Krystian151515
Posty: 1 (po ~31 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Krystian151515
  10 maja 2018 (pierwszy post)

Tematy do rozmowy z dziewczyną

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  10 maja 2018

1. Tunelowanie kwantowe na słońcu.
2. Sex oralny a higiena.
3. Testowanie nowych medykamentów na zwierzętach.
4. Postać Thanosa w filmie Avengers.

Podejmujesz wyzwanie?
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  10 maja 2018

1. Sytuacja geopolityczna Mozambiku.
2. Wyższość rond turbinowych nad rondami 'zwyłymi'.
3. Turbosprężarka czy Kompresor.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  10 maja 2018

O wszystkim, byle nie o pogodzie. Jak zejdziecie na temat pogody, to koniec.

Muuri
Muuri
  10 maja 2018

1. Kosmetyki.
2. Ciuchy.
3. Fryzjer.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  10 maja 2018

1 Koty
2 Psy
3 Koleżanki

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 maja 2018

Podobają mi się pierwsze 7 tematów. Dziewczyna to też człowiek więc można z nią rozmawiać o wszystkim.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  10 maja 2018

A to wy probujecie z nimi rozmawiać .

tibauld
tibauld
  10 maja 2018
Krystian151515
Krystian151515: Tematy do rozmowy z dziewczyną

Chcesz walić grochem o ścianę. :ninja:
Eldim
Eldim: 2. Sex oralny a higiena.


A co na to twój chłopak?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyna to też człowiek

Mistrz :D Ja niestety spotykam takie że straciłem wiare w przynależnosc do tego samego gatunku :D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 maja 2018

Powiedz jej, że ładnie dziś wygląda i ma pachnące włosy oraz piękna sukienkę. Dalej jest Twoja i rozmawiaj na każdy temat. Piszesz o kobietach jak o przybyszach z innego świata. :rotfl: No o czym z nimi rozmawiać. :rotfl:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Erf
Erf
  11 maja 2018

Najlepiej spisz sobie te wszystkie tematy i na randce każ wybrać dziewczynie numerek od 1 do x, gdzie x to ostateczna ilość tematów, jaką nazbierasz. Wykażesz się pomysłowością i zapunktujesz przygotowaniem i myśleniem przyszłościowym. Po czymś takim każda twoja.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  11 maja 2018
Krystian151515
Krystian151515: Tematy do rozmowy z dziewczyną


stary jak w tym wieku jeszcze nie wiesz, to najlepiej razem pomilczec, zebys nie skonczyl jak w tym kawale

- Kochanie, poszłabyś ze mną na siłownię?
- Myślisz, że jestem gruba?!
- OK, jak nie chcesz...
- I do tego leniwa?!!
- Uspokój się.
- Wmawiasz mi hiserię?!!!
- Wiesz, że nie o to chodzi!
- Teraz twierdzisz, że przeinaczam prawdę?!
- Nie! Po prostu nie musisz ze mną nigdzie iść!!!
- A dlaczego tak Ci zależy, żeby iść samemu...?
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  11 maja 2018

Też tak się ostatnio zastanawiałem jak sobie z tym inni radzą wiadomo jak się spotyka ktoś i umawia do kina czy cos zjeść to w kinie się nie gada przy jedzeniu tez nie wypada no i czas jakoś zlatuje ale jak nie kochają się to ewentualnie śpią i też nie gadają... Facet jak też i kobieta żyją jako osobne jednostki i każde ma swoje życie zainteresowania poglądy i inne spojrzenie na świat i każdy nosi jakiś tam bagaż doświadczeń większy lub mniejszy. Dla tego dopiero jak zamieszkują razem i spędzają ze sobą nie po parę godzin tylko te 24h świątek piątek to wtedy wychodzi czy się dogadują. A o czym żyjąc razem można gadać ? Zwłaszcza jeśli nie ma się dzieci oboje pracują to cos tam można o pracy ponarzekać na kogoś na pogodę na politykę...a może czasem wystarczy pomilczeć żyć razem ale jak by nadal w swoim własnym świecie który tylko się styka ze sobą.... Co innego jak oboje mają pasję zbliżona i jedno ciekawe jest drugiego i uzupełniają się... Ale tak czy siak do wszystkiego trzeba dojrzeć :)... nie tylko uroda sex i zabawy gry i tp.

Tak więc dla tego tak czasem trudno trafić na ta odpowiednią osobę aby nam się podobała i z którą byśmy się dogadywali :) Bo nie ma nic gorszego jak życie w toksycznym związku gdzie coś robi się na siłę.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  11 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: i zapunktujesz przygotowaniem i myśleniem przyszłościowym.

Nie prościej zapytać czy che się kochać czy raczej nudny etap gadania o niczym musi przejść zanim dostanie to co chce XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.