Krystian151515
Posty: 1 (po ~31 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Krystian151515
  10 maja 2018 (pierwszy post)

Tematy do rozmowy z dziewczyną

praksyda
praksyda
  11 maja 2018
Krystian151515
Krystian151515: Tematy do rozmowy z dziewczyną

"Życie seksualne pingwinów w noc polarną"
Na początku znajomosci to zawsze jest niezręcznie.
Tylko nie daj sie zfrendzonować, bo nie poruchasz.
Erf
Erf
  11 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie prościej zapytać czy che się kochać czy raczej nudny etap gadania o niczym musi przejść zanim dostanie to co chce XD

Taka ładna wypowiedź wyżej, a tu taki komentarz! :nie:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 maja 2018
leon28
leon28: Krystian151515: Tematy do rozmowy z dziewczyną stary jak w tym wieku jeszcze nie wiesz, to najlepiej razem pomilczec, zebys nie skonczyl jak w tym kawale - Kochanie, poszłabyś ze mną na siłownię? - Myślisz, że jestem gruba?! - OK, jak nie chcesz... - I do tego leniwa?!! - Uspokój się. - Wmawiasz mi hiserię?!!! - Wiesz, że nie o to chodzi! - Teraz twierdzisz, że przeinaczam prawdę?! - Nie! Po prostu nie musisz ze mną nigdzie iść!!! - A dlaczego tak Ci zależy, żeby iść samemu...?


Smutne ale prawdziwe. Zrozumialem jak podroslem :)
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 maja 2018
Krystian151515
Krystian151515: Tematy do rozmowy z dziewczyną

nie ma na to recepty, próbuj ją mile zaskoczyć, jak zafascynujesz ją swoja osobowością będziesz mógł rozmawiać z nią na każdy temat, nawet o dupie Maryni

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 maja 2018

Generalnie musisz im wchodzic w dupe. Zobacz co pisaly inne dziewczyny " powiedz jej ze ma ladna sukienke ". Przestaniesz jej wchodzic w dupe to bedziesz dla niej nudny. Nie rob z siebie frajera na wjezdzie.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  15 maja 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: powiedz jej ze ma ladna sukienke

Moja ironia jest dla Ciebie autorytetem? Miło mi, ale przed napisaniem posta polecam definicję słowa ironia.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 maja 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Moja ironia jest dla Ciebie autorytetem? Miło mi, ale przed napisaniem posta polecam definicję słowa ironia.


ale gosc napisal prawde. przeciez to raczej oczywiste, ze aby kontynuowac znajomosc, musisz cos milego powiedziec. jesli bedzie totalnie szczery, to skonczy sie jak z tym gosciem, ktorego zaprosili sasiedzi i gosc bedac zaje*** szczerym stwierdzil, ze gospodyni ma gruba dupe.
fakt nie sklamal bo miala, nikt mu klamstwa nie zarzucil, ale przestali go zapraszac do siebie, bo jeszcze cos mocniejszego chlapnie.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 maja 2018

Autorytetem xddd Bardzo dobrze napisalem. Kobiety sa nauczone tego ze masz im ciagle wchodzic w dupe. Nie mozesz ich skrytykowac. Jesli to zrobisz to jestes najgorszy. Slaba psychika i mentalnosc platka sniegu.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  16 maja 2018
leon28
leon28: ale gosc napisal prawde. przeciez to raczej oczywiste, ze aby kontynuowac znajomosc, musisz cos milego powiedziec. jesli bedzie totalnie szczery, to skonczy sie jak z tym gosciem, ktorego zaprosili sasiedzi i gosc bedac zaje*** szczerym stwierdzil, ze gospodyni ma gruba dupe. fakt nie sklamal bo miala, nikt mu klamstwa nie zarzucil, ale przestali go zapraszac do siebie, bo jeszcze cos mocniejszego chlapnie.

Ależ ja mu nie zarzucam kłamstwa, co sie rzucasz Leoś od razu? :ziober2:
Cytował moje słowa napisane w formie żartu, stąd ta reakcja. Każdy ma prawo na swoje zdanie i szanuje to.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Autorytetem
:ziober2: !!!!
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Bardzo dobrze napisalem. Kobiety sa nauczone tego ze masz im ciagle wchodzic w dupe. Nie mozesz ich skrytykowac. Jesli to zrobisz to jestes najgorszy. Slaba psychika i mentalnosc platka sniegu.

Grzech się nie zgodzić.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  16 maja 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ależ ja mu nie zarzucam kłamstwa, co sie rzucasz Leoś od razu?


klamstwa? kochanie, jestem ostatnim co by cie o takie cos posadzil.

a tak btw jak to juz zauwazyl przedpisca, jak laska cokolwiek w tobie pozytywnego dojrzy, to ciezko pozniej takie spotkanie spietrolic . choc orly sie zdarzaja.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  16 maja 2018

1234

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 maja 2018

Trilobity belemnity i amonity. Polecam temat xd

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  16 maja 2018
leon28
leon28: klamstwa? kochanie, jestem ostatnim co by cie o takie cos posadzil. a tak btw jak to juz zauwazyl przedpisca, jak laska cokolwiek w tobie pozytywnego dojrzy, to ciezko pozniej takie spotkanie spietrolic . choc orly sie zdarzaja.

Napisałeś, że gość napisał jednak prawdę - więc przeciwieństwem tego jest kłamstwo skoro mi to wspomniałeś wyżej. :mrgreen:
Dokładnie, wystarczy podtrzymywać ten efekt i być sobą.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 maja 2018

Jezu co za wariatka.

RedRiding1978
RedRiding1978
  16 maja 2018

Nie przywiązuję większej wagi do słów ludzi których nie znam, internetowych "znajomości"więc bez znaczenia jak zaczniesz. Ważniejsze jak skończysz d83dde02 Jak słusznie tutaj zauważyli, większość z nich to tandeta, bez większej wartości.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.