Krystian151515
Posty: 1 (po ~31 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Krystian151515
  10 maja 2018 (pierwszy post)

Tematy do rozmowy z dziewczyną

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  11 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Po pierwsze to oni sa zdziwieni ze młodym chłopakom potrzebni sa trenerzy uwodzenia żeby dziewczynę zdobyć a drugie to włosy im dęba stają bo młode pokolenie obecnych 20-kilku latków nie posiada żadnych zasad moralnych. Chodzi o rozwody i nie ślubne dzieci.


co to za specjalisci, ktorzy dziwia sie takim oczywistosciom. nie trzeba byc wielkim badaczem, zeby stwierdzic, ze to ze mlodzi korzystaja z trenerow swiadczy imho o 2 rzeczach, potwierdzajacych to co wczesniej napisalem. ze tak czy siak wszystko toczy sie wkolo seksu, sytuacje sa tak powtarzalne, a laski przewidywalne, ze wystarczy poznac kilka trickow i zwiekszamy szanse trafienia o iles tam %.
po 2gie to znak czasow, mlodzi nie chca sie uczyc na wlasnych bledach, studiowac przypadki i cierpliwie drazyc skale, tylko miec wszystko na juz, na teraz.
i zeby nie bylo, tez sie z tym nie utozsamiam i nie popieram.
MariuszMariu
MariuszMariu
  11 czerwca 2018

z tym zdziwieniem to chodziło o pokolenie PRLu, oni tego nie rozumieją. fakt, trenerzy uwodzenia sa popularni z powodu wszędobylskiego seksu ale jest i drugi powód, to kryzys rodziny.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  12 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: z tym zdziwieniem to chodziło o pokolenie PRLu, oni tego nie rozumieją. fakt, trenerzy uwodzenia sa popularni z powodu wszędobylskiego seksu ale jest i drugi powód, to kryzys rodziny.


zylem w prl, choc juz pod jego koniec i jakos to rozumiem.

trenerzy sa teraz popularni i to nie tylko uwodzenia. masz trenerow na silowni, trenerow biegania, dietetykow itd. kazdy orze jak moze.

dziwi mnie troche. z jednej strony piszesz, ze obecni faceci nie maja jaj, zeby podejsc laske, a jak goscie cos w tym temacie robia i mimo wszystko chca sie jakos przelamac (z pomoca trenera), to ich krytykujesz. moze ich intencje sa czystrze niz myslisz, i nie chodzi im o przelecenie 101 laski, tylko wlasnie o sam kontakt, poznanie itd.

to tak samo jak np. z tancem. na wielu imprezach wiekszosc facetow podpiera sciany, tancza dopiero jak sobie podpija i to najczesciej jak worki cementu. a jak ida do szkoly tanca, to smiech, ze to i tamto.

wiecej wiary w ludzi!
MariuszMariu
MariuszMariu
  13 czerwca 2018
leon28
leon28: zylem w prl, choc juz pod jego koniec i jakos to rozumiem. trenerzy sa teraz popularni i to nie tylko uwodzenia. masz trenerow na silowni, trenerow biegania, dietetykow itd. kazdy orze jak moze. dziwi mnie troche. z jednej strony piszesz, ze obecni faceci nie maja jaj, zeby podejsc laske, a jak goscie cos w tym temacie robia i mimo wszystko chca sie jakos przelamac (z pomoca trenera), to ich krytykujesz. moze ich intencje sa czystrze niz myslisz, i nie chodzi im o przelecenie 101 laski, tylko wlasnie o sam kontakt, poznanie itd. to tak samo jak np. z tancem. na wielu imprezach wiekszosc facetow podpiera sciany, tancza dopiero jak sobie podpija i to najczesciej jak worki cementu. a jak ida do szkoly tanca, to smiech, ze to i tamto. wiecej wiary w ludzi!


