muchomorek80
muchomorek80
  2 czerwca 2018 (pierwszy post)

Pytanie do plici meskiej wlasciwie bo czy i wam zdarzalo sie byc zaczepianym przez kobiety ktore zagadywaly chcac poznac blizej czy umowic sie na spotkanie . Kiedy podkreslaly swoja wiarygodnosc dajac swoje materialy na facbooku z danymi itd . Po czym przy tych slodkosciach zaraz przed umowionym spotkaniem stad znizowad znikaly lub blokowaly wrzucajac na czarna liste czy to fotka czy fb . Nie ktore z nich pokazuja sie na tranmisjach fotka gdzie tez bywalem. Przewaznie pisza slodkosci na priv bo czym bedac na swoich transmisjach nie przyznaja sie ze cos takiego bylo bo sa tam inni faceci . Czy wy mieliscie cos takiego ?

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 czerwca 2018
Help
Help: Przejdźmy z tym na odpowiedni temat o Bogu.

ty pierwszy zaczales ;-)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2018
leon28
leon28: ty pierwszy zaczales ;-)

Ale już skończyłem :-)
HardStyled83ddd0a
MariuszMariu
MariuszMariu
  15 czerwca 2018
Help
Help: Nie ma dowodu i nie będzie, musisz to w końcu zaakceptować taka jest prawda on nic nie stworzył. Całą ewolucją życia ziemskiego zajęła się ziemia.


Naukowej odpowiedzi na pytanie jak powstało życie nie ma oprócz wielu hipotez i tak pozostanie.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Naukowej odpowiedzi na pytanie jak powstało życie nie ma oprócz wielu hipotez i tak pozostanie

na wieki, wieków, amen

jest za to odpowiedź nienaukowa, która wsród gawiedzi ma swoich zwolenników,bozia maczała w tym palce, koniec, kropka

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

MariuszMariu
MariuszMariu
  17 czerwca 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: na wieki, wieków, amenjest za to odpowiedź nienaukowa, która wsród gawiedzi ma swoich zwolenników,bozia maczała w tym palce, koniec, kropka


Ja z bluxniercami nie gadam
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Ja z bluxniercami nie gadam

o panie, zlituj się nade mną, nie skazuj na piekło i potępienie,

ja już będę "gzecna", obiecuję, to dla ciebie Mariomagdalenie
łap
https://www.youtube.com/watch?v=ojLia2AXVug
uważaj bo zawładnę twą duszą

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  26 czerwca 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: uważaj bo zawładnę twą duszą


nie strasz go.
qrde choc bym chcial to jakos mi z kolorowym111 nie po drodze
kolorowy111
kolorowy111
  26 czerwca 2018
leon28
leon28: nie strasz go. qrde choc bym chcial to jakos mi z kolorowym111 nie po drodze


Bo musi Pan zrozumieć że postawa "lajtowa" w kwestiach religijnych jest nie Biblijna.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  26 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo musi Pan zrozumieć że postawa "lajtowa" w kwestiach religijnych jest nie Biblijna.


tAK wiem, ze zimny albo cieply ale nie nijaki.
tez jestem wierzacy, ale jakos mi z tb nie po drodze,
RedRiding1978
RedRiding1978
  26 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo musi Pan zrozumieć że postawa "lajtowa" w kwestiach religijnych jest nie Biblijna.


Nawet nasz miejscowy proboszcz jest bardziej tolerancyjny od Ciebie i czasami ludzkim/męskim językiem gada d83dde0f Ty byś ludziom nic innego nie kazał robić, tylko w kącie na grochu klęczeć d83dde02 A idź ty w pisssdu
kolorowy111
kolorowy111
  27 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nasz miejscowy proboszcz jest bardziej tolerancyjny od Ciebie i czasami ludzkim/męskim językiem gada Ty byś ludziom nic innego nie kazał robić, tylko w kącie na grochu klęczeć A idź ty w pisssdu


Kleczenia na grochu to forma przemocy i jak to sie ma do mnie? Dla mnie ważniejsza jest nauka KK a nie prywatne wypowiedzi jakiegoś księdza.
RedRiding1978
RedRiding1978
  27 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Kleczenia na grochu to forma przemocy i jak to sie ma do mnie? Dla mnie ważniejsza jest nauka KK a nie prywatne wypowiedzi jakiegoś księdza.


