ZbawinskiR
ZbawinskiR
  14 kwietnia 2018 (pierwszy post)

bo ja jestem na NIE

Muuri
Muuri
  14 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie ma zdania na ten temat.
Człowiek ja człowiek, tylko karnacja inna.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  15 kwietnia 2018

Każdy człowiek powinien nauczyć się jednego o ludziach... tego że należy ich dzielić na tych DOBRYCH i ZŁYCH... Przyjmując że napadł cię POLAK i zabił to co za różnica by była gdy by to zrobił Francuz albo Amerykanin lub WYZNAWCA innej wiary jeden pies ŚMIERĆ to zawsze śmierć nie zależnie z jakiej ŁAPY.

kx2
kx2
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja jestem na NIE

Żadnych ciapatych, to się szybko pleni i nigdy nie dostosuje się do naszej kultury, będą chcieli narzucić za to swoją.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma zdania na ten temat. Człowiek ja człowiek, tylko karnacja inna.


Tak poza tematem, tak w nawiasie.
Nie czujesz się debilem z umysłem ameby, przypadkiem?
Erf
Erf
  15 kwietnia 2018

Całe szczęście, że Polska jest jeszcze za biedna dla nich, więc u nas mają przystanek i w większości lecą dalej. Niemniej jw. mnożenie się w Europie to całkiem pokojowy desant w celu przejęcia terenu. Dużo sprytniejszy niż otwarta wojna.

Muuri
Muuri
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak poza tematem, tak w nawiasie. Nie czujesz się debilem z umysłem ameby, przypadkiem?


d83ddc46

To same pytanie do ciebie. Odp: nie.

Co do ciapatych miałeś okazję ichy poznać nie jednego tylko kilkoro i oceniasz i kulture ze nie potrafią się dostosować do naszej kultury lub inego Kraju, właśnie że się potrafią dostosować, tutaj gdzie mieszkam i nie narzucają swojej kultury, od tego mają stworzone w poszczególnych miejscach sale modlitewne.
kx2
kx2
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To same pytanie do ciebie. Odp: nie.

Kopałbym cię w czaszkę, gdybyś miał tam chociaż szczątkowy mózg.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do ciapatych miałeś okazję ichy poznać nie jednego tylko kilkoro i oceniasz


Miałem, jako Polakowi schodzą mi z drogi, wiedzą podskórnie, że nimi jak tobą gardzę. Nawet jak ja idę sam a oni w grupie.
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie że się potrafią dostosować, tutaj gdzie mieszkam i nie narzucają swojej kultury, od tego mają stworzone w poszczególnych miejscach sale modlitewne.


Nie dość, że nie masz mózgu troglodyto, do tego też oczu nie masz. Idź sobie strzel browar, to jedyne do czego się nadajesz.
Muuri
Muuri
  15 kwietnia 2018

Śmiem powiedzieć po twojej wypowiedzi że jesteś Rasista Tak jak do ciapatych i jako do mnie do Polaka, miłego dnia.

kx2
kx2
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmiem powiedzieć po twojej wypowiedzi że jesteś Rasista Tak jak do ciapatych i jako do mnie do Polaka, miłego dnia.

Jan III Sobieski pod Wiedniem też nim był. Ale do kogo ja to piszę. Do człowieka, który jest analfabetą. Tak poza tym ochrona swego podwórka to nie rasizm, tylko że trzeba nie być kretynem, by to zauważyć.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  15 kwietnia 2018

Przeciez to naczelny fotkowy imbecyl i lizus fotkowy nie wymagaj od niego logicznego myslenia xddd

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 kwietnia 2018

To chyba jakaś rodzina RedRiding czy jak tam ona miala :D Widać pokrewieństwo.
Co do uchodźców to zdecydowana mniejszosc pochodzi z krajów które są objęte wojną. Nie mam nic przeciwko pomaganiu ludziom jednak uwazam ze powinnismy pomagac im na miejscu. Wedlug mnie problem polega na tym ze tego typu ludzie sa kulturowo odmienni. Mam dobrego znajomego z Tanzanii który mi opowiadał ze tam jest inna mentalnosc. Tam ludzie najbardziej dbaja o rodziny a nie o kariery. Ludzie spedzaja wiekszosc czasu ze swoja rodzina ( zwykle duża ).
Do hindusów nic nie mam bo w wiekszosci sa lajtowi ale tez sa tacy którym odbija. Wieksze nieprzyjemnosci mialem z Pakistanczykami. Wedlug mnie tutaj w gre wchodzi wiara bo wiekszosc Pakistanu jest muzlumańska. Ludzie Ci wyznają inne wartosci które sa całkowicie rozne i czasem sprzeczne z europejskimi dlatego nie asymiluja sie w duzym stopniu. Doskonalym przykladem wplywu religii na czlowieka jest przyklad Polaka z którym mieszkalem a ktory przeszedl na islam. Czesto łapałem sie za głowe bo nie moglem uwierzyc w to ze on mogl takie rzeczy mowic na serio. Wedlug mnie kiedys uslyszymy o nim w telewizji.