Jak byłem na męskich forach o uwodzeniu to rzadko który z użytkowników był zainteresowany zwiazkiem do założenia rodziny ale tylko do seksu to i owszem. Zdecydowana więszkszosć to zwolennicy posiadania kochanek albo seksualnych przygód na dyskotekach. Trenerzy uwodzenia głoszą że zwiazek bez seksu nie ma szans na przetrwanie a na szkoleniach i płatnych materiałach zamieszczają techniki NLP i NLP- to z pogranicza hipnozy i psychomanipulacji. Kobiet do związków się tym nie zdobywa. Na ich szkoleniach nie byłem ale z komentarzy pod ich filmami wynika że tam wszystko kręci się w okół seksu obojętnie czy w stałym zwiazku czy po zanim. Z reszto pseudonimy niektórych trenerów uwodzenia sugerują jaki styl życia oni preferują, np. FRYWOLNY.....dla mnie to oni są narzędziami demonów w propagowaniu seksualnej rozpusty. Niektórym ludziom zależy na upadku moralnym społeczeństwa. Oni żeruja na tym że młode pokolenie facetów jest zakompleksione i ma niską samoocenę, co raz więcej młodych ludzi jest zaburzonych(wskaźnik samobójstw),
MariuszMariu
MariuszMariu
  13 czerwca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Lubię czytac te żeńskie dywagacje ą ę na temat niesmialosci facetow i co to oni nie powinni mowic. jak to sie zachowywac i wgl :D Najlepsze jest to ze same nie maja odwagi zagadac :D


To nie wina kobiet że w naszej kulturze utarło się w ludzkich głowach , ze to facet powinien pierwszy.....
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  13 czerwca 2018

" Jak bylem na meskich forach o uwodzeniu"
"Zwiazek bez seksu"
" Z reszto "
" dla mnie to oni sa narzedziami demonow "
Lubie poczytac takich Wieśkow psychologow, laureatow nagrody mistera masturbacji na remizie :D :D:D

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  13 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Na ich szkoleniach nie byłem ale z komentarzy pod ich filmami wynika że tam wszystko kręci się w okół seksu obojętnie czy w stałym zwiazku czy po zanim.


mowie, za duzo teoretyzujesz, a i wyobraznie masz calkiem niekiepska.

pewnie nie miales nigdy do czynienia, ale mi kojarzy sie to ze szkolkami bokserskimi. 99% ludzi tam trafiajacych chce nauczyc sie bic, zeby wymiatac na ulicy itd. tacy najszybciej odpadaja, bo ich motywacja jest bardzo slaba. po roku, dwoch okazuje sie, ze umiejetnosc machania rekoma to tylko dodatek, tak na prawde licza sie zupelnie inne rzeczy.

tak samo w szkolach uwodzenia, ten seks moze byc wabikiem, ale wiekszosci uczestnikow nie o niego tak na prawde chodzi (choc byc moze o tym jeszcze nie wiedza).

w jednym przyznam ci racje, ze sa pewne sily, ktore chca doprowadzic do rozwiazlosci, do odejscia ludzi od religii. takimi latwiej sie manipuluje, jak nie maja czegos, co ich jednoczy i czego moga sie trzymac.
MariuszMariu
MariuszMariu
  13 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
leon28
leon28: mowie, za duzo teoretyzujesz, a i wyobraznie masz calkiem niekiepska. pewnie nie miales nigdy do czynienia, ale mi kojarzy sie to ze szkolkami bokserskimi. 99% ludzi tam trafiajacych chce nauczyc sie bic, zeby wymiatac na ulicy itd. tacy najszybciej odpadaja, bo ich motywacja jest bardzo slaba. po roku, dwoch okazuje sie, ze umiejetnosc machania rekoma to tylko dodatek, tak na prawde licza sie zupelnie inne rzeczy. tak samo w szkolach uwodzenia, ten seks moze byc wabikiem, ale wiekszosci uczestnikow nie o niego tak na prawde chodzi (choc byc moze o tym jeszcze nie wiedza). w jednym przyznam ci racje, ze sa pewne sily, ktore chca doprowadzic do rozwiazlosci, do odejscia ludzi od religii. takimi latwiej sie manipuluje, jak nie maja czegos, co ich jednoczy i czego moga sie trzymac.


