktoś kłania? Nic takiego nie widziałem i nie wiem co masz na mysli....Nie istnieje pojęcie jak "ryt kk" ,pomyliło się Pani z doktryno kk. Zmiany zaszły w granicach normy Biblijnej a jak sie myle to wskazac gdzie zamiast gadać że ktoś tam uważa to za bluźnierstwo. NT mówi o Trójcy Świętej ,wiec jednak jest ważne jak się nazywa Bóg. Jeden Bog dla wszystkich religii to herezja Biblijna bo sam Jezus mówił o sobie samym, że jest drogą ,prawdą i życiem. Prawo do zbawienia mają wszyscy, którzy poszli za Jezusem i ci którzy za nim nie poszli bo Go nie znali nie z własnej winy. Nie da się oddzielić wiary w Boga od Koscioła bo sam Bog ten Koscioł powołał do życia.

http://www.teologia.pl/m_k/zag05-03.htm#0
RedRiding1978
RedRiding1978
  30 czerwca 2018

"Dyskusja" z tobą, to strata czasu. Pies jakby to zeżarł, toby się wściekł. Nie udało Ci się jeszcze odnieść się do żadnego mojego pytania, czy postawionej tezy. Klepiesz to co ci wklepali i na tym koniec.Jakbym "dyskutowała" z botem. Bez odbioru.

kolorowy111
kolorowy111
  4 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: "Dyskusja" z tobą, to strata czasu. Pies jakby to zeżarł, toby się wściekł. Nie udało Ci się jeszcze odnieść się do żadnego mojego pytania, czy postawionej tezy. Klepiesz to co ci wklepali i na tym koniec.Jakbym "dyskutowała" z botem. Bez odbioru.


To niech Pani napisze pytania w punktach
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.