Podsumowując. Polska ma ogromna emigracje i równie ogromne problemy ekonomiczne dlatego jestem przeciwko sciaganiu uchodzców do kraju, a za pomaganiem na miejscu. ( bedzie to tansze ). Uważam ze wydajemy za dużo na tę pomoc. Nie mam nic do nich jako ludzi.

RedRiding1978
RedRiding1978
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jan III Sobieski pod Wiedniem też nim był. Ale do kogo ja to piszę. Do człowieka, który jest analfabetą. Tak poza tym ochrona swego podwórka to nie rasizm, tylko że trzeba nie być kretynem, by to zauważyć.


Moja szkoła d83dde02

Erf
Erf
  15 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: To chyba jakaś rodzina RedRiding czy jak tam ona miala :D Widać pokrewieństwo. Co do uchodźców to zdecydowana mniejszosc pochodzi z krajów które są objęte wojną. Nie mam nic przeciwko pomaganiu ludziom jednak uwazam ze powinnismy pomagac im na miejscu. Wedlug mnie problem polega na tym ze tego typu ludzie sa kulturowo odmienni. Mam dobrego znajomego z Tanzanii który mi opowiadał ze tam jest inna mentalnosc. Tam ludzie najbardziej dbaja o rodziny a nie o kariery. Ludzie spedzaja wiekszosc czasu ze swoja rodzina ( zwykle duża ). Do hindusów nic nie mam bo w wiekszosci sa lajtowi ale tez sa tacy którym odbija. Wieksze nieprzyjemnosci mialem z Pakistanczykami. Wedlug mnie tutaj w gre wchodzi wiara bo wiekszosc Pakistanu jest muzlumańska. Ludzie Ci wyznają inne wartosci które sa całkowicie rozne i czasem sprzeczne z europejskimi dlatego nie asymiluja sie w duzym stopniu. Doskonalym przykladem wplywu religii na czlowieka jest przyklad Polaka z którym mieszkalem a ktory przeszedl na islam. Czesto łapałem sie za głowe bo nie moglem uwierzyc w to ze on mogl takie rzeczy mowic na serio. Wedlug mnie kiedys uslyszymy o nim w telewizji. Podsumowując. Polska ma ogromna emigracje i równie ogromne problemy ekonomiczne dlatego jestem przeciwko sciaganiu uchodzców do kraju, a za pomaganiem na miejscu. ( bedzie to tansze ). Uważam ze wydajemy za dużo na tę pomoc. Nie mam nic do nich jako ludzi.

Jedna z Twoich rozsądniejszych wypowiedzi. Plusik.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: To chyba jakaś rodzina RedRiding czy jak tam ona miala :D Widać pokrewieństwo. Co do uchodźców to zdecydowana mniejszosc pochodzi z krajów które są objęte wojną. Nie mam nic przeciwko pomaganiu ludziom jednak uwazam ze powinnismy pomagac im na miejscu. Wedlug mnie problem polega na tym ze tego typu ludzie sa kulturowo odmienni. Mam dobrego znajomego z Tanzanii który mi opowiadał ze tam jest inna mentalnosc. Tam ludzie najbardziej dbaja o rodziny a nie o kariery. Ludzie spedzaja wiekszosc czasu ze swoja rodzina ( zwykle duża ). Do hindusów nic nie mam bo w wiekszosci sa lajtowi ale tez sa tacy którym odbija. Wieksze nieprzyjemnosci mialem z Pakistanczykami. Wedlug mnie tutaj w gre wchodzi wiara bo wiekszosc Pakistanu jest muzlumańska. Ludzie Ci wyznają inne wartosci które sa całkowicie rozne i czasem sprzeczne z europejskimi dlatego nie asymiluja sie w duzym stopniu. Doskonalym przykladem wplywu religii na czlowieka jest przyklad Polaka z którym mieszkalem a ktory przeszedl na islam. Czesto łapałem sie za głowe bo nie moglem uwierzyc w to ze on mogl takie rzeczy mowic na serio. Wedlug mnie kiedys uslyszymy o nim w telewizji. Podsumowując. Polska ma ogromna emigracje i równie ogromne problemy ekonomiczne dlatego jestem przeciwko sciaganiu uchodzców do kraju, a za pomaganiem na miejscu. ( bedzie to tansze ). Uważam ze wydajemy za dużo na tę pomoc. Nie mam nic do nich jako ludzi. Jedna z Twoich rozsądniejszych wypowiedzi. Plusik.


Zamiast plusa odwdzięcz sie równie rozsądną :)
Erf
Erf
  15 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Zamiast plusa odwdzięcz sie równie rozsądną

Uważam swoje wypowiedzi za rozsądne. Ale nawet mnie rozbawiła ta "riposta".
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.