Nalezy odrużnić wyobraxnie od spostrzeżen. W tym celu trzeba poczytać komentarze na youtube.pl. Na szkolenia na pewno trafiają panowie co mają dobre intencje ale na szkoleniach dowiadują się że ich dobre intencje są nie prawidłowe. Jak na szkolenie trafi przeciwnik seksu przed małzenskiego to dowie sie że jak nie będzie seksu w związku to związek się rozpadnie i teraz pytanie co on na to?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: " Jak bylem na meskich forach o uwodzeniu" "Zwiazek bez seksu" " Z reszto "" dla mnie to oni sa narzedziami demonow " Lubie poczytac takich Wieśkow psychologow, laureatow nagrody mistera masturbacji na remizie :D :D:D


A po za hejtingiem co jeszcze potrafisz?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  13 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Nalezy odrużnić wyobraxnie od spostrzeżen. W tym celu trzeba poczytać komentarze na youtube.pl. Na szkolenia na pewno trafiają panowie co mają dobre intencje ale na szkoleniach dowiadują się że ich dobre intencje są nie prawidłowe. Jak na szkolenie trafi przeciwnik seksu przed małzenskiego to dowie sie że jak nie będzie seksu w związku to związek się rozpadnie i teraz pytanie co on na to?


rozumiem, ze jak ci w telewizorni lub na yt powiedza, ze zeby nie miec zbytniego pociagu seksualnego przed slubem, nalezy porzadnie wyparzyc ptaka we wrzatku, to uwierzysz im na slowo i nie bedziesz mial zadnych oporow, zeby to sprawdzic?

troche wiecej wiary w ludzi. rozumiem, ze czesc z nich jest w swoich poszukiwaniach hmmm zagubiona, ale nie traktujmy wszystkich jak idiotow.
poza tym tyle mowisz o religii itd. czemu nie dac ludziom samodzielnie o sobie decydowac, w koncu jest ta wolna wola czy nie?
MariuszMariu
MariuszMariu
  15 czerwca 2018

Brak pociągu seksualnego to objaw chorobowy a nie umiejętnosc panowania nad popędem płciowym to między innymi niedojrzałość emocjonalna.

https://poznajpana.pl/nauka-dowodzi-ze-seks-przedmalzenski-ma-wplyw-na-mozg/

Przecież kazdy decyduje sam o sobie, nikt z nas nie jest zaprogramowanym robotem.....Powinien Pan napisac też petycje do rządu aby zalegalizowac narkotyki bo to ingerencja w decydowanie o samym sobie.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Przecież kazdy decyduje sam o sobie, nikt z nas nie jest zaprogramowanym robotem.....Powinien Pan napisac też petycje do rządu aby zalegalizowac narkotyki bo to ingerencja w decydowanie o samym sobie.


tak, jestem zdania, ze kazdy powyzej pewnego wieku osiaga dojrzalosc, ktora pozwala, a nawet wymaga tego, aby sam decydowal o swoim zyciu i bardzo nie lubie, kiedy ktos twierdzi, ze lepiej wie co jest dla mnie najlepsze.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Przecież kazdy decyduje sam o sobie, nikt z nas nie jest zaprogramowanym robotem.....Powinien Pan napisac też petycje do rządu aby zalegalizowac narkotyki bo to ingerencja w decydowanie o samym sobie.


jeszcze jedno, przypomniala mi sie w miedzyczasie piosenka kultu:
"po co wolnosc?"
nie wiem czy lubisz, ale warto posluchac.
MariuszMariu
MariuszMariu
  15 czerwca 2018

Jak czuje się Pan zniewolony to trzeba się poszukac pomocy

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MariuszMariu
MariuszMariu: Jak czuje się Pan zniewolony to trzeba się poszukac pomocy


tak czuje sie zniewolony wiedzac o tym, ze byle urzedniczyna probuje udowodnic na kazdym kroku, ze wie lepiej co jest dla mnie dobre.

pisales gdzies o prl, pamietasz moze godzine 13? wg cb bylo to normalne?
bo nie wierze, ze jestes czlowiekiem, ktoremu nie potrzeba wolnosci, bo ma telewizor.
MariuszMariu
MariuszMariu
  15 czerwca 2018
leon28
leon28: tak czuje sie zniewolony wiedzac o tym, ze byle urzedniczyna probuje udowodnic na kazdym kroku, ze wie lepiej co jest dla mnie dobre. pisales gdzies o prl, pamietasz moze godzine 13? wg cb bylo to normalne? bo nie wierze, ze jestes czlowiekiem, ktoremu nie potrzeba wolnosci, bo ma telewizor.


Ale nie rozumiem co wg. Pana w Polsce jest zabronione a nie powinno być?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.