muchomorek80
muchomorek80
  2 czerwca 2018 (pierwszy post)

Pytanie do plici meskiej wlasciwie bo czy i wam zdarzalo sie byc zaczepianym przez kobiety ktore zagadywaly chcac poznac blizej czy umowic sie na spotkanie . Kiedy podkreslaly swoja wiarygodnosc dajac swoje materialy na facbooku z danymi itd . Po czym przy tych slodkosciach zaraz przed umowionym spotkaniem stad znizowad znikaly lub blokowaly wrzucajac na czarna liste czy to fotka czy fb . Nie ktore z nich pokazuja sie na tranmisjach fotka gdzie tez bywalem. Przewaznie pisza slodkosci na priv bo czym bedac na swoich transmisjach nie przyznaja sie ze cos takiego bylo bo sa tam inni faceci . Czy wy mieliscie cos takiego ?

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 czerwca 2018

samcom, poległym z rąk kobiet "OCHrutnych", wieczna cześć i chwała
https://www.youtube.com/watch?v=ZECp3JFpr_A

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  5 czerwca 2018

Naucz sie ze jak typiara sama cos kreci to na 90% jest gdzies haczyk.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 czerwca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Naucz sie ze jak typiara sama cos kreci to na 90% jest gdzies haczyk.


bez kozery powiem, ze na 99%
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 czerwca 2018
leon28
leon28: BekaZciebieModzie: Naucz sie ze jak typiara sama cos kreci to na 90% jest gdzies haczyk.bez kozery powiem, ze na 99%

Chcialem tak napisac ale wolalem uniknac feministycznych jekow :D
wiolka41
Posty: 4 (po ~233 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
wiolka41
  13 czerwca 2018

Drodzy panowie, ja tutaj jestem od niedawna. Widze co sie dzieje. Kobiety jak i mężczyzni umawiają sie, posylają nagie zdjecia. Niekiedy nie są swiadomi ze ta druga osoba żyje w związku. To działa w dwie strony. Ja chcialam tylko szczerze pogadac z kimkolwiek, bo myslalam ze są tu normalni ludzie ale jak narazie to sami sexomani.

wiolka41
Posty: 4 (po ~233 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
wiolka41
  13 czerwca 2018

Drogie panie nawet nie wiecie komu posyłacie swoje nagie zdjecia. Brzydze sie wami, bo nie macie szacunku nawet dla własnego ciała.

Isyto
Isyto
  13 czerwca 2018
wiolka41
wiolka41: Kobiety jak i mężczyzni umawiają sie, posylają nagie zdjecia. Niekiedy nie są swiadomi ze ta druga osoba żyje w związku

Portal służy między innymi do poznawania i umawiania się. Dzięki fotce wiele ludzi spotkało się realnie. A czy są świadomo czy nie że druga osoba żyje w związku, to myślę że każdy jest świadomy, po za tym często Panie jak Panowie pytają drugiej osoby czy ma kogoś.

wiolka41
wiolka41: bo myslalam ze są tu normalni ludzie ale jak narazie to sami sexomani.

Zapewniam Cię że są tu normalni ludzie.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
wiolka41
wiolka41: Drogie panie nawet nie wiecie komu posyłacie swoje nagie zdjecia. Brzydze sie wami, bo nie macie szacunku nawet dla własnego ciała.

Jeżeli to fejk wysyła zdjęcia innych osób do kogoś nie znającego, to brzydzic się i wyłącznie takimi osobami.
Normalna użytkowniczka zakładając tutaj konto nie robiła by takich rzeczy, bała by się że jej zdjęcia mogły by trafić na portale o nazwie SEX
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapewniam Cię że są tu normalni ludzie.
Musze się zgodzić, tak są tu takie osoby :mrgreen:
HardStyled83ddd0a
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  13 czerwca 2018
wiolka41
wiolka41: Drogie panie nawet nie wiecie komu posyłacie swoje nagie zdjecia. Brzydze sie wami, bo nie macie szacunku nawet dla własnego ciała.

w koncu takimi stworzyl nas bog.
tibauld
tibauld
  14 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy mieliscie cos takiego ?

Mnie kobiety nie zaczepiają i nie podrywają także nie miewam takich problemów. Poza tym oczywistością jest to, że kobieta jest całym złem tego świata. :ninja:
MariuszMariu
MariuszMariu
  15 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie zastanawia coś zgoła innego.... na ten przykład, rozwiązłość facetów! Czemu ze znajomych, wszystkich kobiet nie wybierzesz 1!(słownie jednej) którą poznasz lepiej i której poświęcisz swój czas, tylko latasz ze swoim "wróbelkiem" jak kotek z pełnym pęcherzem...i tu, i na kamerkach, i na czaciku i Bóg wie gdzie jeszcze i wszędzie ci źle?! To z kobietami jest problem czy z wami/Tobą?


Problem ze swoją seksualnością mają obie płcie. Panowie bo traktują seks jak sport i Panie bo lubią Panów nakręcać seksualnie

Konto usunięte
Konto usunięte: wiolka41: Drogie panie nawet nie wiecie komu posyłacie swoje nagie zdjecia. Brzydze sie wami, bo nie macie szacunku nawet dla własnego ciała. w koncu takimi stworzyl nas bog.


Bóg stworzył ludzi bez szacunku do własnego ciała? Ta herezja to prowokacja?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Bóg stworzył ludzi bez szacunku do własnego ciała? Ta herezja to prowokacja?


chyba musisz popracowac troche nad cytowaniem. bo teraz imho wyglada, jakbys sie odnosil do mojej wypowiedzi.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MariuszMariu
MariuszMariu: Bóg stworzył ludzi

Dobry jesteś :lol:

Nie ma dowodu i nie będzie, musisz to w końcu zaakceptować taka jest prawda on nic nie stworzył. Całą ewolucją życia ziemskiego zajęła się ziemia.
HardStyled83ddd0a
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 czerwca 2018
Help
Help: To jaka w końcu jest prawda, to Bóg stworzył ludzi ale jak jak go nie ma, czy ludzie powstali od Małp takie mamy dowody odkrycia.


trzeba pamietac, ze najwiekszym sukcesem szatana jest to, ze ludzie w niego nie wierza.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2018
leon28
leon28:

Przejdźmy z tym na odpowiedni temat o Bogu.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.