Boże Ty się nim zajmij bo ja nie mam do niego już siły d83ddc4f Nie porównuj mnie do Jagi, bo ja nie jestem zagorzałym ateistycznym antyklerykałem, nie cierpię na chrystianofobię i mnie leczyć z tego nie trzeba! Za całe zło świata nie obarczam KK i Boga tylko konkretne, odpowiedzialne za to osoby! Nie jestem też mentalną gimbazą która drwi i szydzi z wiary innych, bo w przeciwieństwie do niej mam szacunek do innych, a wiara w to, czy inne bóstwo, to istota danego człowieka, narodu, plemienia i kiedy wchodzę do jakiejś świątyni, miejsca kultu,to zachowuję się zgodnie z obowiązującymi w niej regułami i zasadami, by nie naruszyć powagi tego miejsca. To co tobie w brakuje to CZYNNIK LUDZKI wiesz co to takiego?! Nie jesteś Bogiem, uświadom to wreszcie sobie, bo nawet Jezus za Boga się nie uważał i równego Jemu! Kościół jak każda instytucja podlega ocenie i krytyce, a prawo do tego mają głównie wierni. Ty masz czcić Boga, a nie przed księdzem bić pokłony, bo on, jak ty, jest tylko człowiekiem! Oddaj Bogu co boskie, cesarzowi co cesarskie, ludziom co ludzkie, bo nawet Jezus poza 40 dniową modlitwą na pustyni uczestniczył w zabawie weselnej w Kanie Galilejskiej w której rozmnożył wino... innymi słowy uznał że nic co ludzkie obce mu nie jest, ale wszystko z umiarem! Co do soboru, to właśnie kler zmienił całkowicie ryt kk i doktrynę którą wielu uważa za bluznierstwo i syjonistyczny twór, a ty czołobitnie bijesz mu pokłon. Bóg jest 1 dla wszystkich wiar i nieważne jak On się nazywa! Uważasz że tylko ty masz prawo do prawdy i nieba, bo 7x dziennie do kościoła latasz i na tace księdzu obficie sypiesz? A co z tymi którzy Boga, Jezusa nie znają? Gdzie cywilizacja jeszcze nie dotarła np ludy i plemiona nadamazońskie? Oni do nieba nie trafią, bo do kościoła nie chodzą, Boga nie znają, więc i z założenia są wg ciebie źli? Weż na wstrzymanie, bo ci na punkcie wiary w kościół nie Boga chyba szajba odbiła!
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  27 czerwca 2018

no tak, ja kiedyś miałem jedną taką sytuację, 3 dni przed planowanym spotkaniem, ulotniła się kobita całkowicie, wyłączyła albo zmieniła nr telefonu, dodała mnie do czarnej listy i zero odzewu, a najlepsze to jest to że w ogóle nie rozumiem jaki był powód tak nagłego urwania kontaktu...no ale z drugiej strony ja tam płakać nie będę :) nie ta to się znajdzie pewnie inna :D

Dobrymilychlopak
wpis jest ukryty
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  28 czerwca 2018
raugi
raugi: no tak, ja kiedyś miałem jedną taką sytuację, 3 dni przed planowanym spotkaniem, ulotniła się kobita całkowicie, wyłączyła albo zmieniła nr telefonu, dodała mnie do czarnej listy i zero odzewu, a najlepsze to jest to że w ogóle nie rozumiem jaki był powód tak nagłego urwania kontaktu...no ale z drugiej strony ja tam płakać nie będę :) nie ta to się znajdzie pewnie inna :D

bo to zla kobieta byla
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.