Krystian151515
Posty: 1 (po ~31 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Krystian151515
  10 maja 2018 (pierwszy post)

Tematy do rozmowy z dziewczyną

MariuszMariu
MariuszMariu
  8 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Powiedz jej, że ładnie dziś wygląda i ma pachnące włosy oraz piękna sukienkę. Dalej jest Twoja i rozmawiaj na każdy temat. Piszesz o kobietach jak o przybyszach z innego świata. No o czym z nimi rozmawiać.


Bo dla niektórych facetów rozmowa z dziewczyną to zadanie które ich przerasta
MariuszMariu
MariuszMariu
  8 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko nie daj sie zfrendzonować, bo nie poruchasz.


I pomyśleć że to dziewczyna napisała......
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Bo dla niektórych facetów rozmowa z dziewczyną to zadanie które ich przerasta

Wiem o tym doskonale. Nic z tym nie poradzić, każdy ma inny charakter. Nieśmiałość też ma swój urok.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  8 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wiem o tym doskonale. Nic z tym nie poradzić, każdy ma inny charakter. Nieśmiałość też ma swój urok.


moze rozumieja sie bez slow?
MariuszMariu
MariuszMariu: praksyda: Tylko nie daj sie zfrendzonować, bo nie poruchasz. I pomyśleć że to dziewczyna napisała......

a jakie to ma znaczenie? pisze wprost jak jest.
MariuszMariu
MariuszMariu
  8 czerwca 2018
leon28
leon28: a jakie to ma znaczenie? pisze wprost jak jest.


Czyli uważa Pan że Polacy zwariowali na punkcie seksu zarówno w sieci net jak i w zyciu codziennym?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  8 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Czyli uważa Pan że Polacy zwariowali na punkcie seksu zarówno w sieci net jak i w zyciu codziennym?


od wiekow wszystko toczylo sie wokol du*** i rozporka, nie wiem wiec, dlaczego teraz mialoby byc inaczej.

badan nie prowadze, nie trzeba byc jednak zbyt bystrym, aby zauwazyc, ze jest tego wiecej i tu i tu.
praksyda
praksyda
  9 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: za 20 kwietnia 7024
MariuszMariu
MariuszMariu: I pomyśleć że to dziewczyna napisała......

eh..
MariuszMariu
MariuszMariu: Czyli uważa Pan że Polacy zwariowali na punkcie seksu zarówno w sieci net jak i w zyciu codziennym?

kurde, serio?
MariuszMariu
MariuszMariu
  9 czerwca 2018
leon28
leon28: od wiekow wszystko toczylo sie wokol du*** i rozporka, nie wiem wiec, dlaczego teraz mialoby byc inaczej. badan nie prowadze, nie trzeba byc jednak zbyt bystrym, aby zauwazyc, ze jest tego wiecej i tu i tu.


Nie tylko Pan badan na ten temat nie prowadził ale Pan też chyba nie rozmawiał na temat z żadnym specjalistą ani z ludxmi którzy wychowali się w czasach PRLu.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  10 czerwca 2018

Lubię czytac te żeńskie dywagacje ą ę na temat niesmialosci facetow i co to oni nie powinni mowic. jak to sie zachowywac i wgl :D Najlepsze jest to ze same nie maja odwagi zagadac :D

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  10 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MariuszMariu
MariuszMariu: Nie tylko Pan badan na ten temat nie prowadził ale Pan też chyba nie rozmawiał na temat z żadnym specjalistą ani z ludxmi którzy wychowali się w czasach PRLu.


w takim razie oswiec mnie, ale nie twoimi elaboratami, tylko w kilku zolnierskich zdaniach.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  10 czerwca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Lubię czytac te żeńskie dywagacje ą ę na temat niesmialosci facetow i co to oni nie powinni mowic. jak to sie zachowywac i wgl :D Najlepsze jest to ze same nie maja odwagi zagadac :D


choc nie ma co ukrywac, wielu facetow zachowuje sie jak cipy, tlumaczac swoje niezdecydowanie konwenansami it. bzdurami. zalac sie pozniej na forach, jakie to laski sa glupie.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  10 czerwca 2018
leon28
leon28: BekaZciebieModzie: Lubię czytac te żeńskie dywagacje ą ę na temat niesmialosci facetow i co to oni nie powinni mowic. jak to sie zachowywac i wgl :D Najlepsze jest to ze same nie maja odwagi zagadac :D choc nie ma co ukrywac, wielu facetow zachowuje sie jak cipy, tlumaczac swoje niezdecydowanie konwenansami it. bzdurami. zalac sie pozniej na forach, jakie to laski sa glupie.

Nie widze zwiazku miedzy byciem cipa a prosta hipokryzja. Jesli chodzi o mnie to nie mam zalu o to ze laski same nie potrafia otworzyc geby zwlaszcza w dzisiejszym swiecie podwojnych standardow kiedy chca byc traktowane na rowni ale o ile jest to im na reke. Nie widzialem takich typow ktorzy sie jakos tlumacza.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  10 czerwca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nie widze zwiazku miedzy byciem cipa a prosta hipokryzja.


poczytaj forum ;-)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  10 czerwca 2018
leon28
leon28: BekaZciebieModzie: Nie widze zwiazku miedzy byciem cipa a prosta hipokryzja. poczytaj forum ;-)

No wlasnie czytam i dlatego pisze to co pisze :)
MariuszMariu
MariuszMariu
  11 czerwca 2018
leon28
leon28: w takim razie oswiec mnie, ale nie twoimi elaboratami, tylko w kilku zolnierskich zdaniach.


Po pierwsze to oni sa zdziwieni ze młodym chłopakom potrzebni sa trenerzy uwodzenia żeby dziewczynę zdobyć a drugie to włosy im dęba stają bo młode pokolenie obecnych 20-kilku latków nie posiada żadnych zasad moralnych. Chodzi o rozwody i nie ślubne dzieci.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.